Přejít na obsah


Fotka

Atip #1000


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#21 Atip

Atip

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2007 - 17:03

Ahojky, díky za gratulace, mě jen v první chvíli zamrzelo to jednotné číslo, ani nevíš kolik práce mě čas od času stojí ty trpaslíky přesvědčit  a jít se vyvenčit. Na tisícovku jsme s sebou měli dokonce  dalšího maskota a báječně jsme si to užili.
Jinak hlavně té mužské části přeju, aby měli dostatek sil se občas odtrhnout od svých kačerských cílů a trošku ( doopravdy stačí malinko) se věnovali svým drahým polovičkám.. my Vám to bohatě vynahradíme.. Mějte se všichni krásně a lovu zdar !!!

Ilona z Atipu 


  • 0

#22 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2007 - 17:20

pro me jsou atipovci neco jako ufoni, sem tam se o nich mluvi, ale nikdo je jeste nevidel [:)] - teda aspon ja ne [:)] a pritom jsou to borci z nejvetsich. gratulujeme


  • 0

#23 Pechy

Pechy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2007 - 18:51

Také gratulujeme.

  • 0

#24 pezik1

pezik1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 221 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2007 - 23:29

Gratuluju k tisicovce [D]


  • 0

#25 volfi

volfi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2007 - 8:46

pro me jsou atipovci neco jako ufoni, sem tam se o nich mluvi, ale nikdo je jeste nevidel Smile - teda aspon ja ne Smile a pritom jsou to borci z nejvetsich. gratulujeme

 

 

... a to já jsem je svého času potkával na všech možných i nemožných (ale o to lepších) místech...

Gratuluji se zpožděním k tomu úctyhodnému výkonu  do Slaného a doufám, že se co nevidět zase uvidíme


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama