Přejít na obsah


Fotka

Vase oblibena kes?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2004 - 14:03

Napiste nam, ktera cache je podle Vas nejzajimavejsi, nejhezci, nejvtipnejsi no proste nej .. :)
Jiste to bude inspirace pro ostatni, at uz pri hledani a nebo pri tvorbe novych skrysi..
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2004 - 14:40

ak to hodnotim z hladiska najkrajsieho vyhladu, tak u mna zatial z mojich najdenych vyhrava Working cache a Pruhonice, obora. Ale vo vseobecnosti mam najradsej cache, kde na stranke nie je len jedna veta, ale nieco sa o mieste dozviem, ma nejaky napad, pripadne je stranka vizualne zaujimava. Mam rad multicache a mystery(puzzle) cache... Ale verim, ze tie naj- cache na mna este len cakaju :-)))))
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2004 - 15:57

Stejne jako Saman musim uvest Pruhonice, kdyz jsem vylezl z lesa, tak mi vyhled do udoli doslova vyrazil dech. K tomu pridam obe cache na Palave - Palava a Perla na Spici - nadherne prostredi, krasny vyhled, obcerstveni pro dusi.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2004 - 17:58

Napiste nam, ktera cache je podle Vas nejzajimavejsi, nejhezci, nejvtipnejsi no proste nej .. :)

v CZ jsem zatim nasel jen par cachi, vetsinou prazskych, tak by to vyhrala Microcache v 11 v noci. Spis pro Dorcadiona a ostatni chystajici se na vylet do NY a okoli:
Gates of the Hudson (a dalsi jonboyovy hudsonske cache),
L.bug (krasne barevne lesy na podzim),
Covert-002 (+ NY/NJ multi pobliz, kterou jsme nestlihli dokoncit),
Park Loitering (zajimavy zpusob ukrytu).
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2004 - 19:05

V Praze Cat's eyes, Peacock hill a taky kupodivu Voyage Voyage. Taky me ale bavi mimomestske cache, za kterymi se musi nekam do terenu (zvlast v zime) - treba Stone hill nebo silvestrovska Macocha. Trochu mi vadi stale pribyvajici prazske microcache - filmovky na mistech, kam by se dalo schovat i neco vetsiho.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2004 - 10:47

Je spousta keší na spoustě zajímavých míst, ale NEJ bych dala Shopping cache - je rozhodně nejnečekanější :-)
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2004 - 23:22

Ja som nasiel ceskych cache tak okolo 20, ale jednoznacne ma najviac zaujali Pruhonice - bola to krasna rodinna prechadzka, prisli sme od spodu a 14m od cache zistili, ze musime obchadzat hore. White bear bol tiez skvely a nik nespomenul American geocacher in Prague - pre mna to bola prva Prazska ozajstna cache, prvy travelbug atd.. skoda ze uz neexistuje, aj ked si to pytalo, ze to niekto najde nahodou. Dik Vam za vsetky pekne ceske cache, verim ze prideme zas, mozno uz i na Fall 2004
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2004 - 15:19

Napiste nam, ktera cache je podle Vas nejzajimavejsi, nejhezci, nejvtipnejsi no proste nej .. :)
Jiste to bude inspirace pro ostatni, at uz pri hledani a nebo pri tvorbe novych skrysi..

Není to lehké říci která, byla nejlepší (osobně mám radost z každé nové cache), určitě na mne hodně zapůsobily následující (na pořadí nehleďte): Perla na špici, Working cache, ZOO Puzzle, Radobýl, Cat's Eye, Průhonice.....a mohl bych pokračovat. Jako tým se vždy vyřádíme na Šamanových keších s tajemstvím (ZOO, Hostivař, Carrefour), já jako fotograf miluju panoramata (Radobýl, Lovoš, Working cache, Sv. Jan, Bezděz). Obecně ale každé mnou dosud nenavštívené místo spolu s nalezenou keší významně zjepšuje moji náladu....a proto se těším na každý nový poklad.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2004 - 19:43

Ja jsem toho jeste moc nenasel, ale z toho mala co jsem videl me nejvice zaujala HYNSTA (pri ceste podle zadani) a take WATER. Ale mam dojem, ze do toho jeste nemam co kecat. Potesila me kazda nalezena cache. A vlastne i ty nenalezene.
Na http://www.keenpeopl...p=page&SubMenu=
je mozno najit (a po jednoduche registraci i vyuzivat) spoustu uzitecnosti - me zaujala moznost prubezneho hodnoceni cache - jeste jsem to uplne neprozkoumal, ale jestli to funguje, tak by byla hned objektivni hitparada.
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2004 - 17:59

oprava: microcache Hradcany v 11 v noci
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2004 - 20:28

Na http://www.keenpeopl...p=page&SubMenu=
je mozno najit (a po jednoduche registraci i vyuzivat) spoustu uzitecnosti - me zaujala moznost prubezneho hodnoceni cache - jeste jsem to uplne neprozkoumal, ale jestli to funguje, tak by byla hned objektivni hitparada.

Me osobne nejvice zaujal Muglgupf od GPearla nic komplikovaneho, ale zase to neni jen prijit, vyndat cache z parezu, zapsat, dat zpet a prchnout... No a to, ze by nekdo hodnotil cache pres tuhle vecicku docela pochybuju(viz treba Muglgupf), ono to vseobecne asi ani nema vyznam, kdyz se muzes dle libosti vyjadrit pri logovani uspechu/neuspechu(jen se z tech logu blbe dela hitparada;-)..
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2004 - 21:24

Me osobne nejvice zaujal Muglgupf od GPearla nic komplikovaneho, ale zase to neni jen prijit, vyndat cache z parezu, zapsat, dat zpet a prchnout... No a to, ze by nekdo hodnotil cache pres tuhle vecicku docela pochybuju(viz treba Muglgupf), ono to vseobecne asi ani nema vyznam, kdyz se muzes dle libosti vyjadrit pri logovani uspechu/neuspechu(jen se z tech logu blbe dela hitparada;-)..

Tak jsem to zkusmo namontoval na nektere sve cache, uvidime jak se to ujme. :-) Ta hitparada to asi nebude, ale pri otevreni cache hned uvidis hodnoceni predchozimi nalezci vyjadrene jednou cislici (a taky pocet navstev na strance).
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2004 - 10:20

[quote]
Me osobne nejvice zaujal Muglgupf od GPearla nic komplikovaneho, ale zase to neni jen prijit, vyndat cache z parezu, zapsat, dat zpet a prchnout...

Hexenberg, ktory nas tak zaujal, je tiez od GPearla, chlapik ma fajn cache a velmi pekne grafiku, pouzica stale jeden dizajn, a je rozpoznatelny medzi desiatkami cache :)
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2004 - 12:34

Hexenberg, ktory nas tak zaujal, je tiez od GPearla, chlapik ma fajn cache a velmi pekne grafiku, pouzica stale jeden dizajn, a je rozpoznatelny medzi desiatkami cache :)


Dalsi jeho projekt je 9 provinces – 9 summits – 9 geocaches, ne ze bych lezl po horach, ale urcite zajimava myslenka hodna inspirace (uz se pomalu blizi k tem vyssim kopeckum) :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama