Přejít na obsah


Fotka

PDA FS LOOX N560 + SE K750i


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 haleot

haleot

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2007 - 18:34

Zdravím všechny na fóru Mám takovýto problém: koupil jsem si PDA FS LOOX N560 a chci ho využívat pro geocaching, ale také pro přístup na inet přes mobil a to přes SE K750i pomocí bluetooth, abych mohl stahovat určité data pro geocaching. Problém spočívá v tom, že se nemohu spárovat s mobilem.Do mobilu lze odeslat soubory(zkoušel jsem obrázky), ale z mobilu nepošlu do PDA nic :( Zkoušel jsem veškeré kombinace portů COM v PDA a marně.I z jiného mobilu (Nokia 6230i) nejde nic poslat. Pora´dte mi prosím někdo znalý věci,jak docílit bluetooth připojení. Dík haleot
  • 0

#2 Dewx

Dewx

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2007 - 19:33

Zdar,abys mohl poslat soubor do pda musíš mít zaplý infra port.To je známá chyba u Looxe. Nastavení spojení s telefonem provedeš takto: 1.Najdeš v pda Nastavení>Spojení>Připojení>dále (V Můj ISP) Přidat nové připojení modemem. 2.Tam zadat název připojení a jako modem vybrat bluetooth. 3.Pak kliknout na další a tam na nové partnerství nebo rovnou vybrat telefon. 4.Zadat *99# (vyzkoušeno na t mobile!) 5.Pak už jen dokončit a je to.... ;) Jinak si zajdi na ce4you tam ti poradí více
  • 0

#3 haleot

haleot

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2007 - 10:14

Zdarec Dewx To,co píšeš je hezké,ale nějak mi to nefunguje.Nevím,kde dělám chybu.:| Už to,že musí být zaplý infra port.To se mi nepodařilo ani najít,kde to zapnout a to jsem prolezl PDA,prostě jsem to nenašel,abych to zapl.Jak popisuješ postup,tak po bodu 3.následuje zadání PINu pro spárování.To jsem udělal a s telefonem jsem se spároval.Nechápu bod 4.-zadat ... Stejně se mi nepodařilo odeslat žádný soubor do PDA :( Tak nevím.Ještě se podívám na ce4you,uvidím,co dál...;) haleot
  • 0

#4 Dewx

Dewx

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2007 - 10:31

Zdar Před bodem 4 bys měl spárovat ale já počítal že máš naspárováno,potom vybrat telefon a dole na liště dát další pak pokračovat na bod 4.Zadat myslím napsat do řádku co tam je ;) Pokuď ti to nejde vůbec naspárovat tak nevim.Mě to jede v kombinaci Loox C550 + SE W810i a SE Z520.Spárovat by to mělo jít i bez zaplého infra!!Jo a ještě bys měl mít funkční internetové spojení v mobilu! Infra se v looxu po počeštění interwritem jmenuje Přenést ! Je to teda dost divné že. Najdeš to Start>Nastavení>Připojení>Přenést .....tam si zaškrtni přijmout všechny přích.IR přenosy Hoj
  • 0

#5 KEnik-5222

KEnik-5222

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2007 - 21:23

DOPORUCUJI PRECIST TOTO: http://www.ce4you.cz...etail.asp?a=104 ps:nic na tom nei kdyz vi clovek jak na to .)
  • 0
Základní tábor mám v Brdech :) T-Mobile G1 / C:GEO

#6 cyne

cyne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2007 - 22:30

co se tyce toho ze nemuzes nic prijmout do pDA z mobilu tak to muze byt taky tim ze PDA samo o sobe nic neprijme, musis nejaky program ktery to zvladne. Naptrikald resco explorer
  • 0

#7 Dewx

Dewx

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2007 - 17:07

Pro KEnik V těhle článkách jsem se motal též,bohužel v looxovi není v základu bluetooth od widcommu (dá se tam dodat,byl někde ke stažení) ale od microsoftu takže článek je pro majitele jiných pda s příslušným ovladačem.Když máš looxe měl bys to vědět ;) Pro cyne Trošku tvůj příspěvek nechápu.Do pda chtěl posílat fotky a to jde naprosto normálně.Zvuky též jdou,jen je to omezeno pamětí pda,nepodařilo se mi to ukládat na kartu. Nevím proč by na to potřeboval resco explorera??Jinak nic proti rescu je to super soft... Pro všechny Myslím si že tahle diskuze patří na ce4you,tenhle web je o něčem jiném .....
  • 0

#8 supermudla

supermudla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2007 - 13:51

Dewx napsal/a:
Infra se v looxu po počeštění interwritem jmenuje Přenést ! Je to teda dost divné že.
Najdeš to Start>Nastavení>Připojení>Přenést .....tam si zaškrtni přijmout všechny přích.IR přenosy


Jé, teď jste mě potěšili. Já dobře věděl, proč to jejich cédéčko s "češtinou" ignoruju... Původně to bylo "Receive incoming beams". Ono to současně povolí příjem souborů přes Bluetooth? Jsem myslel že je to volba jen pro infraport...
  • 0

#9 haleot

haleot

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2007 - 15:33

Dík všem.Už to jde.Poradil mi kamarád z práce.Omlouvám se za tuto diskusi. haleot
  • 0

#10 KEnik-5222

KEnik-5222

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2007 - 11:15

Dewx napsal/a:
Pro KEnik
V těhle článkách jsem se motal též,bohužel v looxovi není v základu bluetooth od widcommu (dá se tam dodat,byl někde ke stažení) ale od microsoftu takže článek je pro majitele jiných pda s příslušným ovladačem.Když máš looxe měl bys to vědět ;)

Pro všechny
Myslím si že tahle diskuze patří na ce4you,tenhle web je o něčem jiném .....


No v tom clanku je popis principu BT
BTW:mám looxe bez podpory BT(HW) ale princip je stejný.. :(
  • 0
Základní tábor mám v Brdech :) T-Mobile G1 / C:GEO




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama