Přejít na obsah


Fotka

VSA - 1000 !!!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
18 odpovědí na toto téma

#1 marwillCZ

marwillCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2007 - 8:50

Kdo si počká, ten se dočká. Takže Vítku, sledovali jsme Tě a jen co jsi zalogoval tak musíme srdečně poblahopřát. Postrach a děs hlavně nočních FTF už je taky v pavilonu. Tak ať se Ti daří i nadále a buď si jistý, že pupendo ve čtvrtek bude kruté :D! Vše nejlepší!
  • 0

#2 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2007 - 9:48

Bravo Vítku, vítej do pavilonu doc. Chocholouška :). Tak ať tě to také stále baví a ať máš ze všech nálezů mnoho radosti a z DNF málo úzkosti.

Teď vidím, že k protnutí hranice došlo v mé oblíbené a od domova 11km vzdálené Budislavi - tak to gratuluji dvojnásob, tj. i za super výběr cache pro protnutí mety, mysakf je jistě též coby autor velmi potěšen.
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC


#3 M@x

M@x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2007 - 9:49

Tak sledovat souboj na dálku mezi Vítkem a Mišáčkem byl opravdu zážitek... A když tak koukám, Vítek protnul pomyslnou pásku jedné z prémií o prsa dřív...;) Takže Vítku, veliká gratulace letí z Náchoda od celého M@x Teamu... a jedeme dál, ne?;)
  • 0
M@x

"keep smiling!"

#4 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2007 - 12:43

Vitku - velka gratulace i ode me! Vim, ze kesovani delas predevsim v pohode a pro radost, tak Ti preju at Ti to vydrzi a at Ti to dal pekne slape! ;) Budu se tesit na dalsi spolecnou akci!
  • 0

#5 Dragon Riders

Dragon Riders

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2007 - 16:56

Tak teda - ze to stihnes driv nez Misacek - to jsem necekal - tak ted avelka gratulace. Vitku ja zase vim ze kesujes hlavne kvuli FTFkam tak at te to porad bavi :-). Ne preji Ti, aby ti caching nikdy neprestal davat to co ti dava.
  • 0

#6 neski

neski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2007 - 19:00

Taky velka gratulace ! Litr to už je něco !
  • 0

#7 kladina

kladina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2007 - 21:05

Lovec FTF a jeho povestna bila astra co dodat snad at vam to stale slape Vitku, mam opravdu radost z tveho milniku a doufam ze nezustane jenom u jednoho
  • 0
at se dari

#8 doktor-2269

doktor-2269

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2007 - 21:20

Telefonickou gratulaci jsem stihnul hned po to tvym litranku, tak ted jeste i touto cestou - Vitku, at ti to slape i dal tak krasne jak dosud!!!
  • 0

#9 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2007 - 23:49

Zakousl jsi se do toho jako buldok. Prejeme hodne dalsich uspechu.
  • 0

#10 Atlaska

Atlaska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2007 - 18:41

Vítku, vítej v pavilonu!!!! Doufám, že Ti budu moci pogratulovat osobne v Pardubkách.
  • 0
Atlaska - Míša

#11 LukaDolar

LukaDolar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2007 - 19:52

Teda Vito?! Se vratim z chaty a ty pokoris ten litr! No gratulace nejvetsi at ti slape GPSka a Astra at dojede vzdy 1m od kese.
  • 0
Luka$ ------- Delam to pouze pro prachy a ted nove i za kazdou 1000 jedno mrtve kotatko. Hlasim tri mrtve kotatka :)

#12 misaczek63

misaczek63

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2007 - 21:40

Tak Vítku já se taky připojuji k těm gratulantům.Koukám že media z toho našeho kešování udělali souboj.Ale tak to není ,že. Po SMSkové gratulacii a po dnešní osobní gratulaci ti slibuji,že na eventu to zapijem.Tak ať nám družice kroužej a Astřička ať vozí k FTFkám.
  • 0

#13 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 566 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2007 - 22:15

Diky moc, jinak doufam, ze ve ctvrtek bude ucast hojna a nikdo neprijede vozem! Jinak se musim branit, tech FTFek zase tolik neni :-) Kdyz se to vezme objektivne, tak si je krasne rozdelujeme. Ale jsou tu i taci co sbiraji zase jen STF - tomu jsem na chut zatim neprisel :-D
  • 0

#14 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2007 - 5:35

Tak to i ja Ti gratuluju..mno pěkně to odsejpá, pěkně...škoda, že ve čtvrtek nemůžu a nebudu moct pogratulovat i osobně.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#15 bdek

bdek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2007 - 8:25

Vítku, ať se ti v pavilonu líbí. V sobotu jsme se tam byl podívat, vše je připraveno, takže gratuluji ;).
  • 0
Boris

#16 Sharteana

Sharteana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2007 - 8:58

Aaaaa Bila Astra uz ma novou garaz primo v pavilonu! Vitku, moc moc gratuluju k litranku, do dalsiho hledani preju spoustu pohody a vytrvalosti ! Ve ctvrtek to bude teda mazec :D
  • 0

#17 LukaDolar

LukaDolar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2007 - 11:40

vsa napsal/a:
....Ale jsou tu i taci co sbiraji zase jen STF - tomu jsem na chut zatim neprisel :-D


nevim o cem to tu mluvis. tvuj log vzdy vytrhnu a napisu se tam ;)
  • 0
Luka$ ------- Delam to pouze pro prachy a ted nove i za kazdou 1000 jedno mrtve kotatko. Hlasim tri mrtve kotatka :)

#18 WAV

WAV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2007 - 12:36

Gratuluju k litriku. Poslední měsíc byl ten pohyb mezi 900-1000, takovy zajimavy, pripadalo mi, ze jsme vsichni pohybovali pomaleji nez obvykle. Sem tam jsem to sledoval a nikdo se vyrazne neodtrhl. Tak at Te to stale bavi.
  • 0
Můj GCX profil: █ ZDE █

#19 ezopos

ezopos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2007 - 21:49

Já taky gratuluju a mooc ve čtrvtek bude pupendo :D
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama