Přejít na obsah


Fotka

Fólie Displej Garmin Oregon 300+


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2023 - 22:53

Neválí se náhodou někomu doma přebytečná ochraná fólie na displej Garminu Oregon? Série 300+, konkrétně 450... ale rozměr displeje je až do 600 stejný... :) Praha a okolí...


  • 0

#2 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2023 - 7:37

Zkus se zeptat v Datartu. Mě dělali na hodinky fólií která se sériově nevyrábí. Na běžný Garmin by šablonu mohli mít
  • 0

#3 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2023 - 7:50

Nebo větší a ustřihnout. Já kdysi nakupoval u Alíka. Za ten pakatel jsem jich vzal víc, ale už je nemám, resp. po těch letech už je nenajdu.


  • 0

#4 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2023 - 9:08

Jetli nechceš čekat až to přijde z Číny tak např. tady https://www.icell.cz...PkaAo7fEALw_wcB


  • 0

#5 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2023 - 7:12

dokonale řezané tvary obejmou funkční prvky telefonu, tudíž nebude překážet při jejich používání.....

Univerzální popis, který nerespektuje, že Garmin má displej zapuštěný a kolem něj nic. Ale vidím, že se stále prodává. Já tam mám jakousi fólii z Číny, už je celá poškrábaná od tužky, nebo klacíku, co jsem to s tím ovládal, ale při rozsvíceném displeji to není vidět. Už ale Garmina používám jen ojediněle, s telefonem je to jednodušší. Na tom pro změnu žádnou fólii nemám a je netknutý. Taky asi proto, že kapacitní displej se na rozdíl od Oregonu nedá ovládat ostrým hrotem.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama