Přejít na obsah


Fotka

Toniczech #1000


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#21 PaBa

PaBa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2007 - 15:59

Konečně to přišlo!! Posílám velkou gratulaci, teď začínáš zase od nuly [:P]!!
  • 0

#22 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2007 - 16:01

Tak jsem s kalkulackou dosel k zaveru, ze na to druhdy nepredstavitelne cislo dobrych pet sest mesicu cisteho casu z tech peti let s GC padlo. Tech fajn lidi, co jsem kolem toho mel cest behem te dlouhe doby poznat tady i v cizine. Opravdu nelituju. Puvodne se chtelo kilocache dovrsit vystupem na Kotouc, ale kdyz chvile nadesla, odskok do Stramberka by zrovna nebyl nejpraktictejsi. K prekroceni prahu tak doslo beze vsi obradnosti na jedne pekne brnenske mysterce. Tex Czech ale jako vytouzena meta v dalce zustava. Dekuju za ty napady, objevena mista, obetovane krabicky, travelbugy a coiny, za vsechno to usili, bez ktereho by se nas kolotoc netocil. A dik, ze jste si vzpomneli...
  • 0

#23 oldstar

oldstar

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2007 - 16:41

Jakožto čerstvý stovkař obdivuji vytrvalost a nadšení "starších" (myšleno opravdu jen služebně) geokačerů. GPS vlastním již přes 10 let, ale do tohoto spolku jsem spadl letos a vypadá to na další závislost (ty ostatní nejsou asi tak bohulibé). Takže teď už zbývá jen dohnat letopočet! Hodně úspěchů.
  • 0

#24 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2007 - 17:37

Gratulujeme, fakt pěkné číslo [D] Když si člověk uvědomí jak to dlouho trvá, tak nevím jestli se toho dožijeme taky :-)

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama