Přejít na obsah


Fotka

Listingy na PALM OS


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2007 - 11:13

Ahoj kolegové, jakým způsobem převádíte listingy ve formátu html (ze skrýšotlače) do palmu a v jaké aplikaci si je prohlížíte? V palmu mám nainstalovaný plucker, ale nevím, do jakého formátu a čím to převést. Hlavně bych chtěl, aby v textu zůstaly obrázky, za případné odpovědi moc děkuju.
  • 0

#2 cyne

cyne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2007 - 11:50

no pokud si ze skrysotlace vytahnes html soubory, tak, muzes pouzit desktop od pluckeru, nebo taky pro plucker je jeste vylepseny desktop t-pluck(aspon si myslim ze se tak jmenuje), vsechno je to freeware. nebo pak je tedy placena aplikace do palma isilo a dektop je zdarma (isilox), je to temer to same co plucker. Nebo dalsi moznost je ulozit ty html soubory do palmu i s obrazky a otevirat pomoci webpro 3.5 , nebo jeste je moznost konverze html souboru i s obrazky pro mobireader.
  • 0

#3 McHa

McHa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2007 - 14:56

Skrysotlac mi na mem pripojeni nefungoval, chtel jsem po nem asi moc :) Tak uzivam GSAK a jeho HTML export. Vysledkem je moc pekne zpracovany adresar s HTML a obrazky. Ten adresar si davam tak jak je na SDkartu a pak na to koukam vestavenym webovym prohlizecem. To co napsal cyne je rozhodne dobra cesta - ja jsem plucker smazal teprve nedavno, kdyz jsem koupil Treo, ktere ma pameti dostatek a s kartou pracuje pohodove rychle.
  • 0
McHa

#4 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2007 - 18:20

WebPro verzi 3,5 mám v palmu vestavěnou, najdu soubor, který mám na kartě, ale nejde mi otevřít, zkusím to ještě nějak zkonvertovat před odesláním a kartu, díky za rady.
  • 0

#5 edheldil

edheldil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2007 - 22:00

Ja pro kesovani pouzivam Treo a GeoNiche, ma vlastni javovy programek pro konverzi gpx do pdb
  • 0

#6 Solipso

Solipso

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2007 - 21:36

Neznáte něco jako skrýšotlač, ale aby to listingy keší rozdělilo do jednotlivých souborů? Když jsou všechny dohromady v jednom souboru, tak mi to pocket opera nezobrazí. Chtělo by to něco jako blahé paměti program smartgc.
  • 0

#7 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 7:19

Já si myslím, že to skrýšotlač umí, listingy keší vloží na jednotlivé html stránky a vytvoří index.
  • 0

#8 McHa

McHa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 18:07

Solipso napsal/a:
Neznáte něco jako skrýšotlač, ale aby to listingy keší rozdělilo do jednotlivých souborů? Když jsou všechny dohromady v jednom souboru, tak mi to pocket opera nezobrazí. .

SmartGC neznam , ale GSAK, GeoNet to umi,
oba rozdeli vse do rozumnych kousicku :)
/uzivam vystup GSAK v Palmu a pohoda/
  • 0
McHa




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama