Přejít na obsah


Fotka

PDA prohlížeč


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2007 - 18:35

Potřeboval bych poradit, jaký použít prohlížeč v PDA na html formát (třeba vygenerované info za Skrýšotlače). Aby se mi zobrazovaly i obrázky. Mám tam Internet Explorer a ten je docela hrůza. Nebo jak používat PDA, místo toho, abych si tisknul tuny tránek s informacemi o keškách.
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#2 MilanoXTeam

MilanoXTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2007 - 18:56

Já používám v PDA právě onen IE a žádné problémy mi nedělá. (Dříve jsem používal HTML vygenerované Skrýšotlačí, nyní HTML z GSAKu). Zkoušel jsem i Operu, ale nenašel jsem důvod, proč ji kupovat...
  • 0

#3 cztweety

cztweety

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2007 - 19:35

Já mam veškeré info o keškách v BeeLine GPS. To je nejlepší. Ale dá se to převest do PDF a pak to vněm prohlížet (prohlizec je zdarma), ale to je asi zbytecna strata casu. Jinak html prohlizim v Opere.
  • 0
Jára Cimrman - otec GPS aneb „Gde Proboha Sem ?“

GEOPERNIKARI

#4 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2007 - 21:03

Opera, na stole i v ruce..
  • 0

#5 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2007 - 21:10

PDFka jsem zkoušel, ale nevím jak ostatním, mě na PDAčku spíš nefungujou než fungujou (o rychlosti škoda mluvit, a to mi procesor v pda taktuje na vic jak 600 MHz). Aktuálně jedu v kombinaci s Operou. Zobrazení super (ve VGA režimu) a spolehlivost taky dobrá. Akorát to není zadarmo :|
  • 0

#6 les-coccinelles

les-coccinelles

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2007 - 21:15

Bud BeeLine GPS (umi zobrazovat kese na "mape", zobrazovat napovedy) nebo CacheMate (neumi moc pracovat s GPS; umi papirovat, tj. evidovat TB, pripravovat logy atd.).
  • 0

#7 czcharlie

czcharlie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 292 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2007 - 21:35

Olivin napsal/a:
Potřeboval bych poradit, jaký použít prohlížeč v PDA na html formát (třeba vygenerované info za Skrýšotlače). Aby se mi zobrazovaly i obrázky. Mám tam Internet Explorer a ten je docela hrůza. Nebo jak používat PDA, místo toho, abych si tisknul tuny tránek s informacemi o keškách.

Pokud jde prave o listingy ze Skrysotlace ja pouzivam MobiPocketReader, ten si poradi s html docela dobra a hlavne jednoduse. Ale pro me jeste lepsi je prevest html do nativniho formatu MobiPocketu (Creator je ke stazeni zdarma), prace s nim je trivialni a konverze vcetne vytvoreni seznamu je otazkou par kliknuti.
  • 0

#8 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2007 - 22:09

czcharlie napsal/a:

Olivin napsal/a:
Potřeboval bych poradit, jaký použít prohlížeč v PDA na html formát (třeba vygenerované info za Skrýšotlače). Aby se mi zobrazovaly i obrázky. Mám tam Internet Explorer a ten je docela hrůza. Nebo jak používat PDA, místo toho, abych si tisknul tuny tránek s informacemi o keškách.

Pokud jde prave o listingy ze Skrysotlace ja pouzivam MobiPocketReader, ten si poradi s html docela dobra a hlavne jednoduse. Ale pro me jeste lepsi je prevest html do nativniho formatu MobiPocketu (Creator je ke stazeni zdarma), prace s nim je trivialni a konverze vcetne vytvoreni seznamu je otazkou par kliknuti.


Mobil Pocket jsem zkoušel, ale měl jsem problémy s kódováním češtiny. Pokusím se sehnat ten Creator.
Jinak jsem se pokusil nastavit trochu jinak výstup ze Skrýšotlače, tak znovu zkusím ten IE.

Díky všem za rady
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#9 czcharlie

czcharlie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 292 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2007 - 5:52

Mobil Pocket jsem zkoušel, ale měl jsem problémy s kódováním češtiny. Pokusím se sehnat ten Creator.
Jinak jsem se pokusil nastavit trochu jinak výstup ze Skrýšotlače, tak znovu zkusím ten IE.

Díky všem za rady

Jsou tri moznosti, jak se s cestinou vyporadat - bud kodovat v UTF-8 nebo odstranit cestinu (resp. diakritiku) nebo pridat do PDA nektery z fontu pro Win95 (nejake se daji najit tady - http://www.palmknihy.cz/ .
  • 0

#10 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2007 - 7:24

czcharlie napsal/a:
Jsou tri moznosti, jak se s cestinou vyporadat - bud kodovat v UTF-8 nebo odstranit cestinu (resp. diakritiku) nebo pridat do PDA nektery z fontu pro Win95 (nejake se daji najit tady - http://www.palmknihy.cz/ .

jj, do readeru jsem hodil kdysi VerdanuCZ a bez problemu se cte
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama