Přejít na obsah


Fotka

video


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2004 - 11:35

Tu si mozete pozriet video, kde Dave Ulmer, "otec geocachingu", popisuje obsah prvej cache a zamer celej hry.
Viac je v novom cisle Todays cachera
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2004 - 14:26

Tu si mozete pozriet video, kde Dave Ulmer, "otec geocachingu", popisuje obsah prvej cache a zamer celej hry.
Viac je v novom cisle Todays cachera

Tak jsem si stahnul ten 20Mb mpeg .. no cekal jsem od toho trochu vic.. mozna by z toho slo udelat 3 fotky a k tomu prilozit audio a melo by to jen 2MB :-)
Osobne mi prisel mnohem inspirativnejsi odkaz na tento thread hlavne v tom je spousta obrazku, takze se to dobre cte :-D
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2004 - 14:55

Musím přiznat, že z videa jsem taky byla trochu zklamaná :-(. Naštěstí jsem to stahovala v práci, takže mě to zas tak moc nebolí :-). Ale ty obrázky od Toma jsou super (nejsem na tom z angličtinou nejlíp, tak sem zatím koukala jen na obrázky) - a ten návod na výrobu vlastního pařezu :-)... jen mám strach, že pokud přinesu dříví s keší do lesa, tak mi to nějakej trempík spálí :-(
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2004 - 15:08

Musím přiznat, že z videa jsem taky byla trochu zklamaná :-(. Naštěstí jsem to stahovala v práci, takže mě to zas tak moc nebolí :-). Ale ty obrázky od Toma jsou super (nejsem na tom z angličtinou nejlíp, tak sem zatím koukala jen na obrázky) - a ten návod na výrobu vlastního pařezu :-)... jen mám strach, že pokud přinesu dříví s keší do lesa, tak mi to nějakej trempík spálí :-(


To me se zase moc libila ta krabicka pridelana na sloupu s falesnou antenou se zamkem na kod a nalepkou "United States Geocache,Site Logging Station, Do Not Disturb" :-)) No a zalaminovanej list s informaci, kde hledat cache - to je taky moc hezkyyy :-))
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2004 - 16:10

Co sa tyka fotiek, super su tu a pokracovanie tu. Uz podobne fotky sledujem davnejsie, mam aj nieco vymyslene - tak uz len zrealizovat :) Inac to video ma podla mna historicku hodnotu, kedze ide o prvu cache na svete :-) a hlavne ked Ulmer hovori, ze ich raz mozno bude 1000 po Amerike... Dnes je ich vyse 100 000 po celom svete :)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama