Přejít na obsah


Fotka

Příslušenství k Legendu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
18 odpovědí na toto téma

#1 Broupal

Broupal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2007 - 2:29

Takže po celkem krátkém váhání jsem se rozhodl, že využiju mimořádné květnové štědrosti Bédi Trávníčka. Už sem si i sehnal sponzora, takže příští týden se u Bédi v Hradci stavím. Bohužel, Béďa se za ty prachy zrovna nepředá, takže sháním pár dodatečných věciček.

  • Držák na kolo
  • kabel, nebo redukci RS 232 <--> USB
  • Pouzdro (nejlíp nějaké s karabinou, nebo šňůrkou, nebo nějaké podobné) - nemusí být, bez něj bych to asi i vydejchal

Takže prosím, pokud někdo něco z toho máte, a chcete se toho zbavit (za rozumnou cenu), ozvěte se buď tady, nebo ještě líp na: pavel.bradka@centrum.cz (Nejlépe VČ, HK, Pa apod.)
Díky


  • 0

#2 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 409 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2007 - 8:23

zdravim, ne ze bych neco z toho mel navic, ale chtel bych ti poradit. To kozene pouzdro je fakt super....je fakt ze displej bez neho vypada lip, ale pred par dny me Beda spadnul z 50metrove skaly a myslim ze pouzdro me zachranilo displej. Dela se primo na Legenda, vespod ma dirku kterou muzes protahnout ten provazek od legenda a zezadu navic karabinku a takovej ten plisek kterym si to muzes pridelat k opasku...ja to pouzivam na zachyceni k batohu....mam volny ruce, beda ma signal a kresli trasu.

 Kdyz jsem legend kupoval tak to bylo jako bonus, rikal jsem si ze to schovam a nebudu pouzivat, ale bez toho uz nedam ani ranu;)
 


  • 0

#3 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2007 - 2:11

Drzak na kolo by mel Beda prodavat i samostatne jako doplnkove prislusenstvi...

  • 0

#4 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2007 - 10:27

Drzak opravdu prodava Mountfield, ale uz 2 tydny jej nemaji (tady v Teplicich).

  • 0

#5 Broupal

Broupal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2007 - 15:48

PLAJ family: Drzak opravdu prodava Mountfield, ale uz 2 tydny jej nemaji (tady v Teplicich).

Tady do Hradce by měly přijít zítra, takže držák můžu odškrtnout. Co to ostatní? 

EDIT: Tak už mám tu redukci, snad bude fungovat...
Zato ty držáky jim prý nedorazily ... [:@]

EDIT2: A už prý ani nedorazí. Bylo to výprodejový zboží, takže nová dodávka už nebude. A prý je to takhle v celé ČR... Takže prý jedině přes net ...[8o|]
Tudíž se znovu ptám: Neprodáváte někdo držák na kolo na Garmin eTrex Legend (viz první příspěvek)?


  • 0

#6 Broupal

Broupal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2007 - 23:24

Tak když už ho nikdo nemáte (ten držák), nevíte alespoň, kde by se dal sehnat za rozumnou cenu? Na netu, nebo i v kamenným obchodě (ve VČ)...?
 
  • 0

#7 mrtvocich

mrtvocich

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2007 - 11:36

Ne netu ho najdes v prumeru za pet kil... Tak si vyber: http://www.google.co...arch&lr=lang_cs [:)][;)]
  • 0

#8 Broupal

Broupal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2007 - 12:39

mrtvocich: Ne netu ho najdes v prumeru za pet kil... Tak si vyber: http://www.google.co...arch&lr=lang_cs">http://www.google.com/search?hl=en&safe=off&client=opera&rls=cs&hs=HZr&q=etrex+dr%C5%BE%C3%A1k+na+kolo&btnG=Search&lr=lang_cs [:)][;)]

No jo, to sem koukal, jenže když si to objednám pře internet, tak k tomu chtějí ještě další poplatky + poštovný (V Praze ani Brně na osobní odběr nebydlím), takže nakonec z toho máme hezkých 600 a více. Ale už to mám zařízený přes moji pražskou spojku, tak to snad dopadne.

Každopádně díky. 


  • 0

#9 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 409 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2007 - 13:15

stejne sou to vydridusi.....za kousek plastu chteli u mauntfildu 400:///

  • 0

#10 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2007 - 12:29

Tady maji drzak:

http://www.garmin.cz...ail&product=263

a pouzdro:

http://www.garmin.cz...ail&product=351

Ten futral je perfektni, Legendovi padne jak pr..l na hrnec. Vzadu ma hak, kterym se da cvaknout za opasek nebo jako ho nosim ja na ramenim popruhu batohu, kde ma signal a je hned po ruce. Oboji je sice docela drahe, ale levneji to asi nikde nesezenes. 


  • 0

#11 Dr. Taby

Dr. Taby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2007 - 16:14

originál Garmin na legenda za 395,- měli jeeště před 3 dněma v terezíně u Bédi.

  • 0

#12 Favet

Favet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2007 - 18:12

Dr. Taby: originál Garmin na legenda za 395,- měli jeeště před 3 dněma v terezíně u Bédi.

Zitra, tj. ve ctvrtek by mely dojit drzaky na kola k Bedovi do Brna. Ale minuly tyden dostali 5 ks a  byly pry hned pryc. Podobne, v Rousinove mel Beda jeste vcera 9 ks, z nichz jsem 1 odebral. [:P]


  • 0

#13 Broupal

Broupal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2007 - 18:30

FaVeTteam:  

Zitra, tj. ve ctvrtek by mely dojit drzaky na kola k Bedovi do Brna. Ale minuly tyden dostali 5 ks a  byly pry hned pryc. Podobne, v Rousinove mel Beda jeste vcera 9 ks, z nichz jsem 1 odebral. [:P]

No, vcera, t. j. ve stredu sem se ptal v Brně - Křenová a tam prý zrovna vybalovali zboží, tak kdybych si hodinku počkal tak no problem. Bohužel sem musel spěchat na vlak. Takže doufám, že zítra buď v Litomyšli, nebo v Hradci to vyjde. Konečně... Taky nechápu proč toho nevezmou víc, když vidí, jaký je o to zájem...


  • 0

#14 OdiWRL

OdiWRL

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2007 - 10:09

Takže v Brně na Křenové opravdu držáky na kola měli, bohužel jen 2ks, za chvilku byly prodané. [:(]


  • 0

#15 Favet

Favet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2007 - 11:21

V Brně u Bédi měli včera dostat i v Avion parku, bohužel nevěděli kolik kusů. Pak už jsem tam nevolal, neboť jsem to vyřešil jinde [:D]

  • 0

#16 OdiWRL

OdiWRL

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2007 - 13:48

Tak se mi ho v sobotu podařilo koupit u Mountfieldu v Brně (Avion), měli jich ještě asi tak 8, pokud máte někdo zájem.

Jinak by ho měli dostat i do Mountfieldu na Křenovou, zboží má být ve středu kolem poledne.


  • 0

#17 astr443

astr443

    Peter

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2007 - 15:54

Tiez som celu zimu zhanal drziak na Legend, ale kedze som v tom case jazdil len malo, moc som na to netlacil. S prichodom teplejsich dni som sa o to ale zacal zaujimat viac a po par skusenostiach v kamennych obchodoch, kde ich nemali som zavolal Bedovi do Mnichovic (moja najblizsia predajna).
Samozrejme drziak nemali - mali ich predtym, ale nikto ich nebral, tak ich poslali "spat", nechali si len jeden a ten sa predal par dni pred mojou intervenciou. Ked som ale prejavil seriozny zaujem, chlapik mi sam ponukol, ze zisti, v ktorych predajniach ich este maju a pokusi sa jeden presunut k nim na predajnu. Na druhy den mi poslal informativny mail, na ktorej predajni ich kolko este maju (suhrn za celu CR [:)] ) a ze jeden alebo dva objednal. Potom sice odisiel na par dni na dovolneku, takze bolo ticho, ale ked prisiel, ozval sa, ze drziak ma caka u nich na predajni. Cena bola 395 Kc - takze pokial viem, tak ziadna prirazka "za sluzbu". Skuste sa informovat aj na tuto moznost.
  • 0

#18 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2007 - 16:02

Kupoval jsem ho teď ve čtvrtek 31.5. v poledne, u Bédi Trávníčka v Holešovicích. V tu dobu prý měli 6 kusů...
  • 0

#19 Broupal

Broupal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2007 - 16:27

No, já už sem ho naštěstí také úspěšně sehnal a to u Bédi v Litomyšli a o víkendu i úspěšně otestoval. Uplně nejdřív mě zarazilo, že vzadu není takový ten "knoflík", ale něco úplně jiného, obyčejná pacička, u které jen napjatě čekám, kdy se mi ulomí. A v neděli po testu na kole outdoor v Českém ráji (kdo tam v tu dobu byl ví, o čem mluvím) jsem zjistil, že zadní kryt není vodotěsný a na baterky trochu teče voda. Ale jinak samozřejmě spokojenost [:)]

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama