Přejít na obsah


Fotka

GSAK - platba


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#21 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2007 - 11:13

No vida. Taky jsem neviděl :) Zmátlo mě, že jsem nikde nenašel seznam subscriptionů, tak jsem čekal, že to bude v Recurring Payments, ale tam to není.
  • 0

#22 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2007 - 18:11

Tak jsem dnes nevěřil vlastním očím :o. Konečně jsem si založil PayPal účet, proběhlo ověřovací odčerpání částky 50 Kč a včera jsem slavnostně zaplatil 25$ za GSAK. Dneska jen tak ze zvědavosti mrknu na mail a co nevidím :D! Mail od Clyda s registrací GSAKu! Takže platba do zahraničí přes PayPal je rychlejší než převod z jedné tuzemské banky do druhé...
  • 0

#23 chipoliny

chipoliny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2007 - 18:20

Dotázek: končí nám tuším v neděli PM, částka pro renew byla přes paypal odečtena, odnoví to sami nebo musím zase zadávat ten kod? Minulý měsíc to bylo DOST komplikované. Dvakrát jsem psla do groundspeaku nebo kam a nakonec to prodloužili, ale domluva je s nima dost hrozná. Už se mi to stalo dvakrát, takže bych chtěl vědět jak to renew probíhá u vás.
  • 0
www.chipoliny.blogspot.com
podívejte se na geoprojekt K pramenům
http://chipoliny.blo.../k-pramenm.html

#24 VladiczeK

VladiczeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2007 - 18:33

chipoliny napsal/a:
Dotázek: končí nám tuším v neděli PM, částka pro renew byla přes paypal odečtena, odnoví to sami nebo musím zase zadávat ten kod? Minulý měsíc to bylo DOST komplikované. Dvakrát jsem psla do groundspeaku nebo kam a nakonec to prodloužili, ale domluva je s nima dost hrozná. Už se mi to stalo dvakrát, takže bych chtěl vědět jak to renew probíhá u vás.


Naprosto stejná zkušenost, nejspíš příště dám rovnou roční, za ty nervy s nima to nestojí...
  • 0

#25 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2007 - 20:59

Platba přes PayPal je okamžitá, je to stejné jako platba kartou.
  • 0

#26 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2007 - 11:06

Vcera jsem zaplatil GSAK pres Paypal, stacil akorat na strankach GSAKu zadat nick na geocachingu a odklepnout platbu, email se seriovym cislem prisel behem 5min..pohoda.
  • 0

http://www.munzee.com/m/Skleba/    Garmin Oregon 650 + iPhone 6



#27 chipoliny

chipoliny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2007 - 14:32

od geocachingu mi došel mail, že pokud mám PM pouze měsíční, tak jim to dělá problém s tím číslem, takže to musí zadávat ručně. Proto mi to už třikrát dělalo potíže a musel jsem jim psát. Prý jedinné řešení je roční předplatné. Dobrá obchodní politika :D
  • 0
www.chipoliny.blogspot.com
podívejte se na geoprojekt K pramenům
http://chipoliny.blo.../k-pramenm.html

#28 lukowicz

lukowicz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2007 - 12:48

Taky zaplaceno přes PayPal mail s kodem došel do 5ti minut ,osobně jsem přes něho zaplatil už dost zboží a zatím mně nikdy nezklamal.
  • 0

#29 Mike7799

Mike7799

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2008 - 12:02

To je všechno pěkné. Já bych taky rád zaplatil za gsak a zaregistroval si jej, neboť jsem se s ním naučil trochu pracovat a využívat. Ale kvůli jedné platbě, vlastně dvě platby, když bych obnovoval za rok PM, se mi nechce registrovat na PayPal. K jiným platbám ho zatím netoužím používat. :(
  • 0

#30 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2008 - 12:26

V tom bych problém neviděl, já se registroval taky jenom kvůli jedné platbě za rok pro PM. Letos v lednu jsem jí provedl podruhý a najednou jsem koukal, že se dá koupit Ozi přes PayPal, tak druhá platba atd. Však ono se další využití najde. A chleba to nežere, tak co by? :D
  • 0

#31 Mike7799

Mike7799

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2008 - 12:38

Jasně, dikec. Já byl nakonec rychlejší než odpověd a zjistil jsem, že ta registrace nebude až tak velký problém a zvládl jsem to během chvilky. Tak teď svuj nazor či dotaz ztahuji zpět. ;)
  • 0

#32 Pejsek2

Pejsek2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2008 - 6:08

Zdravím, tak po novu už je snad vše bez problému, právě jsem provedl registraci na GSAKu, těsně před tím jsem si prodlouži premium účet o tři měsíce (méně to již nejde) a mejl od "clyde" přišel do deseti minut. ;) Tak už se není čeho obávat.
  • 0
Garmin GPSMap 60C + TOPO Czech - nanahraditelna kombinace v mistech s dobrym signalem
FS Loox C550 + BT GPS evolve - vhodne do lesa, na mista kde neni moc vyhled na satelity
Nokia 6131 + Handy Geocaching 2.7 - nouzovka kdyz dojde fuel v PDA a neni signal pro Garmina




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama