Přejít na obsah


Fotka

veci do cache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2004 - 10:09

Ja si myslim, ze by sa tie veci nemali prenasat z cache do cache, je to tak trosku pohodlnost geocacherov, neinvestovat do nejakych malickosti...
Ale samozrejme je to osobnou vecou kazdeho geocachera, ako to pojme, nemalo by to podla mna byt standardom, to by sme tu mali v pokladoch tie iste cirkulujuce veci...

Inac indiani a cowboys mi uz dosli, Tome :-)))))
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2004 - 11:08

Ja bych to taky tak striktně nezakazovala (přenášet věci z cache do cache). často se mi stane, že jsem z věci strašně nadšená, jako třeba globus ořezávátko, a pak doma zjistím, že se do našeho 1+1 nikam nevejde nebo nehodí a tak mu za nějakou dobu najdu nějakou jinou cache, protože mi přijde hloupý to šoupnout do krabice ve sklepě. Třeba ta věc udělá radost někomu jinému. Jinak obsach našich caches je většinou z nějakého domácího úklidu - v pubertě jsem byla nadšená z různých kravinek, které jsem hromadně zkupovala a teď se na ně doma padá prach. Druhou skupinou jsou věci koupené přímo za účelem geocachingu, třetí jsou věci z jiných pokladů, čtvrtou hračky od McDonalda a pátou vlastní výrobky. Přenášením věcí z cache do cache rozhodně nechceme ušetřit - mám prostě pocit, že věc, která mi při nálezu udělala radost, ale najednou nevim, kam s ní, by mohla potěšit i někoho jiného.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama