Přejít na obsah


Fotka

GC aplikace pro PDA s WM6


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 jakkar

jakkar

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2007 - 13:33

Zdravim, existuje nejaka aplikace, ktera mi stahne kesky v okoli gps souradnic, kde se nachazim treba v okruhu 20 km jako seznam waypointu (souradnice, nazev a typ) a po zvoleni jednoho umozni stahnout detaily ?
  • 0

#2 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2007 - 13:51

jakkar napsal/a:
Zdravim, existuje nejaka aplikace, ktera mi stahne kesky v okoli gps souradnic, kde se nachazim treba v okruhu 20 km jako seznam waypointu (souradnice, nazev a typ) a po zvoleni jednoho umozni stahnout detaily ?


Přesně tohle dělá internetový prohlížeč, když se přihlásíš na GC.COM skránkách, vybereš Hide and Search a Cache a zadáš ve formuláři své aktuální souřadnice. Jelikož v PDA web prohlížeč je a pokud máš v místě mobilní připojení k interneu, mělo by to splňovat výše uvedené. Samozřemostí je omezení zobrazení maximálního počtu keší pro BM na stránce.
  • 0

#3 jakkar

jakkar

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2007 - 14:38

jenomze v prohlizeci se mi zobrazuje spoustu obrazku, log, reklam a vlastni data moc nejsou videt, taky to zbytecne taha porad dokola mapy, takze to taky leze zbytecne do penez (platim totiz wifi pripojeni doma a tudiz u mobilniho platim kazdy kB) ... no a navic je to optimalizovane na 1024x768, takze hledat v tom je proste hrozne ... jinak mas pravdu, ze ta funkcionalita odpovida, ale kdyby to slo tak nejak pro to pdacko, prece jenom by to nebyl takovy opruz ... tedka si to radeji opisu doma na papir a napisu rucne jako waypointy do oziho ... i kdyz je to hnus, ale v prohlizeci to proste z vyse uvedenych duvodu neni lepsi ... pritom ta aplikace by nemusela byt slozita nakreslit na obrazku, ktery je uz v telefonu (mapa) .. klikaci bubliny s cislama a s nazvama v seznamu pod nebo vedle a po kliknuti se teprve pripojit pro natazeni detailu ...
  • 0

#4 krajzlik

krajzlik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2007 - 22:35

A zkoušel si Handy Geocaching? Ideální.
  • 0

#5 jakkar

jakkar

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2007 - 8:02

stahnul jsem si ho, ale neumim to na svojem pda spustit ...
  • 0

#6 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2007 - 8:05

JAVU musíš spouštět v MIDlet Manageru...
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#7 jakkar

jakkar

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2007 - 14:33

E-ten x500 pry javu pod WM6 nema :(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama