Přejít na obsah


Fotka

OziExplorer - posunutí bodů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 KEnik-5222

KEnik-5222

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2007 - 21:46

Zdravím když si nahraji do PC oziExploreru Body ze souboru jspou při každem spuštění někde jinde jen né na tom správném :/ Mam verzi 3.95.4 m
  • 0
Základní tábor mám v Brdech :) T-Mobile G1 / C:GEO

#2 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2007 - 22:58

Na tehle adrese bys mel najit vse http://www.ce4you.cz...forum.asp?f=610
  • 0

#3 ebik

ebik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2007 - 10:34

Podle mé zkušenosti jsou body na správněm místě, ale mapa je uhnutá. Některé (neregistrované) verze oziho při načtení načtou špatně datum mapy. Někdy stačí zvolit "zkontolovat kalibraci mapy" a odkliknout tam správné datum.
  • 0

#4 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2007 - 14:48

Mam stejny problem se stejnou verzi Oziho. Uhnute se mi ukazuji i nahrane trasy (dokonce bych rek ze se ukaze jen cast). Kde najdu to "zkontrolovat kalibraci mapy"?
  • 0

#5 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2007 - 14:53

Klikni na "Soubor" a pata polozka shora. Musis mit sesouhlasene datum mapy. WGS84 je prave o ten kus posunute od S42. Jeste jednou upozornuji na server ce4you, kde je o tom napsano mnoho
  • 0

#6 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2007 - 15:06

Diky, sem asi slepej :D. Problem vyresen
  • 0

#7 ebik

ebik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2007 - 15:53

Jen pro informaci. Jediná verze o které vím že to dělá je crack by TRSH. Tady u mě má ještě nějaké další bugy. Pokud vím, tak legální verze to nedělají, stejně jako demo/shareware verze.
  • 0

#8 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2008 - 18:49

Delsi dobu me v ozim trapi hlaska "Není možné vyhradit víc volných bodů", kdyz se pokousim nahrat do mapy body. Vzdy se jich nahraje jen 10 - dole je videt "Pouzitych bodu je: 10 z 10000" Neco podobneho se mi stava i kdyz nahravam trasy, nahraje se jenom cast. Nevite nekdo co s tim? Zkousel jsem neco guglit, ale nedarilo se mi.
  • 0

#9 pospecom

pospecom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2008 - 22:57

maaaca napsal/a:
Delsi dobu me v ozim trapi hlaska "Není možné vyhradit víc volných bodů", kdyz se pokousim nahrat do mapy body. Vzdy se jich nahraje jen 10 - dole je videt "Pouzitych bodu je: 10 z 10000" Neco podobneho se mi stava i kdyz nahravam trasy, nahraje se jenom cast. Nevite nekdo co s tim? Zkousel jsem neco guglit, ale nedarilo se mi.


Jestli mas plnou verzi....tak ji mas spatne registrovanou(crack). Napis mi...rad Ti pomuzu ;)
  • 0

#10 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2008 - 16:26

diky
  • 0

#11 zskal

zskal

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2008 - 21:35

Nechci otevírat nové vlákno.Mám jen možná blbý dotaz, s Oziex se teprve seznamuju: Dá se nějak v Oziexploreru zobrazit pozici na mapě na stránkách www.mapy.cz tak, jak to jde v Mapsource? Díky za každou odpověď.
  • 0

#12 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2008 - 6:17

A proč nechceš zakládat nové vlákno a děláš zbytečně bordel? Hezky si to nové vlákno založ!
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#13 zskal

zskal

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2008 - 8:37

Omlouvám se za to že dělám bordel, jen jsem myslel že bude menší bordel když dotaz k Oziexploreru zařadím pod "Oziexplorer...".Ale zřejmě bude lepší otevřít nové vlákno opět pro Oziexplorer, aby se v tom potom "lépe" hledalo...ale dík za ponaučení, já to beru.
  • 0

#14 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2008 - 8:59

Vláken o OZIExploreru je tu už teď nepočítaně a každé má svůj specifický problém. Takže se nemusíš stydět udělat to jako všichni před tebou. Hledat se v tom bude lépe i bez úvozovek.:|
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka