Přejít na obsah


Fotka

Cestovani TB


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2004 - 16:10

Trochu se mi nelibi vecne cestovani TB tam a zase zpatky. Mam na mysli treba z Prahy nekam do cache ve stredoceskem kraji, pak zase spatky do Prahy, pak zase, atd... mam dojem ze kdyz TB ma nejakou dlouho misi (treba do Ameriky) mel by zustat v cachich ktere mu umozni se tam podivat (velka mesta v Evrope) Paklize ma jenom evropskou misi, myslim ze by cacheri meli respektovat jakysi smer (napriklad kdyz vyzvednu TB v Praze a dam ho nekam do Brna, tak by mel pokracovat dal na vychod, nebo na jich a ne se zase vracet. Jaky je na to vas nazor ?
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2004 - 22:46

Trochu se mi nelibi vecne cestovani TB tam a zase zpatky. Mam na mysli treba z Prahy nekam do cache ve stredoceskem kraji, pak zase spatky do Prahy, pak zase, atd...

Viz tenhle thread.
Jsou taky TB s volne definovanym cilem - ti muzou kolovat nahodnym pohybem po ceskych cachich, az je nekdo vyzvedne a odveze jinam (coz se muze stat kdekoli, nemuseji vsichni odjizdet pres Prahu).
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2004 - 0:08

Ja nerozumim tomu, proc majitel TB ho nekdy sam prenasi z jedne kese do druhe a zase ho vraci zpet. Ve statistice uctu to vidim - ale co s tim dal? To se soutezi kdo vickrat TB dropne i kdyz byl treba jeho vlastni? To se fakt ptam, protoze to nevim, ja si TB nevsimam :-) .
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2004 - 9:39

Majitel touzi po tom, aby TB najel alespon nejake kilacky. Ja jsem Palmexmana taky nejdriv vzala na dovcu do JC a Rakouska, protoze mi bylo jasny, ze se ze strednich cech asi nedostane :-(. Je pravda, ze jsem ho puvodne chtela nechat v Rakousku, ale krabicky jsou tam dost male :-(.

  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2004 - 14:05

Ja jsem Palmexmana ... puvodne chtela nechat v Rakousku, ale krabicky jsou tam dost male :-(.

Chces rict kratke, ne? ;-D
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2004 - 14:22

Palmexmanovi byla krabicka od kafe uzka i pres ramena. Ale nohy jdou ohnout, takze by se byval byl prikrcil...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama