Přejít na obsah


Fotka

Handy Geocaching = java aplikace určená pro geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1646 odpovědí na toto téma

#1541 task

task

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2012 - 19:58

Funguje Handy Geocaching i na mobylech HTC ????:|
  • 0

#1542 Tygřice

Tygřice

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2012 - 20:53

Možná se budu opakovat, ale prohlížet 78 stránek se mi fakt nechce, tak se na mě nezlobte :D Je nějaká šance, že mi na Nokii C5-00 bude fungovat HandyGC bez internetu?? Nechala jsem si ho zrušit a chtěla bych to tak nechat, protože to nehodlám platit...:|
  • 0

#1543 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2012 - 21:57

Tygřice napsal/a:
Možná se budu opakovat, ale prohlížet 78 stránek se mi fakt nechce, tak se na mě nezlobte :D Je nějaká šance, že mi na Nokii C5-00 bude fungovat HandyGC bez internetu?? Nechala jsem si ho zrušit a chtěla bych to tak nechat, protože to nehodlám platit...:|


Ano, kromě všech funkcí vyžadujících připojení k datům.
  • 0

LG G6 + c:geo + OSM


#1544 ratonito+peteresek

ratonito+peteresek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 12:18

Používáme HG na dvou telefonech. Obě Nokie, jedna 5230 (integrovaná GPS) a druhá 6700 slide + bluetooth GPS. Na první Nokii ukazuje rozptyl v metrech, na druhé např. +/- 1,38(PDOP). Druhému vyjádření nerozumím. Je to telefonem nebo GPS? A dá se to nějak nastavit, aby to také ukazovalo v metrech?
  • 0

#1545 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 14:53

ratonito+peteresek napsal/a:
Používáme HG na dvou telefonech. Obě Nokie, jedna 5230 (integrovaná GPS) a druhá 6700 slide + bluetooth GPS. Na první Nokii ukazuje rozptyl v metrech, na druhé např. +/- 1,38(PDOP). Druhému vyjádření nerozumím. Je to telefonem nebo GPS? A dá se to nějak nastavit, aby to také ukazovalo v metrech?


jestli to lze prenastavit nevim, ale jinak se jedna o toto: http://en.wikipedia....precision_(GPS) aneb pokud to neni vice jak 5,00 melo byt ok ne?
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#1546 ratonito+peteresek

ratonito+peteresek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 15:29

Nosferatu XIII. napsal/a:

ratonito+peteresek napsal/a:
Používáme HG na dvou telefonech. Obě Nokie, jedna 5230 (integrovaná GPS) a druhá 6700 slide + bluetooth GPS. Na první Nokii ukazuje rozptyl v metrech, na druhé např. +/- 1,38(PDOP). Druhému vyjádření nerozumím. Je to telefonem nebo GPS? A dá se to nějak nastavit, aby to také ukazovalo v metrech?


jestli to lze prenastavit nevim, ale jinak se jedna o toto: http://en.wikipedia....precision_(GPS) aneb pokud to neni vice jak 5,00 melo byt ok ne?


Tohle už jsem našla taky, dokonce i v češtině ale to je o ničem. Na té druhé Nokii je třeba rozptyl 50 m a na té tenhle nic neříkající nesmysl. A třeba 50 m mi zas až tak OK nepřijde, když to z toho nevyčteš a nevíš v jakém okruhu vlastně hledat.
  • 0

#1547 Popina

Popina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 17:02

Já mám zase problém s tím, že když přímo u keše zaznačím field notes, tak se mi z nějakého důvodu neuploadne na internet... jinak vše běží ok ;). Nejnovější verzi mám
  • 0
Kačica - označení kačerky. Geodežing - není třeba vysvětlovat. Chodím s o dvanáct let starší Terexičkou :-)

#1548 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 18:12

Popina napsal/a:
Já mám zase problém s tím, že když přímo u keše zaznačím field notes, tak se mi z nějakého důvodu neuploadne na internet... jinak vše běží ok ;). Nejnovější verzi mám


A odešleš ty field notes na GC.COM...? Pokud ne, tak tam neodejdou a máš je pořád jen v HG:-)
  • 0

#1549 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 18:15

ratonito+peteresek napsal/a:
Používáme HG na dvou telefonech. Obě Nokie, jedna 5230 (integrovaná GPS) a druhá 6700 slide + bluetooth GPS. Na první Nokii ukazuje rozptyl v metrech, na druhé např. +/- 1,38(PDOP). Druhému vyjádření nerozumím. Je to telefonem nebo GPS? A dá se to nějak nastavit, aby to také ukazovalo v metrech?


Zkus přímo v nokii nastavit jako gps ten daný bluetooth modul a pak když dáš připojit se k GPS v HG tak dej normálně integrovaná. On postrčí tu nokiáckou aplikaci a ta se připojí k modulu. Pak by to mělo i na té druhé ukazovat metry. Tak mi to kdysi fungovalo na 5500, která žádnou integrovanou GPS neměla.
  • 0

LG G6 + c:geo + OSM


#1550 ratonito+peteresek

ratonito+peteresek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 19:10

Werki napsal/a:

ratonito+peteresek napsal/a:
Používáme HG na dvou telefonech. Obě Nokie, jedna 5230 (integrovaná GPS) a druhá 6700 slide + bluetooth GPS. Na první Nokii ukazuje rozptyl v metrech, na druhé např. +/- 1,38(PDOP). Druhému vyjádření nerozumím. Je to telefonem nebo GPS? A dá se to nějak nastavit, aby to také ukazovalo v metrech?


Zkus přímo v nokii nastavit jako gps ten daný bluetooth modul a pak když dáš připojit se k GPS v HG tak dej normálně integrovaná. On postrčí tu nokiáckou aplikaci a ta se připojí k modulu. Pak by to mělo i na té druhé ukazovat metry. Tak mi to kdysi fungovalo na 5500, která žádnou integrovanou GPS neměla.

dík,vypadá to že to funguje:D
  • 0

#1551 Popina

Popina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 19:34

vitablondak napsal/a:

Popina napsal/a:
Já mám zase problém s tím, že když přímo u keše zaznačím field notes, tak se mi z nějakého důvodu neuploadne na internet... jinak vše běží ok ;). Nejnovější verzi mám


A odešleš ty field notes na GC.COM...? Pokud ne, tak tam neodejdou a máš je pořád jen v HG:-)

No odešlu to, ale napíše to: Nahráno 0 field notes na geocaching.com . Navíc tam z nějakýho důvodu je jen note, kterej jsem odlovil před týdnem a nejsou tam ty z dneška :D
  • 0
Kačica - označení kačerky. Geodežing - není třeba vysvětlovat. Chodím s o dvanáct let starší Terexičkou :-)

#1552 Tomus

Tomus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2012 - 12:57

Posledni dobou pozoruju ze v Handy Gecoaching je nejaky problem se zobrazovanim listingu, ten se sice zobrazi ale na jeho konci je nejaky balast, ktery by tam urcite nemel byt. Takze prosim autory teto aplikace aby na to zkusili mrknout. Diky. PS: a zkuste uvazovat nad tim exportem kesi do GPX, co chvile me tahle funkce chybi.
  • 0

#1553 Looky

Looky

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2012 - 9:43

Taky jsem narazil na to, o čem se zmiňuje Tomus. Chtěl bych se ještě zeptat, jestli někdo neví v čem je problém, když se mi nezobrazuje mapa? To si musím nějakou stáhnout? Když se přepnu z kompasu na mapu, tak tam mám jenom nějaký bod a jinak okolo všude bílo. Díky za rady
  • 0

#1554 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2012 - 10:27

Looky napsal/a:
nějaký bod a jinak okolo všude bílo

normální stav, takhle to v HG funguje, viz. screeny http://hg.destil.cz/...php/Screenshoty
  • 0

#1555 Tomus

Tomus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2012 - 11:47

HG zadnou offline mapu nema, maximalne si bod muzes ulozt do oblibenych a odtud si ho nechat zobrazit na online mape - mapy.cz Ja to resim kombinaci s TrekBuddy.
  • 0

#1556 Looky

Looky

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2012 - 16:56

Aha, tak takhle to je. Díky
  • 0

#1557 bobasso

bobasso

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 22:22

7.8.2012/ 23.00hod. Přihlašování k serveru geocaching.com Stahuji 0/0kb Vyskočí Chyba "Přihlášení selhalo!" Taky vám HG nefunguje a vše končí s touto chybovou hláškou "Přihlášení selhalo!" ? Vůbec nejdou stahovat nejbližší keše. Ve své Nokii E52 mám verzi HG 3.5.5-r111
  • 0
bobasso

#1558 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2012 - 9:00

Tak mám stejnou zkušenost. To by mě zajimalo KDE ZASE TI SOUDRUZI Z USA UDĚLALI CHYBU!!! Včera odpo to běhalo ještě v pohodě. Nejspíš to byl nějaký tichý SUPER-UPDATE. Teď to stále nejde. :@
  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#1559 Tomus

Tomus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2012 - 9:32

U me to stejne - Přihlášení selhalo!
  • 0

#1560 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2012 - 11:16

Tak jsem to schválně zkusil (bez GPS) a bez problémů jsem načetl keše - vyhledání podle klíčového slova - listing i logy. Verze3.5.5-r111
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama