Přejít na obsah


Fotka

BT GPS pro více programu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 enrico277-4200

enrico277-4200

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2007 - 15:02

Kdysi jsem nekde cetl, ze existuje programek, ktery umoznuje pristup vice programum k jedne BT GPS soucasne napr. autonavigace a program na geocaching. Muze nekdo napsat link. Nedari se mi nalezt, asi zadavam spatne dotaz.
  • 0

#2 czcharlie

czcharlie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 292 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2007 - 18:13

enrico277: .... asi zadavam spatne dotaz.

Asi ano, hned prvni odkaz v Google: www.eltima.com

  • 0

#3 pmoravec

pmoravec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2007 - 10:52

Zdravim,

jeden z nich, ktery je zdarma a pouzivam ho na hx4700 az pro 3 programy soucasne (vic seriovych portu v rozsahu COM0-COM9 nemam volnych a v registrech se mi hrabat nechce) je PortSplitter, ke stazeni ve verzi 1.10 z homepage http://www.gpsmeter.com/ odkaz Port Splitter

Ma ale jeden bug - pokud vypnete PocketPC behem jeho pouzivani a Bluetooth se ukonci, pak vyhodi chybovou hlasku a zblbnou se tlacitka a Stop Splitter funguje jako Start a nelze dat Exit. Taky nefunguje treba se SirfGPSTweak, s RichesseGPS, GPSAuto ano. 


  • 0

#4 ja-prvy

ja-prvy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2007 - 17:30

Ahoj, ak som spravne pochopil text, tak jedno z mnohych (zial komercnych = platenych) rieseni je aj GpsGate: http://www.franson.com/gpsgate/ Myslim ze to funguje na principe vytvarania viacerych virtualnych portov, na ktorych leze vystup z GPS, dokonca by to malo zvladat aj konverziu garmin->nmea a podobne blbiny :) Ale zial je to platene, da sa stiahnut 14 denny trial. JaP :)
  • 0

#5 jarlok

jarlok

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2007 - 12:25

Puzivam Franson GPSGate, naprosta spokojenost
  • 0

#6 pepito53

pepito53

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2007 - 14:19

I já používám GPSgate raději než GPSproxy. Pracuje bezchybně. Umožňuje dokonce to, aby vestavěná GPS v PDA byla sdílena na PC přes BT.

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama