Přejít na obsah


Fotka

Navilock NL-101H


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 gta-007

gta-007

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2007 - 22:29

Zdravim,

na navigovat.cz jsem nasel recenzi na tenhle model gpsky. Chci se zeptat zdali ho nekdo pouzivate a pripadne jaky je? Navigovat.cz mi prijde trosku jako bulvar :) tak se radsi zeptam. Jedna se mi hlavne o to, jestli to dokaze ukazat primou sipku nebo jestli je tam jenom slepa mapa. Pokud by mel poruce nekdo fotku s ono sipkou, byl bych vdecny :) Driv jsem pouzival Garmina eTrex legend, pokud by to bylo alespon trochu podobne, poridil bych si ji. Dekuji moc za odpovedi ;)


  • 0

#2 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2007 - 23:54

Sipka tam je, bez azimutu, k videni napr. v nemecke recenzi zde: [link]. Poslednich 100 cachi jsem nasel prave s touto GPS, ale nevim, jestli bych ji s klidnym svedomim doporucil. Je urcena pro bezce, to posoudit nemuzu, ale sam prodejce ty funkce pro zaznam a vyhodnocovani trasy ponekud zlehcoval, ze se garminovskym forerunnerum nevyrovnaji. Pro pesi turisty je neprijemne nemoznost zadani uzivatelskeho datumu - jen WGS-84 a UTM, zadne S-42 z map KCT. Pro geocachera, nejlepe s PDA, ve kterem ma databazi cachi, je celkem pouzitelna, kdyz ozeli zakladni funkce jako nearest waypoints.
Neveda, ze navigovat.cz je takovy bulvar, shrnul jsem zkusenosti a nevyhody nejdriv tam [:)]


  • 0

#3 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2007 - 0:01

Já ti dám bulvár :)

Jestli chceš nějaké doplnění k té recenzi, napiš Chipolinimu, je jejím autorem.
 


  • 0

#4 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2007 - 20:25

Mimochodem, podle stranek Navilocku je dnesek poslednim dnem, kdy je tento pristroj v prodeji. Skutecny  vyrobce (Globalsat) ho uz taky nenabizi, v sekci outdoorovych pristroju maji jen hodinky se Sirfem III a polovicni vydrzi baterie. Asi to takovy trhak nebyl, skoda, kdyby trochu vylepsili firmware, tak by to byl dobry minimalni pristroj pro geocaching.
Muj NL-101H zatim slouzi dobre, az se rozbije, tak budu zase experimentovat s nejakymi exotickymi lowendy :)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama