Přejít na obsah


Fotka

Predmety vkladane do kesi


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2004 - 20:02

Na MF jsem se z nekym bavil (zrejme se Samanem), o vkladani a brani ruznych predmetu do a z kesi. Zaznela tam pripominka, ze vec, kterou jednou vyzvednu mel bych si ponechat, nikoliv davat do dalsi kesky jako putovni. Ja jsem pro. Sice to take tak delam, ale muzeme se dohromady domluvit jak budeme pokracovat. Ja jsem koncem prazdnin koupil v akci doslova celou letku 20 ti sviticich letadelelek za dobrou akcni cenu. Myslim si, ze takove veci cloveka potesi (zapis v runways) a nerad davam veci, nad kterymi ostani doslova ohrnou nos. Je celkem spatna vizitka prechchozich lovcu, kteri zanechaji jizdenku, tacek ci treba kamen (saw-pila). To tam radeji nic nedam a take si nic neberu. Nedelejme si z kesek smetiste, at zahranicni lovci maji predstavu ze jsme na dobre urovni.. Take je dobre tyto veci poctive psat do inetlogu nebo pripadne TNLN. Jaky nazor maji ostatni??
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2004 - 21:46

Zaznela tam pripominka, ze vec, kterou jednou vyzvednu mel bych si ponechat, nikoliv davat do dalsi kesky jako putovni.

Osobne mi vubec nevadi, kdyz nachazim vlastni veci, pak je jasne co se bude tradovat. (no jestli treba Saman nema strach, ze bude nachazet svoji smecku kovboju a indianu:-))

nerad davam veci, nad kterymi ostani doslova ohrnou nos.

tak tak, zanechavej v cachich takove veci jake by jsi tam chtel nachazet ;-)

Je celkem spatna vizitka prechchozich lovcu, kteri zanechaji jizdenku, tacek ci treba kamen (saw-pila). To tam radeji nic nedam a take si nic neberu.

Mezi logy jsem zaznamenal i zminky o cachich se zakladajicim obsahem 1 vec k vymene, coz si myslim, ze neni uplne dobre. Najit takovou cache jako prvni, nebyl bych moc nadsen..
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2004 - 21:02

Souhlasim s tim, ze by se v kesich meli objevovat hodnotne veci. Me treba prijdou hodnotne funkcni kusy pocitacu, ale ty se do maloktere vejdou (maximalne vetrak na procesor) a nebo knizky. Ale to je ten samy problem. Takze spousta toho jsou cetky, ale nektere z nich taky potesi. :-) Taky jsem si myslel, ze budu i na netu poctive logovat IN/OUT ale po prvnim lovu, kdy jsem logoval az po tydnu jsem uz nevedel co jsem kde vzal a co kde dal, tak jsem radsi nevyplnil nic :-( Asi si budu muset zacit vedst denicek - i kdyz ty ja tak nerad.... Boza
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2004 - 0:02

Zaznela tam pripominka, ze vec, kterou jednou vyzvednu mel bych si ponechat, nikoliv davat do dalsi kesky jako putovni.

Souhlasim v pripade "signature items" (predmety s logem teamu, ktere hledac zanechava v kazde cachi), u generickych cetek je mi uplne jedno, jestli napr. autor nove cache obsah nakoupil, zdedil, nebo vymenil v predchozich cachich.

Je celkem spatna vizitka prechchozich lovcu, kteri zanechaji jizdenku, tacek ci treba kamen (saw-pila). To tam radeji nic nedam a take si nic neberu. Nedelejme si z kesek smetiste, at zahranicni lovci maji predstavu ze jsme na dobre urovni..

Mohu te uklidnit, degradace obsahu cachi je celosvetove rozsireny jev - podivej se do gc.com for, kazdou chvili tam nekdo narika, ze zalozil cache s peknym obsahem a pri kontrole po 20 nalezech tam nasel drobne mince, drevene kolicky a ozvejkane polamane hracky. Tacek (cisty), jizdenka (nepouzita) mi prijdou ok, kamen nechapu, ale nijak obsahu neskodi, vzdycky se da vyhodit (po dukladnem prozkoumani, ze to neni nejaka geologicka zajimavost). Spis mi vadi navonene predmety (mydla, svicky), ktere zasmradi celou cache.
Boza: taky s tim mam obcas problemy, pamatovat si, kde jsem co vymenil. Normalne s sebou toho moc nenosim, tak tu jednu vymenu v hlave udrzim, ale na geoevent jsme jeli s detmi, vybavili jsme se tedy cetkami a za vikend jsme nasli 7 cachi, trade v kazde... bud jsem to pak psal nahodne, nebo in neco / out neco.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2004 - 22:00

[quote]
Osobne mi vubec nevadi, kdyz nachazim vlastni veci, pak je jasne co se bude tradovat.
[quote]

[quote]
(no jestli treba Saman nema strach, ze bude nachazet svoji smecku kovboju a indianu:-))
[quote]

Samanovy hracky se mne celkem libi, ale nerad bych je wexloval celej rok po keskach, To co jsme dali na PENDULUmu, stejne se vratilo do Trebice :(


[quote]
tak tak, zanechavej v cachich takove veci jake by jsi tam chtel nachazet ;-)
[quote]

mne to nevadi a delam to celkem raad :-))) mam nachystany cely namestsky letisce!! Radd bych take bral nejake jine veci nez letadyylka :-)))


Mezi logy jsem zaznamenal i zminky o cachich se zakladajicim obsahem 1 vec k vymene, coz si myslim, ze neni uplne dobre. Najit takovou cache jako prvni, nebyl bych moc nadsen..
[/quote]

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama