Přejít na obsah


Fotka

Handy Geocaching = java aplikace určená pro geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1646 odpovědí na toto téma

#1621 Nitka

Nitka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2013 - 6:16

V neděli odpoledne jsem měl úplně stejný problém, seznam nejbližších se načetl, ale při pokusu stáhnout detaily se vyskytla stejná chyba. Ani restart telefonu nepomohl. Zkusil jsem to samé včera a už to bylo v pořádku. To samé teď, funguje bez problému. Osobně používám Nokia E52 a HG už asi 2 roky (aktuálně ve verzi 3.5.5-r111). Tenhle problém se mi jednou za čas objeví, ale zase zmizí, ať už sám od sebe nebo tam Arcao něco poladí.
  • 0

#1622 Pitris66

Pitris66

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2013 - 16:27

Nitka napsal/a:
V neděli odpoledne jsem měl úplně stejný problém, seznam nejbližších se načetl, ale při pokusu stáhnout detaily se vyskytla stejná chyba. Ani restart telefonu nepomohl.

Zkusil jsem to samé včera a už to bylo v pořádku. To samé teď, funguje bez problému.

Osobně používám Nokia E52 a HG už asi 2 roky (aktuálně ve verzi 3.5.5-r111). Tenhle problém se mi jednou za čas objeví, ale zase zmizí, ať už sám od sebe nebo tam Arcao něco poladí.


Ano, nedělá to při každém připojení, ale ve většině případů ano. Ovšem pak se na aplikaci nedá spolehnout v terénu a lovit se nedá. Možná by stačil nový upgrade HG, ale nevím, zda se něco takového chystá, nebo použít starší verzi, ale to jsem zatím nezkoušel...
  • 0

#1623 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2013 - 22:09

Arcao napsal/a:
Co se týče problémů s "Server geocaching.com pravděpodobně změnil HTML kód, kontaktujte prosím autora.", nejsem schopen to nasimulovat v emulátoru, prostě vše zdá se funguje. Bohužel už nemám po ruce reálné zařízení.

Pokud by jste našli keš, na které se to dá nasimulovat, pošlete její kód. Mrknu na to.
To je tak asi vše.


Mě to naposledy dělala GCKHXP. Všechny keše v okolí v pohodě loveny pres HG, jen Polednik pořád házel "Server geocaching.com pravděpodobně změnil HTML kód, kontaktujte prosím autora.".

Telefon Sony Ericsson C702.
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#1624 Pitris66

Pitris66

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2013 - 17:07

Moc prosím autora aplikace Arcaa o update HG, jiné aplikace mi nesedí, nemají Field Notes, velkou spotřebu dat atp. Děkuji.
  • 0

#1625 Johnny Pecka

Johnny Pecka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2017 - 22:23

Handy geocaching jsem používal na Nokii C5 a fungoval bezvadně. Teď jsem si pořídil ten samý telefon ale původně pro SIM Vodafone a na něm ta aplikace nejde, píše to po dloooouhém přihlašování tuto hlášku:špatně nastavené nebo nedostupné GPRS spojení: err: Java.io.IO Exception: - 33

poraďte prosím někdo co s tím, jinou aplikaci nemohu najít a hledat keše bez netu v terénu není ono.
  • 0
Jen tak se toulat po lese

#1626 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2017 - 21:03

Handy geocaching jsem používal na Nokii C5 a fungoval bezvadně. Teď jsem si pořídil ten samý telefon ale původně pro SIM Vodafone a na něm ta aplikace nejde, píše to po dloooouhém přihlašování tuto hlášku:špatně nastavené nebo nedostupné GPRS spojení: err: Java.io.IO Exception: - 33

poraďte prosím někdo co s tím, jinou aplikaci nemohu najít a hledat keše bez netu v terénu není ono.

Asi špatně nastavený datový profil. Nech si poslat SMS se správným nastavením datového profilu z www stránek tvého operátora.


  • 0

HW: Motorola One Action _ Garmin eTrex Legend HCx

SW: c:geo _ WhereYouGo _ GDAK _ GCC _ Go(x)°


#1627 Johnny Pecka

Johnny Pecka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2017 - 12:57

Díky,je zajímavé že internet funguje dobře ale HG se nepřihlásí. Koukal jsem na stránky O2 a podle nich telefon nastavil ale nenastal žádný posun.
  • 0
Jen tak se toulat po lese

#1628 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2017 - 13:31

Ona je otázka, jestli ta aplikace stále ještě funguje :-(

 

Kdysi jsem ji používal, ale už je to opravdu dávno. A myslím, že aby fungovala, tak by musela mít aktualizovaný přístup k webu GC.COM Takže zakopaný pes asi bude v přihlášení k webu, co ?


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#1629 blackjohn

blackjohn

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2017 - 16:45

V listopadu mi to jeste fungovalo na C702.
  • 0

#1630 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2017 - 20:26

Podle stránek byl už vývoj a udržování aplikace ukončeno :-(
https://github.com/a...handygeocaching
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#1631 Johnny Pecka

Johnny Pecka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2017 - 16:35

Mě ta aplikace fungovala ještě v únoru.Po výměně Nokie zakoupené u O2 za Nokii od Vodafonu to nejde. Přihlašovací údaje na GC.com jsem kontroloval několikrát.Fakt mě to štve, ten telefon byl na používání ideální, baterka, drží dlouho, není to žádný pádlo ale ten geocaching mi tam chybí... Kdyby ještě něco někoho napadlo, budu vděčný za každou radu.
  • 0
Jen tak se toulat po lese

#1632 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2017 - 16:52

No, zdrojové kódy tam jsou, tak se nauč programovat a můžeš pokračovat ve vývoji ....

 

Skoro bych řekl, že je ta aplikace za zenitem a používat ji bude jen velmi málo lidí :-(


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#1633 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2017 - 13:05

Mně to funguje stále. Teď jsem vyndal starou N95 a natáhl si novou kešku 89/2012 - viz obr.

2017-03-26.jpg


Tento příspěvek byl upraven od ubuster: 26 březen 2017 - 13:07

  • 0

HW: Motorola One Action _ Garmin eTrex Legend HCx

SW: c:geo _ WhereYouGo _ GDAK _ GCC _ Go(x)°


#1634 Johnny Pecka

Johnny Pecka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2017 - 8:13

Taky si myslím že to normálně funguje ale že na té současné Nokii je něco jinak pro Vodafone nastaveného a proto to nejde. Nebudu se kvůli tomu učit programovat
  • 0
Jen tak se toulat po lese

#1635 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2017 - 19:27

Taky si myslím že to normálně funguje ale že na té současné Nokii je něco jinak pro Vodafone nastaveného a proto to nejde. Nebudu se kvůli tomu učit programovat

Co je to NOKIE zakoupena u Vodafonu - to je celkem podstatne vedet. Pokud to je soucasna Nokie 222/250/230 tak její operační system S30 není uplně to prave pro JAVU a spousta aplikaci tam moc nefunguje.  Proste vytvorili jestze hloupejsi OS pro hloupe telefony.
Myslím že je potřeba telefon co umí S40.


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#1636 bobasso

bobasso

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2017 - 19:24

Nevím, zda pomohu. Ale Nokia C5 je symbian 60 3rd a HG v ní musí frčet. Problém tvé C5 může byt ten její původ od Vodafonu. Není to už čistokrevná Nokie, ve které si můžeš dělat co chceš. Operátoři rádi dělají, nebo dělali to, že přístupové body k internetu jsou natvrdo přednastaveny a zamčené pro editaci, takže se nepodíváš,co je v nich vlastně nastaveno. Zpravidla nešvar ten, že pristupový bod k internetu není správně APN:internet, ale APN:Wap a přes ten Wap HG nepojede. V nastavení internetu si vytvoř nový přístupový bod. Pojmenuj si ho jak chceš a v APN: napiš malými písmeny internet.Dál už nikde nic nezadáveja celý profil aktivuj. Měl by poté HG valit. A ještě si vlez v Nokii do Správce aplikací>Instalované aplikace>Handy Geocaching>Volby>Nastavení internetu>Přístupový bod>a tam si natvrdo nastav název tvého nově vytvořeného přístupového bodu.


Tento příspěvek byl upraven od bobasso: 30 březen 2017 - 19:36

  • 1
bobasso

#1637 Blue Elf

Blue Elf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2018 - 19:35

Dovolím si rýpnout do tohoto tématu - je HandyGeocaching ještě v dnešní době funkční? CCa 1x za 2 roky jsem ho používal jako nouzovku, když jsem se octnul v terénu bez jakýchkoliv dat o keškách, ale dnes jsem se dočkal pouze hlášky, že GC.Com asi změnil html kód a mám kontaktovat autora. HG se bohužel již nevyvíjí, má nějakého nástupce pro starší telefony s Javou?

Našel jsem zmínku o Locify, ale web www.locify.com není funkční, takže to vypadá asi špatně, že jo...

Nakonec jsem to pořešil tak, že jsem šel přímo na gc.com a pohledal si keše přímo tam, ale na Nokii 2710 je to teda drsňárna, nemluvě o tom, že brýle jsem nechal doma (rozlišení 160 * 240 je fakt pecka i s přiblížením)


  • 0

#1638 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2018 - 20:17

Zkus se mrknout na http://wiki.geocachi..._pro_geocaching. Kdysi jsem používal kromě HG i TrekBuddy nebo CacheMe.


  • 0

HW: Motorola One Action _ Garmin eTrex Legend HCx

SW: c:geo _ WhereYouGo _ GDAK _ GCC _ Go(x)°


#1639 Blue Elf

Blue Elf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2018 - 20:31

Trekbuddy jsem taky používal, ten je pouze offline. Ostatní jsou bud mrtvé, nebo poslední aktualizaci byla před X lety. Holt Symbian už je mrtvý, nedá se nic dělat. Nic čerstvého nenacházím...


  • 0

#1640 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2018 - 20:39

HG je ale aplikace J2ME. Tak zkus jiné javové aplikace. Notabene ještě vloni mi HG fungoval na N95 - viz můj příspěvek #1633 výše.


  • 0

HW: Motorola One Action _ Garmin eTrex Legend HCx

SW: c:geo _ WhereYouGo _ GDAK _ GCC _ Go(x)°





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama