Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Jak vložit jednotlivá CWG na stránky https://cwg.gcm.cz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2023 - 14:41

Existuje nějaký způsob, jak vložit CWG do sbírky na https://cwg.gcm.cz interaktivně přímo z webového prohlížeče bez nutnosti vytvářet ručně nějaký soubor a ten importovat?


  • 0

#2 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2023 - 17:22

Samozřejmě, a je to vlastně normální způsob přidávání CWG do své sbírky.

Nahoře kliknu na Vyhledávání, začnu psát název cwg a postupně se mi nabízí cwg z katalogu. Vyberu to, které mám v ruce tlačítkem zařadit a je to. Rozkliknutím na název si dál mohu přidat další údaje (rok atd).

 

Je to tak jednoduché... jen se podívat, že?


Tento příspěvek byl upraven od mirek454: 07 srpen 2023 - 17:26

  • 0

#3 hkstaripraha

hkstaripraha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2023 - 18:24

 Trochu jsem hledal a našel tvé starší (2019) dotazy k této problematice - http://www.geocachin...t2-na-cwggcmcz/. Na profilu používáš pro statistiku Stator, ale CWG sbírku tam nemáš a přitom plugin CwgList2 (2.3.17.3) dobře funguje v GG. Při vkládání CWG do cwg.gcm.cz je potřeba si tam prvotně vytvořit účet, ale vidím, že máš 2ks svých CWG (vytvořené 2008,2018) na webu geokatalog.cz. Ty dva katalogy spolu moc nespolupracují, ale přidání je možné přes "Zadat" nebo přes "Můj účet" - import.

 


  • 0

....................................
XIAOMI Mi 9T + c:geo
GARMIN eTrex 32x + BaseCamp(MapSource), GeoGet 2.12.0.829 + VasaM,Topo Czech 2015 Light (Topo Czech 2011 Pro)


#4 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2023 - 5:08

Nějak vůbec nepobírám obsah tvého příspěvku. To píšeš o mém profilu, mé statistice, mé sbírce?
Nejsi někde jinde?
Navíc ty ses ptal, jak do sbírky zadat jednotlivá cwg a já ti odpověděl. Mluvíme stejnou řečí?
  • 0

#5 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2023 - 20:12

Psal o účtu veverek.
  • 0

#6 hkstaripraha

hkstaripraha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2023 - 20:16

Nějak vůbec nepobírám obsah tvého příspěvku. To píšeš o mém profilu, mé statistice, mé sbírce?
Nejsi někde jinde?
Navíc ty ses ptal, jak do sbírky zadat jednotlivá cwg a já ti odpověděl. Mluvíme stejnou řečí?

Je to tak jednoduché... jen se podívat, že?

Asi jsem měl citovat dotazujícího rodina veverek, aby nedošlo k této mýlce. Samozřejmě vše co jsem napsal je rada dotazujícímu.


  • 0

....................................
XIAOMI Mi 9T + c:geo
GARMIN eTrex 32x + BaseCamp(MapSource), GeoGet 2.12.0.829 + VasaM,Topo Czech 2015 Light (Topo Czech 2011 Pro)





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama