Přejít na obsah


Fotka

Printer friendly Cache stanka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2004 - 18:55

Nedavno jsem prisel na trik, jak rozumne vytisknout z GEOCACHING.COM celou cache stranku vcetne vsech logu. Mozna nosim drivi do lesa nebo objevuji Ameriku, ale treba se to nekomu hodi. Nuze tedy: na prislusne cache strance zvolite Make this page print-friendly (no logs). Dotycna stranka se otevre v novem okne. Zde kliknete na Make this page print-friendly (show 5 logs). Az sem je postup standartni. Trik spociva v tom , ze na teto strance s peti logy provedete v radku s adresou stranky nasledujici upravu na konci adresy kde se vyskytuje zhruba toto: log=y&numlogs=5&decrypt= Zde vymazte: &numlogs=5 a stisknete Enter.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2004 - 22:08

To je dobrý... To se mi líbí :)) Hned si tak upravim odkazy na moje keše.
Jo kdyby někdo z vás věděl, jak obejít to zbytečné stiskutí SEEK> při hledání keší podle země, to by taky bylo užitečný.

  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2004 - 14:54

Print friendly je super vec, akorat kdyz se toho tiskne vic tak se clovek uklika :-) Skoda ze tam nejsou obrazky, aspon male nahledy, to uz by pak nemelo chybu.. No a klikani na SEEK bych taky rad obesel, ale zda se, ze to asi jednoduse nepujde..:-(
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2004 - 18:41

cauoni pouzivaju metodu POST, ale myslim, ze by sa to podarilo nejako okaslat.ja mam inu vec, ak pouzivate niekto Mozilla Firefox, vyrobil som pre nu searchovaci plugin.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama