Přejít na obsah


Fotka

Aktualni situace Vysocina


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2004 - 8:10

No to byl zase vcera den! Od rana snezilo az do noci. Na zapadni strane kraje (PE, JI) napadlo 30 cm a na severovychode (TR a ZR) tak 10-20cm snehu. Nektere cache budou opet nedobytne, ale zato sjezdovky opet pres vikend oziji. Web cam "sjezdovka/piste" je stale v provozu a vypsana odmena stale plati. Po telefonickem dotazu u providera priojeni na I-NET mne bylo sdeleno, ze je provoz teto WEB kamery je plne v kompetenci provozovatele arealu SKI KLUBu Velke Mezirici. Byla by skoda, kdyby ji nikdo nevyuzil. V sousedstvi je take Grandpa/Dedek, ktere napadly snih nevadi. Pokud pojedete okolo, tak se zastavte. Odmenou bude pekna zimni prochazka, letos na jare uz asi doufam posledni :-) (kez by..!). Zdenek
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2004 - 20:09

No to byl zase vcera den! Od rana snezilo az do noci. Na zapadni strane kraje (PE, JI) napadlo 30 cm a na severovychode (TR a ZR) tak 10-20cm snehu. Nektere cache budou opet nedobytne, ale zato sjezdovky opet pres vikend oziji. Web cam "sjezdovka/piste" je stale v provozu a vypsana odmena stale plati. Po telefonickem dotazu u providera priojeni na I-NET mne bylo sdeleno, ze je provoz teto WEB kamery je plne v kompetenci provozovatele arealu SKI KLUBu Velke Mezirici. Byla by skoda, kdyby ji nikdo nevyuzil. V sousedstvi je take Grandpa/Dedek, ktere napadly snih nevadi. Pokud pojedete okolo, tak se zastavte. Odmenou bude pekna zimni prochazka, letos na jare uz asi doufam posledni :-) (kez by..!). Zdenek


Díky za info, ale já mám v tomhle počasí spíš chuť emigrovat přinejmenším do Portugalska ;-) Ale samozřejmě míním zaplnit bílá místa na mapě (tedy, na mé nástěnné mapě doma jsou to vlastně modré špendlíky) co nejdříve.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2004 - 14:15

Díky za info, ale já mám v tomhle počasí spíš chuť emigrovat přinejmenším do Portugalska ;-) Ale samozřejmě míním zaplnit bílá místa na mapě (tedy, na mé nástěnné mapě doma jsou to vlastně modré špendlíky) co nejdříve.

Toz sa snaz..
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2004 - 8:38

Prece se nasel jeden kolega, ktery na vyzvu fyzicky zareagoval. Diky za navstevu WEBcam a dalsi informace. Kamera je stale v provozu i kdyz se snih velmi rychle rozpousti na vsech sledovanych sjezdovkach Vysociny http//sjezdovky.cz. O vikendu bude pekne, urcite to skusi take dalsi :-) Ahoj vsem a hodne uspechu i na jinych keskach! Zdenek
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2004 - 3:05

Krásné počasí. Zatím jsem stihnul jenom Brno (tam jsem musel kvůli svojí Citadele, ale alespoň kousíček slibu jsem splnil na Hadech. Nalezení bylo bez problémů, ale škatule je uvnitř celá mokrá. Vytřel jsem, sušil jsem, ale těžko to k něčemu bude - asi by to chtělo příležitostně vyměnit celou schránku a většinu obsahu (zejména papíry). Tenhle týden už se tam nedostanu, ale příští bych rád zkusil Telčsko...
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2004 - 7:35

Diky Tonicku za informaci o Hadech. Do Brna se chystame asi na svatky, tak s tim neco udelame. Je to skoda, ze je keska v tak spatnem stavu. Predevsim ta krabicka (plastova krabikca na potravu do lednicky) dobre tesni jenom po duslednem uzavreni (zaklapnuti vicka) a pokud se zmackne, tak z ni nesmi unikat vzduch. To si ale nekteri kolegove asi nevyzkousi pri uzavirani vicka a tak to takhle dopada. Skoda ze po vymene jiz nebudou puvodni zapisy v logu. Kdyz tak napis primo na muj mail v zahlavi. Zdravi Zdenek
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama