Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Jak sakra změnit souřadnice eventu??


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
6 odpovědí na toto téma

#1 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2024 - 11:13

Už skoro hodinu se snažím změnit souřadnice eventu. Nahoře je odkaz na změnu souřadnic a po kliknutí se objeví formulář. I přesto, že jsem vkládal souřadnice přesně dle požadovaného formátu, nebralo mi to. Zkoušel jsem přes půl hodiny různé varianty se ° i bez s ' i bez a bezúspěšně. Vkládal jsem je naprosto přesně i s mezerami, podle návodu ale pořád to nebralo a nebralo! Teprve když jsem klikl na odkaz, abych kontaktoval reviewera, tak se otevřelo úplně to samé okno a tam byly konečně ty samé souřadnice akceptovány. Představte si dvě stejná okna se dvěma stejnými formuláři, kde jsou naprosto stejně napsané souřadnice a jeden formulář je akceptuje a druhý ne! Nechápu!!!!??? Kdo tohle programoval??!
 
A ještě doplnění perlička: Zatímco v návodu jsou hlavní akceptované souřadnice ve formátu: HDD MM.mmm N 47° 38.938 W 122° 20.887 - pro tuto změnu je nutné je vypsat ve formátu: N 47° 38.938'
W 122° 20.887' - tedy s apostrofem coby minutami na konci! Fakt jak u blbých na dvorku!!

 

 

Ale stále nemám vyhráno, souřadnice se sice tváří, že jsou správné, do textového pole jsem napsal proč potřebuji změnit souřadnice, nicméně dole tlačítko "Post" zůstává stále šedivé a nemůžu ho použít k odeslání změny. Nikde není vidět proč nemůžu formulář odeslat.

 

 

Chtěl jsem sem vložit výstřižky ze stránky, aby bylo jasno, ale tady zase nějaký ichtyl zakázal vkládat obrázky, i když se jedná o poradnu. Připadá mi, že všichni ajťáci jsou nějakým způsobem dementní.

 

Co s tím mám dělat, abych mohl změnit souřadnice??


Tento příspěvek byl upraven od Or_Mi: 21 únor 2024 - 11:48

  • 0

#2 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2024 - 19:25

jen tak náhodou, nemáš ten web v češtině? Přepnout na angličtinu nepomáhá?

A nepřesouváš to moc daleko? pak je to na reviewera


  • 0

#3 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2024 - 0:28

Web mám v angličtině, aby mi dobře fungoval v c:geo. 

Rozdíl je 374 metry mezi starými a novými souřadnicemi. A ano, nahoře svítil odkaz, že mám kontaktovat reviewera, tak jsem na to kliknul a pak se stalo právě to, co jsem popsal, že to sice uznalo souřadnice v úplně stejném tvaru jako ve formuláři v předchozím okně, ale ten formulář (který je nejspíš pro reviewera, když se načetl po kliknutí na odkaz, abych kontaktoval reviwera) právě nejde odeslat, i když souřadnice jsou ok, text je také napsaný, ale dole je políčko "Post" stále šedivé.


  • 0

#4 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2024 - 7:45

Teď jsem to zkoušel. Když je rozdíl mezi souřadnicemi méně než 161m, tak mám tlačítko Post zelené, ale jestli mi to souřadnice vzalo to nevím, nechci na to klikat.

Pokud je tozdíl víc než 161m, tak je tam ta hláška, že máme kontaktovat revírníka. Po kliknutí na ten odkaz se otevře stejný formulář, což ovšem není kontaktování revírníka.

 

Podle tohoto návodu https://www.geocachi...r&id=38&pgid=61 jsem pochopil, že je třeba napsat revírníkovi přímo a vysvětlit mu o co jde.


  • 1

#5 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2024 - 8:52

No, ale tam jsem se přesně dostal také. Předpokládal bych, že po kliknutí na odkaz pro reviewera se vygeneruje formulář pro reviwevera a tomu se pošle žádost. Jenže to poslat nejde. Tak kdo to sakra programoval? Reviewerovi jsem poslal ještě včera dodatečně e-mail, protože jsem fakt nevěděl jak mu dát vědět jinak. Otázka je, kdy (a jestli vůbec) si mailu všimne. Ale to přeci nemůže být standard, že to nejde přes formulář. Vypisovat úplně nový a ten samý event a rušit tento jak je psáno v návodu opravdu nechci.


Tento příspěvek byl upraven od Or_Mi: 22 únor 2024 - 8:54

  • 0

#6 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2024 - 20:46

Zkus to posunout vícekrát po méně než 161 metrech. Občas to vídávám, že takto někdo řeší obcházení RW při posunech i normálních keší... 

Nechápu, proč mají u Eventu tuto kontrolu, když tam není fyzická keš...

 

PS.: Vzhledem k tomu, že jsi registrovaný už docela dlouho, tak bych čekal, že už jsi se smířil, že GS prostě už je takový, že místo toho, aby pořádně naprogramoval webové stránky, řeší blbosti typu suvenýrů a dalších blbostí... A že taková chyba je každou chvíli...


  • 2

#7 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2024 - 23:50

To mě napadlo taky, že bych to mohl 3x posunout, ale přišlo mi to pracné. Nechal jsem to vyhnít a věnoval se něčemu užitečnějšímu a mezitím se mi ozval reviewer na základě mého mailu a napsal mi vtipně, že taky bojoval s tím formátem souřadnic. A souřadnice eventu mi posunul na nové místo, takže je vše už v pořádku.

U eventu se hlídá kolize 8 km (v Praze) od jiného eventu ve stejný čas jiného eventu.

 

Díky všem za snahu o pomoc. Už je tedy vyřešeno.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka