Přejít na obsah


Fotka

Popisy waypointu do PDA


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2004 - 17:42

Zdravim vsechny. Seznam WP pr GPS uz mame, ale chybely mi kompletni popisy jednotlivych WP treba v html pro offline prohlizeni, abych je mohl treba nahrat do sveho PLAMu. Pri "nahodnem" geocachovani se to jiste hodi. Po trose ladeni se zadarilo, tak jsem napsal takovy maly navodek, kdyby mel nekdo zajem. Je zkusmo na http://www.volny.cz/...pages-howto.htm, kdo ma zajem kouknete na to. Nevim, jestli neco takovyho uz neni, tohle je napsany jako potencialni skript pro linuxovy shell, takze se s tim da docela vyhrat ;-) Pripominky vitany!
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2004 - 22:58

Zdravim vsechny. Seznam WP pr GPS uz mame, ale chybely mi kompletni popisy jednotlivych WP treba v html pro offline prohlizeni, abych je mohl treba nahrat do sveho PLAMu. Pri "nahodnem" geocachovani se to jiste hodi. Po trose ladeni se zadarilo, tak jsem napsal takovy maly navodek, kdyby mel nekdo zajem. Je zkusmo na http://www.volny.cz/...pages-howto.htm, kdo ma zajem kouknete na to. Nevim, jestli neco takovyho uz neni, tohle je napsany jako potencialni skript pro linuxovy shell, takze se s tim da docela vyhrat ;-) Pripominky vitany!


Uchvatne, co vsechno se da naprogramovat na par radcich shellu :-)
No, nechal jsem se inspirovat a do meho vytvoru jsem pridal podobny seznam. Myslim ze ve spolupraci s pluckerem by to pro palmisty mohlo udelat stejnou praci? Pak jsem se jeste nechal inspirovat Dorcadionovym vypisem cachi razenych abecedne podle nazvu. Vypis sice neni tak peknej jako jeho, ale ucel urcite splni :-)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2004 - 12:12

cau ked nechces cachemate - $7 - tak to co robis je uz popisane pre plucker. inac samozrejme cache v Palme su super - napr. teraz sme boli 2 tyzdne v UK a v palme som mal tusim 220 cachi, to uz by bol celkom slusny stoh papiera...
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2004 - 9:02

Zrovna jsem premyslel, koho napadne k odkazym na WP peidat i plny jmena ... vybornej napad, vypada to skvele.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2004 - 9:04

ta predchozi beta je ode mne, zapomel jsem se podepsat, he he
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2004 - 17:52

.. pridal podobny seznam. Myslim ze ve spolupraci s pluckerem by to pro palmisty mohlo udelat stejnou praci? ..

Seznam je pekny, to je ono. Ale stejne jsem jeste dopracoval svuj skript, protoze mne to bavi :-) Udelal jsem ho ted trochu obecnejsi, spousti se s jednim parametrem - vychozi GPX soubor. Ke stazeni je zde pod jmenem fetchgc. Kdybys mel treba zajem :-)
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2004 - 10:09

cau
ked nechces cachemate - $7 - tak to co robis je uz popisane pre plucker ...



Plucker je fakt dobrej, uz jsem ho nasel a nainstaloval, je to fakt doberj tip. Ted to delam tak, ze si skriptem stahnu stranky, upravim index a z lokalu udelam pdb soubor JPluckem. Momentalne mam v PALMu 295 ceskych cache, takze mne jen tak neco nezaskoci, akorat mozna ztraceny stylus ;-) ....
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2004 - 18:34

Seznam je pekny, to je ono. Ale stejne jsem jeste dopracoval svuj skript, protoze mne to bavi :-) Udelal jsem ho ted trochu obecnejsi, spousti se s jednim parametrem - vychozi GPX soubor. Ke stazeni je zde pod jmenem fetchgc. Kdybys mel treba zajem :-)


Pekne dilko, ale ja si radsi stahnu cerstva data pro oblast, kde se budu vyskytovat vcetne quickovych map, nez abych stale stahoval kompletni seznam gc v cr..
Mno, mozna by te mohlo zajimat toto, jestli uz jsi neobjevil ;-)
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2004 - 10:55

Plucker je fakt dobrej, uz jsem ho nasel a nainstaloval, je to fakt doberj tip. Ted to delam tak, ze si skriptem stahnu stranky, upravim index a z lokalu udelam pdb soubor JPluckem. Momentalne mam v PALMu 295 ceskych cache, takze mne jen tak neco nezaskoci, akorat mozna ztraceny stylus ;-) ....

hm, tak ja som stylus stratil na prazskom geopive, doteraz som z toho zaskoceny. Nemate nahodou niekto volny nejaky starsi na Palma Vx?
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2004 - 11:39

Pekne dilko, ale ja si radsi stahnu cerstva data pro oblast, kde se budu vyskytovat vcetne quickovych map, nez abych stale stahoval kompletni seznam gc v cr..
Mno, mozna by te mohlo zajimat toto, jestli uz jsi neobjevil ;-)

Hezky! Ne to jsem jeste neobjevil, i kdyz mi bylo jasny, ze asi objevuju ameriku, he he. Kouknu na to, dikes.
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2004 - 17:22

Je stejny, jako pro M500?

  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2004 - 18:34

Je stejny, jako pro M500?

to sice netusim, ale myslim, ze su v zasade kompaktibilne, mozeme vyskusat na MF 2004 :)
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2004 - 12:08

... mozeme vyskusat na MF 2004 :)

OK. Koukni se taky na www.pdaplanet.cz, je tam telefon a kontakt, docela dokazou poradit, jak to resit.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama