Přejít na obsah


Fotka

S65 a GPS


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 kubajsove

kubajsove

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2007 - 8:02

Helou, nemohl byste mi někdo poradit co koupit za navigaci, mám Siemens S65, tak nevím zda k tomu nějakej mobil či kouit ruční. Bral bych nějaké mapy, třeba i aby to byla autonavigace, ale to už si vymýšlím, chci navigaci hlavně na GC. Díky za zkušenosti.
  • 0

#2 czcharlie

czcharlie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 292 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2007 - 14:48

kubajsove napsal/a:
Helou,
nemohl byste mi někdo poradit co koupit za navigaci, mám Siemens S65, tak nevím zda k tomu nějakej mobil či kouit ruční. Bral bych nějaké mapy, třeba i aby to byla autonavigace, ale to už si vymýšlím, chci navigaci hlavně na GC. Díky za zkušenosti.

Pokud chces navigaci vyhradne na GC, pak se vrhni na sedesatku od Garmina. Kdyby Te lakalo i jine vyuziti, tak nejake to PDA, to vyuzijes na GC i jako autonavigaci a jeste spoustu dalsich cinnosti. Bude ovsem vyrazne mene odolne nez outdoorova navigace a take na jedno nabiti nebude pracovat tak dlouho jako turisticka navigace. Pokud chces neco podobne univerzalniho jako PDA a pri tom usetrit, tak se poohledni po nejakem jetem MIO C710, da se sehnat i pod 7k Kc (i kdyz dost obtizne, techto navigaci se malokdo vzdava) a je urcite robustnejsi nez PDA. Ovsem budes ho muset trochu SW upravit, ale to neni nic narocneho a zvladne to i uplny laik.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama