Přejít na obsah


Fotka

Greasemonkey skripty pro Firefox


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
636 odpovědí na toto téma

#161 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 25 January 2010 - 22:16

Používám asi 15 greasemonkey skriptů a teď se změnou webu mi téměř všecky přestaly fungovat. Už jsem si na ně tak zvykl, že teď zjišťuju že mi ty funkce chybí. Jelikož to bylo od všemožných autorů, tak pochybuju že se někdy dočkám situace že budou všecky aktualizovány.
  • 0

#162 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 25 January 2010 - 23:44

hrasek napsal/a:
Používám asi 15 greasemonkey skriptů a teď se změnou webu mi téměř všecky přestaly fungovat. Už jsem si na ně tak zvykl, že teď zjišťuju že mi ty funkce chybí. Jelikož to bylo od všemožných autorů, tak pochybuju že se někdy dočkám situace že budou všecky aktualizovány.


A ktere ti chybi? Mozna staci jen trochu hledat a treba je najdes uz opravene. Par autoru zareagovalo velmi svizne na svych webech. nekolik se jich najde zde na gc.cz a na userscripts.org se taky mnozi aktualizace.
  • 0

#163 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 26 January 2010 - 0:05

Z těch co používám vyšla aktualizace jen ke gcvote. Problém je že většinu skriptů mám z nějakejch webů kde byla poslední aktualizace třeba 2007. Ale díky za ten odkaz. Ten server jsem neznal, zkusím to prolézt, třeba tam budu podobné skripty.
  • 0

#164 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 26 January 2010 - 0:12

hrasek napsal/a:
Z těch co používám vyšla aktualizace jen ke gcvote. Problém je že většinu skriptů mám z nějakejch webů kde byla poslední aktualizace třeba 2007. Ale díky za ten odkaz. Ten server jsem neznal, zkusím to prolézt, třeba tam budu podobné skripty.


hmm. Zrovna s GCVote jsem si vcera hral a hodil jsem ho do cestiny. Nektere fraze sice jeste potrebuji doladit, presto se zcela neskromne pochlubim : GCVote cesky.
Pak by mne zajimalo jake dalsi scripty jsi jeste pouzival. Muzes se napsat nazvy?
  • 0

#165 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 26 January 2010 - 1:20

Aktuálně tam mám tyhle
Většinu z nich jsem postahoval z webů jež jsou odkazované zde na wiki.
  • 0

#166 jozin.cz

jozin.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 26 January 2010 - 11:43

-Tak gc_com_narrower fungovat neprestal, -GC Quick hint jsem opravoval jestli taky ctes, -mapswitch opravoval masox jestli taky ctes, -nekolik dalsich co zacinaj na "GC " uz je taky opravenejch na http://gmscripts.locusprime.net/ a na dalsich autor pracuje -GC VIP list - viz. modry ramecek na http://www.lildevil....monkey/vip-list coz uz je skoro pulka, takze bych nehazel flintu do zita.
  • 0

#167 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 26 January 2010 - 11:55

Vcera jsem napsal, jsem si trochu hral a prelozil hodnotici script GCVote do cestiny. Valnou vetsinu frazi jsem uz odladil, ale stale vaham nad ceskou stupnici hodnoceni s durazem na cele, protoze po pulkach se musi aktivovat v nastaveni a to ne kazdy provede. Byl bych rad, kdyby jste pomohli najit stupnici aby vyhovovala vsem a co nejlepe vyjadrovala kvalitu kese. diky za pomoc. original <> preklad translatorem <> jak to citim ja / protinavrh od pavlikVB 1: poor <> špatná <> nevyhovující odpad / dík za bod 1.5: worthless <> bezcenná <> bezcenná 2: not good <> není dobrá <> špatná / slabý průměr 2.5: ok <> ok <> ujde 3: average <> průměrná <> průměrná / stojí za to viět 3.5: better <> lepší <> lepší průměr 4: good <> dobrá <> dobrá / skvělá 4.5: near perfect <> téměř dokonalá <> velmi dobrá 5: great <> skvělá <> vynikající / výstavní kousek
  • 0

#168 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 26 January 2010 - 12:19

sHpy00n napsal/a:
Vcera jsem napsal, jsem si trochu hral a prelozil hodnotici script GCVote do cestiny. Valnou vetsinu frazi jsem uz odladil, ale stale vaham nad ceskou stupnici hodnoceni s durazem na cele, protoze po pulkach se musi aktivovat v nastaveni a to ne kazdy provede. Byl bych rad, kdyby jste pomohli najit stupnici aby vyhovovala vsem a co nejlepe vyjadrovala kvalitu kese.
diky za pomoc.

original <> preklad translatorem <> jak to citim ja / protinavrh od pavlikVB

1: poor <> špatná <> nevyhovující odpad / dík za bod
1.5: worthless <> bezcenná <> bezcenná
2: not good <> není dobrá <> špatná / slabý průměr
2.5: ok <> ok <> ujde
3: average <> průměrná <> průměrná / stojí za to viět
3.5: better <> lepší <> lepší průměr
4: good <> dobrá <> dobrá / skvělá
4.5: near perfect <> téměř dokonalá <> velmi dobrá
5: great <> skvělá <> vynikající / výstavní kousek


Včera jsem si script stáhl, ale hned dneska ráno to psal, ať provedu upgrade na novou verzi. Nevím proč, takže zase bez češtiny. Jinak s tím, co navrhuješ za překlad souhlasím.
  • 0

#169 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 26 January 2010 - 13:01

jozin.cz: Díky, ale stejně mi půlka z těch "aktualizovanejch" nejede. Ale aspoň vidím že se snaží to napravit. Ebikovi od kterého používám "gc_log_with_photos.user.js" už jsem psal tak uvidíme.
  • 0

#170 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 26 January 2010 - 21:16

hrasek napsal/a:
jozin.cz:

Díky, ale stejně mi půlka z těch "aktualizovanejch" nejede. Ale aspoň vidím že se snaží to napravit. Ebikovi od kterého používám "gc_log_with_photos.user.js" už jsem psal tak uvidíme.


clovece, myslim ze Geothumbs ho plne a mozna jeste lepe nahradi.
  • 0

#171 Mafi5bj

Mafi5bj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 26 January 2010 - 22:07

sHpy00n napsal/a:clovece, myslim ze Geothumbs ho plne a mozna jeste lepe nahradi.

Super, to je ono. Díky moc za tip.
  • 0

#172 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 26 January 2010 - 23:59

jj, ten se take hodi, take diky za tip (kdo to ma porad klikat kdyz se chce podivat)
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#173 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 27 January 2010 - 1:20

Tak definitivni stupnice hodnoceni pro GCVote jak ji odeslu autorovi skriptu k oficialnimu pridani vypada takto:

1: nevyhovující odpad
1.5: bezcenná
2: dík za bod
2.5: OK
3: stojí za návštěvu
3.5: lepší průměr
4: velmi dobrá
4.5: skvělá
5: zlatý fond

Tady je verze GCVote cesky k testovani nez vyjde oficialne. (uz se nechce aktualizovat. ukecal jsem ji).
  • 0

#174 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 27 January 2010 - 11:01

Ahoj, mel bych takovy dotaz ohledne GM skriptu. Par jsem si jich postupne nainstaloval a snazil se je i aktualizovat. Ale nektere se mi chovaji podivne, nebo spise nefunguji vubec. Napriklad takovy script Show All Logs - vcera mi po nainstalovani fungoval v pohode, dneska nejde vubec. Nebo skripty pro alternativni mapy - chovaji se hodne nahodile. Nekdy se nezobrazi, nekdy se zobrazi, ale mapa je prazdna/slepa, nekdy normalne. FF mam aktualizovany. Nevedel by nekdo moznou pricinu?
  • 0

#175 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 27 January 2010 - 12:31

Někdy záleží i na pořadí. Doporučuju všecky odinstalovat a začít od začátku. Po každém jednom nainstalovaném skriptu vyzkoušet a pak instalovat další. Ve chvíli kdy se objeví chyba zkoušet měnit pořadí.
  • 0

#176 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 27 January 2010 - 12:43

majkeld napsal/a:
Ahoj,
mel bych takovy dotaz ohledne GM skriptu. Par jsem si jich postupne nainstaloval a snazil se je i aktualizovat. Ale nektere se mi chovaji podivne, nebo spise nefunguji vubec.

Napriklad takovy script Show All Logs - vcera mi po nainstalovani fungoval v pohode, dneska nejde vubec. Nebo skripty pro alternativni mapy - chovaji se hodne nahodile. Nekdy se nezobrazi, nekdy se zobrazi, ale mapa je prazdna/slepa, nekdy normalne.

FF mam aktualizovany. Nevedel by nekdo moznou pricinu?


Vypiš jména těch skriptů. Jinak je to jen co kdyby a možná a kdovíco...

Svůj GC.com and czech maps jsem aktualizoval a je tam známá věc, že se má být v pořadí před ebíkovým mapswitchem.
  • 0
Garmin GPSMAP 60CSx + Topo Czech 1.2
Sony Ericsson K750i + Opera Mini 4.1beta + Handy Geocaching 3.2.5
Apple iPod Nano + Pocket Queries as VCards (via GPSBabel :-)

#177 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 27 January 2010 - 21:17

Take me to uz napadlo to preinstalovat. Ale jake mam zvolit poradi? Chci tyto skripty: Hint decrypter, Photo in logs (nahledy fotek), PM funkce v gc.com mape(filtr kesi), GC kody jako odkaz a popripade Show all logs a skript na zobrazovani wpt v mape najednou. Jake doporucujete poradi?
  • 0

#178 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 28 January 2010 - 15:30

majkeld napsal/a:
Chci tyto skripty: Hint decrypter, Photo in logs (nahledy fotek), PM funkce v gc.com mape(filtr kesi), GC kody jako odkaz a popripade Show all logs a skript na zobrazovani wpt v mape najednou.


Pokud myslíš skript na aktivaci GC/TB kódů ode mne (http://www.cetoraz.i...oint_activation0, tak tomu by mělo být pořadí jedno.
  • 0
Garmin GPSMAP 60CSx + Topo Czech 1.2
Sony Ericsson K750i + Opera Mini 4.1beta + Handy Geocaching 3.2.5
Apple iPod Nano + Pocket Queries as VCards (via GPSBabel :-)

#179 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 28 January 2010 - 15:36

Pro začátek se inspiruj v mém příspěvku z "26.01.2010 01:20" Jediný skript u kterého tam záleželo na pořadí byt tuším ten "mapswitch". Tak jak mám ty skripty na tom printscreenu v tom příspěvku mi to bez problémů jede. Resp. jelo do doby než Groundspeak změnil web.
  • 0

#180 Pechy-Tce

Pechy-Tce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 28 January 2010 - 16:32

caute, nemate nekdo odkaz na script,co pri logovani dokazal psat barevne, umel rychle smajliky,jen tuknutim na konkretni ksicht?! dik
  • 0
PDA HTC TYTN BT Qstarz - BeeLineGPS ; GCZ II OREGON 300 mapa TOPO3 PRO




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama