Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Geocaching s dětmi


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Kotja

Kotja

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2024 - 21:15

Plánuji se svým šestiletým synem lovit kešky a rád bych, aby v kešce našel něco pěkného.

Jak na to?

Jsem z Kyjova


  • 0

#2 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2024 - 22:04

Pokud chceš opravdu nějaký lepší obsah, tak zkus většinou kešky v nějakých infocentrech, knihovnách, knihobudkách, apod.

Případně nějaké větší kešky (large, regular). Ovšem chce si to asi pročíst logy, jestli jsou udržované... Může naznačit trochu i hodnocení, i když to je spíš za vzhled schránky, než za obsah.

U velikosti mikro vůbec nepočítej, že by bylo něco na výměnu. U velikosti small je to většinou jen pár drobností, nebo často také vůbec nic...

Dříve také bylo zvykem dávat něco do bonusovek u sérií. Ovšem dnes už to tolik lidí nedodržuje. Něco mohou naznačit i jména keší (speciálně založené keše pro děti). Ale ty se špatně hledají.

 

S dětmi keškuji od jejich narození. A od jejich narození v keších skoro nic neměníme (většinou nemáme nic na výměnu). A nijak jim to nevadí. Baví je hlavně to hledání.

Ale to je vždy asi případ od případu...


  • 0

#3 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2024 - 22:40

Vzpomínám na jednoho kačera, ten vždycky keše našel předem a až potom na ně vzal děti. Ale to proto, aby se před nimi neztrapnil. I to je možnost, zajít keše napřed naplnit a pak je odlovit s dětmi...


  • 0

#4 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2024 - 8:42

Lovím s dětmi 5, 3 a teď i s jednoročním prckem. Měníme jen kolečka, vše ostatní necháváme ležet :) 

 

Jak již bylo napsáno, zábava je pro ně hlavně to hledání - a samozřejmě je nechávám se zapsat :) 


  • 1

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#5 xjurasek

xjurasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2024 - 21:27

Svého času jsem si prostě drobné dárky pro děti nosil s sebou. Ano, v jedné kapse jsme měli hromádku kinderšrotu a CWG na výměnu, ale ve druhé jsem měl nakoupené drobnosti, o kterých nevěděli a prostě je občas nenápadně podstrčil. Je to trošku nesportovní, navíc 6ti letý nepůjde tak jednoduše nachytat, ale můžeš to zkusit.

 

Jinak jak píšou ostatní - nejlépe si některé kešky obejít předem. Spousta je zaměřená na děti.


  • 0

#6 Kotja

Kotja

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2024 - 10:10

Co se týče kinderšrotu. Je dobrý? Pamatuji si kolekci figurek.


  • 0

#7 xjurasek

xjurasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2024 - 19:34

Co se týče kinderšrotu. Je dobrý? Pamatuji si kolekci figurek.

Obecně jsme s sebou nějaký měli pro případ, že by se jim líbil nějaký podobný. Občas letěli šmoulové, občas něco jiného, ale bral jsem to v podstatě jako spotřební materiál :-).


  • 0

#8 lemrousek

lemrousek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2024 - 10:48

Jak už psali autoři nade mnou, hledej keše např. v infocentrech... a nebo větší keše naopak mimo civilizaci (tam, kde nejde dojet blízko ke keši autem), tam často i pěkné věci zůstanou. Také máte větší šanci na hezký obsah u keší, které jsou čerstvě založené.
Celkově koukej na téma keše (některé jsou přímo určené pro děti, na výměnu plyšáků) nebo na informace v logách (my třeba taky občas do logů píšeme, že je v keši ještě pěkný výběr hraček apod.)

 

Šestiletého syna bych už ale také učila, že tam dáme něco s větší nebo stejnou hodnotou a chtěla bych, aby se na tom také podílel. Třeba s vámi šel koupit nějaké drobnosti, pomáhal s výrobou (já jsem třeba jednu dobu dělala korálkové náušnice do keší a děti mi dle pokynů podávaly korálky apod.)


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama