Přejít na obsah


Fotka

Drzak na kolo Legend - Uz zase


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
14 odpovědí na toto téma

#1 MasterImp

MasterImp

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2007 - 15:19

Rad bych drzak na kolo pro Legend. Pokud byste nekdo mel jeden navic, nebo aspon kryt na baterky, tak mi prosim dejte vedet.

 


  • 0

#2 allfa

allfa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2007 - 17:23

Kryt na baterky mám, tedy měl bych mít. Musím se podívat.

  • 0

#3 cyne

cyne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2007 - 0:10

no pokud by toho bylo vice tak se take hlasim ze bych mel zajem, nebo treba by ty zadicka pasovali lepe na geko201 ;)
  • 0

#4 MasterImp

MasterImp

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2007 - 10:06

allfa: Kryt na baterky mám, tedy měl bych mít. Musím se podívat.

 

Az se podivas, napis mi prosim te na mail pres profil. Diky. 


  • 0

#5 MasterImp

MasterImp

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2007 - 19:46

Tak zadicka bych uz mel, nemate nekdo jeste volnej samotnej drzak, to co se montuje na riditka?

  • 0

#6 Jondy

Jondy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2007 - 17:10

Jesi se prodává nějaký neoriginální držák, tak si ho kupte...bude určitě levnější než ten originál:-)
  • 0

#7 pavel1tu

pavel1tu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2007 - 11:22

Jenom se tak přidám - má ještě někdo navíc držák na kolo pro ETREX LEGEND ?

A kdo ho používá, to opravdu drží pouze na tom minizámečku  krytu baterek ? To se to neulomí při jízdě v terénu ?

 

Předem moc dík za odpovědi. 


  • 0

#8 MasterImp

MasterImp

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2007 - 11:53

K tomu drzaku je prave potreba jinej ten kryt. Myslim, ze ma kolejnicky, aby to poradne drzelo.. Nikdy jsem to nevidel, ale tak nejak si to predstavuju..

  • 0

#9 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2007 - 13:19

pavel1tu:

Jenom se tak přidám - má ještě někdo navíc držák na kolo pro ETREX LEGEND ?

A kdo ho používá, to opravdu drží pouze na tom minizámečku  krytu baterek ? To se to neulomí při jízdě v terénu ?

Předem moc dík za odpovědi. 

 

ten držák na těch druhých dvířkách je opravdu dost bytelný a pokud nevlítneš do nějakýho roští, tak by měl vydržet [Y] 


  • 0

#10 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 324 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2007 - 14:00

Ja ten drzak pouzivam uz skoro rok, rozhodne ho nesetrim, jezdim i docela drsny tereny, a zatim drzak ani zamek krytu baterek nejevi zadne znamky toho, ze by se chtel ulomit. Ani nijak nekvedla, nedrnci... uplne v pohode.

I v tom rosti uz jsem ho trochu oslehal... a jezdil jsem s nim celou zimu, i v mraze - to je docela zatezkavaci zkouska, v mraze vetsina plastu krehne a maji tendenci ruzne praskat, takhle jsem udrncal x blatniku, jeden drzak na svetlo, jeden drzak na cyklopocitac... drzak na Legenda alespon letosni zimu prezil. ;)

 


  • 0

#11 gepees

gepees

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2007 - 16:11

Ja ten drzak na Legenda pouzivam nekolik let (asi 4?, mozna vic). Jezdim na kole jen v terenu po vsechna rocni obdobi, silnicim se snazim co nejvice vyhybat, tudiz o drncani neni nouze. Prezil nekolik padu, kdy jsem sel pres riditka nebo do nej kopnul kolenem, celkem bez uhony - maximalne se drzak pootocil na riditkach, ale kolejnice drzi porad pevne a dvirka nepraskla. Abych pravdu rekl, tak jsem mel ze zacatku obavy o poskozeni GPS, protoze se mi spojeni zdalo dost tuhe, ale za tu dobu vsechny utrapy fakt vydrzelo. Bohuzel, na podzim mi praskla ta packa se zarazkou, ktera jen zabezpecuje, aby se GPS nevysunula z kolejnice (myslim, ze mi GPSka nejak nestastne spadla tou packou na hranu kaminku a pak se to postupne nalamovalo pri kazdem nandani/vyndani do/z drzaku, az to upadlo). Proto prosim, pokud by mel nekdo volna samotna zadicka do drzaku na Legenda, mel bych zajem. Myslim, ze GEKO ma stejny drzak, ale pripevnuje se specialnim adapterem a pribalena zadicka na Legenda se nevyuziji.  Diky H.
  • 0

#12 pavel1tu

pavel1tu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2007 - 8:10

moc všem děkuji za odpovědi. zatim jsem ho sehnal nejlevněji v obchodnidum.cz za 499,- u nas v TU mi ho prodejce nabidnul za 850,-

pokud někdo ví o lepší cene, prosím dejte vědět

moc děkuji 


  • 0

#13 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 324 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2007 - 11:06

Timhle ti neporadim, ale snad kvuli kontextu ;) - ja drzak koupil v prodejne Fons v Brne, kolik stal uz zcela presne nevim, ale byla to takova ta cena 'skoro pet stovek' ... rekneme, ze odpovidajici tem 499,- co jsi zminil.

Takze i v kamennem obchode by mel byt k dostani za relativne rozumnou cenu, toho sizunka v TU posli do haje a hledej dal...


  • 0

#14 cyne

cyne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2007 - 13:58

no cena kolem 520 +-20 korun je zhruba vsude co jsem koukal, takze cena normalni, akorat me stve ze jsem nikde nevidel prodavat ty zadicka na geko201(drzak je stejnej jako pro Etrex) kterejma se k tomu drzaku da ta GPS upevnit a v picodasu na strankach nic takoveho nemaj :( , no jeste ze nemam jeste kolo abych to musel resit nejak urgentne ;)
  • 0

#15 mrtvocich

mrtvocich

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2007 - 11:45

Nejlevnější varianta
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama