Přejít na obsah


Fotka

MadDogův půllitr


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
15 odpovědí na toto téma

#1 Klokani-2248

Klokani-2248

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 21 May 2007 - 17:09

Ackoli jeste nema zalogovano, tak verte, ze v hvozdech Ceske Kanady pri zavodech o cest a slavu urval nas Nektarovy bratr Adam svou 500 kesku. Jeste tedy nevi zda to byl Unterwassermann, nebo Lucifer, kazdopadne byla to nejaka nadpozemska keska. Blahoprejeme a at te Phalko taha na kesky porad takovou silou jako do ted!!!! Obligatni pulitr Nektaru pozvedneme v patek na zakladne! Patri se take podekovat za kvalitni zalozene kesky a spolustarosti s Otavskou serii. Diky.

  • 0

#2 Aucoin.J

Aucoin.J

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 22 May 2007 - 9:31

chlape jeden vypada to vzdy jako ze jdes v klidu na prchazku s Falkynou a mezitim se Ti to konto pekne rozrusta. Dovol mi tedy abych Ti i ja popral k dosazeni teto magicke mety 500 kesi.

 

Jirka


  • 0

#3 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 22 May 2007 - 10:04

Prave koukam na fotku, jak Phalko lovi Unterwassermana a bavím se [:D]. No to se pak není čemu divit, když má někdo kromě dvou očí kačerských k dispozici ještě čenich psí ... [;)] Gratuluju a přeju spoustu dalších krásných pokladů!
  • 0

#4 Bentley007

Bentley007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 22 May 2007 - 10:43

Skvele - moc gratuluji !!!
  • 0

#5 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 22 May 2007 - 10:52

jojo, u fotky "phalkina se snazi zakousnout vodopad" jsme se s danem pobavili [:)] to vypada nakonec tak, ze CGC bylo usporadano proto, aby se naraz vsichni prehoupli pre nejakou metu. [:)] gratulujeme a at vam to slape
  • 0

#6 Cmuchal

Cmuchal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 22 May 2007 - 13:33

Také se připojuji k velké gratulaci ke skvělým kulatinám.
  • 0

#7 PlachtaS Team

PlachtaS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 22 May 2007 - 14:13

I my MÓÓÓC blahopřejeme k půllitru (cachovacímu) a navíc ti Adame děkujeme za tvou pomoc (pro mne neznalce ENjazyka), za tvé poklady ukryté kolem našich "HOMEcoordinates". No a až přijde vhodná chvíle, Mája opět připraví "koprofku" a budeš vypravovat o tomhle soutěžním víkendu. Standa a Marie. 


  • 0

#8 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 22 May 2007 - 14:39

uz som sa zlakol ze si Adam zabudol na evente pullitr a ono to oslava. Toz zvedam pullitr a gratulujem [:)]

  • 0

#9 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 22 May 2007 - 15:02

Skromnost nade vse, ani sluvkem se nezmini. Takze dodatecne velke gratulace od Saciho komanda. At se ti stale dari

  • 0

#10 Cimrman

Cimrman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 22 May 2007 - 15:43

Velká gratulace a o to víc si cením našeho potkání se u soutěžní "Hier ruhet...", kde jsem ten pullitr nějak nepostřehl.[:D] Měl jsi alespoň povolený psycho-doping.
  • 0

#11 PaBa

PaBa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 22 May 2007 - 18:26

I já pozvedám půllitr a do toho dalšího přeju hodně klidu, pohody a úspěšných nálezů!!!
  • 0

#12 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 23 May 2007 - 0:19

Diky moc vsem za prani, pullitru uz jsem par nekde zapomel, takze mozna ze Saman ma pravdu :D ale je take pravda to ze na tenhle pullitr nezapomenu, diky vsem za ty "zapomenuty krabicky" a slibuji ze se budu snazit si jich co nejvice zapamatovat!

 Tesim se az se s vami zase nekde potkam at uz na kesich nebo na eventu...
 


  • 0

#13 yeleni

yeleni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 23 May 2007 - 0:37

Tak milacku (ano, vezte i my se oslovujeme takto duverne [;)]) i my se samozrejme pridavame k velkemu zastupu gratulantu a hluboce se sklanime tak tvym obrovskym cislem.. [:D] Doufam, ze to brzy oslavime, treba na bowlingu.. [H]

  • 0

#14 Lukas_Balu

Lukas_Balu

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 24 May 2007 - 10:45

Opět po dlouhé době obdivuhodný výkon! Gratuluji MadDogu! Už se těším až to "trošičku" zapijem.[:D]

  • 0

#15 MyKes

MyKes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 24 May 2007 - 17:38

Tak jsem se na chvilku odpoutal od luzka a mezi kaslanim a smrkanim tukam do pocitace :) Posilame velkou gratulaci k rychle nashromazdene dalsi stovce. Uz at jsem zdrav a muzem vyrazit po praci na nejakou kes. MyKesaci Eli a Majk

  • 0

#16 bdek

bdek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 25 May 2007 - 15:06

To se to někomu hledá, když Phalco chvíli neposedí. Adame, gratuluji a vzhůru do druhé půlky.

Boris 


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama