Přejít na obsah


Fotka

Turistické známky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
88 odpovědí na toto téma

#21 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2007 - 14:54

Tak to až tento čistič najde GC13QJN bude cache ihned disable. Hlavně, aby z toho šoku nad pokladem nedostal chudák infarkt. :D
  • 0

#22 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2007 - 14:59

pepa.z.pocernic napsal/a:
Rozčilovat se nad tím co píše asi možná budete oprávněně, ale pokud mění TZ v rámci pravidel ......


Jenže on nemění, on likviduje jeden typ obsahu podle svojich pošahaných představ.
Navíc typ neškodný a zajímavý. Pochopím likvidaci sirek a zapalovačů, neoriginálních CD a podobně.
Kdyby vybíral tampóny, pleny a další odpad, ale tohle?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#23 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2007 - 15:05

Pochopil jsem, že mění, takže nelikviduje. Pokud by to nepsal do profilu a hlavně do každého logu (to upozornění), tak nevznikne ani toto vlákno ;) Doufám, že mě nikdo nebude kárat za "likvidaci" kinder postaviček, mám takovou úchylku, že je sbírám (samozřejmě je poctivě vyměňuju). A přitom jsem si nikdy kinder vejce nekoupil!!! (na druhou stranu s tím nikoho neprudím a nikde neuvádím, aby je do keše nikdo nevkládal)
  • 0

#24 Subi

Subi

    Šubi

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2007 - 15:45

Připomíná mi to fanatismus. Někdo má utkvělou představu, že zrovna on má pravdu a nejhorší na tom je to, že se ji snaží vnucovat druhým. Kolečka nekolečka, je úplně jedno o co se jedná, problém je v tom, že s tím otravuje druhé. Taky by mě takováto cenzorská věta v logbooku pěkně našlápla! No, ještěže nejde po GC a nenechává za ně ty "kolečka" :o.
  • 0

#25 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2007 - 16:21

Každopádně je to mamlas, po jehož návštěvě se nabízejí otázky, jestli má cenu dělat kešky, když na ně pak chodí lidé s pohnutkou uklidit tak nevhodný obsah, jako jsou turistické známky :-( V sobotu jsem uklidil a doplnil keš a hned v neděli tam je logováno: OUT: GC IN: tampon kotex mini : )
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#26 javla

javla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2007 - 17:00

Tak tam zajeď, zaloguj vyčištění od tampónu, zruš dotyčnému log a napiš, ať si to dá znova a podle pravidel ;o)) Né - teď vážně - asi nezbývá, než dotyčného poučit mailem (když se to ještě nikde jinde nedočetl) a doufat, že už to znovu neudělá. Každý holt nezačíná tím, že by po netu sháněl kvanta hodin informace jak vlastně na to správně jít, aby neudělal botu.
  • 0
Jana a Vlasta (JaVla) (PDA FS Loox N560)

#27 polnjumen

polnjumen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2007 - 20:08

Zrovna nedávno jsem během dovolené nechal jedno "dřevěné kolečko" v jisté keši v Řecku. To jsem zvědav, jestli ji taky poběží vyčistit :D
  • 0

#28 jizersky_drak

jizersky_drak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2007 - 20:31

Osobně si taky myslím že TZ by měly "být zasloužené" - tzn. že moje sporadická sbírka obsahuje pouze TZ z míst, kde jsem sám byl - ale tenhle člověk je fakt pošahaný fanatik. A zrovna včera se mnou konzultoval řešení jedné mé mysterky... ještěže ta má poněkud jiný typ obsahu než TZ :D S TZ je to stejně podobné jako s kešemi - roztrh se s nima pytel a spousta jich je drive-in, stejně jako keší... a pokud on za "zásluhu" považuje pouze fyzickou přítomnost na místě, bez ohledu na to, jak byla dosažena, je to docela divný - já za zásluhu považuju spíš vylezení na kopec a tak i městské TZ spíše ignoruju... A pokud jde o TZ jako trade items - podle mě jde o item poměrně nadprůměrný (něco jako CWG??) a podle toho by s ním mělo být nakládáno. Já si ji sice maximálně prohlédnu, ale kdekomu může udělat opravdu velkou radost. Dáine - bohužel je tu ještě jedna možnost (krom tvorby "nezasloužené" sbírky - i když teď mě napadlo, že sbírka výhradně z TZ nalezených v keších může být naopak velice zasloužená - a opakovaného zahazování a sbírání - dřevo obvykle dobře hoří... :o ) Btw. Golem team = autora GC13QJN docela lituju - jelikož se panáček zajímal o moji pražskou cache, patrně... však víte co :@ Jen doufám, že aspoň obsah keše, kde je explicitně napsáno "obsažené TZ neslouží k výměně, pouze na prohlédnutí, koupit je můžete tam a tam" nechá na pokoji... nevím teď přesně o kterou jde, snad "Karlický poklad" u Dobřichovic?
  • 0

#29 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2007 - 21:01

Tu aby hlídal člověk s dubovou holí, páč je možné, že jednoho škaredého dne budou známky v trapu a keška plná kinder balastu, protože tenhle mameluk za nic jiného tradovat neumí.
  • 0

#30 gepees

gepees

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2007 - 21:30

jizersky_drak napsal/a:.....
Btw. Golem team = autora GC13QJN docela lituju - jelikož se panáček zajímal o moji pražskou cache, patrně... však víte co :@ ......

Safra, to abych si hejbnul! Kdy, ze se chysta do Maticky? H.
  • 0

#31 jizersky_drak

jizersky_drak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2007 - 21:36

gepees napsal/a:
Safra, to abych si hejbnul! Kdy, ze se chysta do Maticky? H.


On se chystat nemusí - vždy přítomen :@
Dokonce už kešoval i v její bezprostřední blízkosti - naštěstí byla zrovna disabled :D (kdo ví, jestli to nebylo jeho dílo?! :o )
  • 0

#32 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2007 - 15:54

Člověk s výše uvedeným nickem se dnes zaregistroval na GC.CZ. Co myslíte, je to ten samý?
  • 0
Sylvia999

#33 jizersky_drak

jizersky_drak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2007 - 11:18

aspoň si počte co si o něm majorita myslí... B)
  • 0

#34 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2007 - 23:03

Jak jste to nakonec vyřešili? Spagr totiž dnes navštívil Brno a ocásek u logu nechal i u mé keše. Vyzval jsem ho, ať ho dá pryč, že pravidla pro předměty ve vlastní keši chci určovat já jako její majitel. Ale pokud se nevzdá, tak mu asi log mazat nebudu, podmínky pro nalezení splnil...
  • 0

#35 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2007 - 23:09

Třeba je to buddhista a po vyčištění všech českých geokeší od TZ dosáhne nirvány...

LaLu Team napsal/a:
Tak to až tento čistič najde GC13QJN bude cache ihned disable. Hlavně, aby z toho šoku nad pokladem nedostal chudák infarkt. :D

No teď tam zrovna moc známek není, když jsem tam před dvěmi týdny byl, byla tam jen jedna...
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#36 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2007 - 23:15

marekl napsal/a:
Jak jste to nakonec vyřešili? Spagr totiž dnes navštívil Brno a ocásek u logu nechal i u mé keše. Vyzval jsem ho, ať ho dá pryč, že pravidla pro předměty ve vlastní keši chci určovat já jako její majitel. Ale pokud se nevzdá, tak mu asi log mazat nebudu, podmínky pro nalezení splnil...

co má nějakej šmudla určovat co se smí dávat do mé keše?
pokud by se to stalo mě a po upozornění by se neozval, tak mu log mažu!
  • 0

#37 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2007 - 23:17

Nějak nemohu najít ten správný důvod, proč bych to měl mít právo smazat. V nejhorším je tady ale stále možnost zakryptování celého logu.
  • 0

#38 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2007 - 23:24

marekl napsal/a:
Nějak nemohu najít ten správný důvod, proč bych to měl mít právo smazat. V nejhorším je tady ale stále možnost zakryptování celého logu.

Ten důvod se snad i najde - pokud je log nějakým způsobem nevhodný /sprostý, napovídající atd./ tak ho snad smazat můžu. Jestli mi tam nějakej podivín začne dělat propagaci svejch zmatenejch vizí, tak na pravidla moc nekoukám a klidně mažu.
Jak říkala moje babička: na hrubý pytel hrubá záplata! :)
  • 0

#39 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 21:10

marekl napsal/a:
Nějak nemohu najít ten správný důvod, proč bych to měl mít právo smazat. V nejhorším je tady ale stále možnost zakryptování celého logu.


Mně to udělal na keši minulej tejden. Napsal jsem mu ať si to opraví a odpověděl mi ať si trhnu. Tak jsem dumal co s tím. Zatím jsem mu to zakryptoval. Přemýšlel jsem o tom, že mu dám dva dny na opravu a pak mu to smažu. On si to obnoví a já mu to zase smažu. Dokud nebude ten log bez tý stupidní doušky. Kdo to vydrží déle. Ale zatím jsem to nechal zakryptovaný a přemejšlím, jestli mi to stojí za to se zahazovat s takovým stupídem :|
  • 0

#40 psmolda

psmolda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 21:22

Já jsem zvolil - aspoň myslím - korektní přístup: Nejdřív jsem ho mailem požádal ať tu doušku z logu smaže, protože týden nereagoval, napsal jsem mu znovu a pohrozil, že při jeho další nečinnosti mu log smažu. A tak se taky stalo........ A od té doby je ticho.... Já mu log smazat nechtěl, jen jsem žádal o výmaz keců o turistických známkách! A to je myslím v kompetenci ownera!!!?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama