Přejít na obsah


Fotka

Nástroj na tvorbu statistik pro GeoGet


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
303 odpovědí na toto téma

#241 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2008 - 11:09

mitah napsal/a:
Přeci jen bych si dovolil ještě trochu přesvědčování ;)

MaFa napsal/a:
Co se tyce milniku, tak ty se berou podle casu nalezu, GgStatu je uplne jedno jak je to na gc.com. Tam kde potrebujes poradi si jednoduse dopln cas nalezu v GeoGetu.

Rozumím. To je sice pravda, ale mě se nechce si vymýšlet fiktivní časy kvůli pořadí u cca. 250 keší (většinou najdu za geoden víc než jeden kousek :)). Já tam ty časy vyplňuju málokdy, protože si to prostě nepamatuju.
.......


Já píšu důsledně ke každému logu čas a pak nemusím tyhle problémy řešit. I pro další kačery je lepší, když vidí, o kolik minut jsme se u keše minuli.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#242 mitah

mitah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2008 - 11:37

kolombo napsal/a:
... I pro další kačery je lepší, když vidí, o kolik minut jsme se u keše minuli.

Do logbooku ten čas píšu většinou taky, ale než se vrátím domů, zapomenu ho. Obzvlášť, když je těch keší víc.
  • 0
-- Mitah Team --

#243 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2008 - 11:43

... vezmi fotak, staci i ten v mobilu, a svuj log si vzdycky vyfot. Pak nezapomenes na nic. ;)
  • 0

#244 mitah

mitah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2008 - 12:13

HaLuMa napsal/a:
... vezmi fotak, staci i ten v mobilu, a svuj log si vzdycky vyfot. Pak nezapomenes na nic. ;)

Dobrej nápad, stejně s sebou skoro všude tahám svoji zrcadlovku. :)
  • 0
-- Mitah Team --

#245 polnjumen

polnjumen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2008 - 12:41

Statistiky se mi moc líbí, jen pro příští verzi bych přivítal v konfiguraci ještě možnost vybrat si které komponenty tam chci mít a které ne. Třeba když mám nalezeno pár keší po Evropě, tak nepotřebuji mapu světa apod.
  • 0

#246 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2008 - 16:18

mitah napsal/a:

kolombo napsal/a:
... I pro další kačery je lepší, když vidí, o kolik minut jsme se u keše minuli.

Do logbooku ten čas píšu většinou taky, ale než se vrátím domů, zapomenu ho. Obzvlášť, když je těch keší víc.


Já si po nalezení kešky udělám v GPS WP a u toho je čas i datum.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#247 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2008 - 17:57

kolombo napsal/a:

mitah napsal/a:

kolombo napsal/a:
... I pro další kačery je lepší, když vidí, o kolik minut jsme se u keše minuli.

Do logbooku ten čas píšu většinou taky, ale než se vrátím domů, zapomenu ho. Obzvlášť, když je těch keší víc.


Já si po nalezení kešky udělám v GPS WP a u toho je čas i datum.

fotim si mobilem zapis v logbooku, pak doma vim datum a cas, pac se ukaze na fotce a vim i co jsem daval, bral, atd.. ;)
  • 0

#248 polnjumen

polnjumen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2008 - 20:02

Hlásím chybku - nezobrazuje se mi graf Finds by Directions.
Po chvíli bádání jsem našel příčinu:
chd=t:63,24,11,9,,5,,19,63&chxl=0:|N (63)|NE (24)|E (11)|SE (9)|S ()|SW (5)|W ()|NW (19)'
- v některých směrech mám nulu, ale ta v kódu chybí, jsou tam jen dvě čárky za sebou a tím to celé zblbne.
  • 0

#249 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2008 - 20:18

Jo tuhle chybu už mám nahlášenou, já lovil ve všech směrech, tak jsem to přehlíd. Bude opraveno v další verzi.
  • 0
MaFa

#250 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2008 - 21:23

Tak na webu http://geoget.ararat...doc:user:ggstat je nová verze 1.0.7. Template.en + nastavení jmen dnů v týdnu, názvů směrů, nastavení šířky Opravena chyba tabulky směrů Přidána ikonka CITO
  • 0
MaFa

#251 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2008 - 11:04

Zda se mi ze cisla find by months jsou uplne blbe :-)
Vetsinu te statisticke chyby dela zrejme fakt, ze kesuju teprve kratce a zapocitava do statistik za zari i jeste neprobehly zbytek mesice. Zkus se podivat sem a spocitat si to z hlavy :)

A myslim ze "overall finds per day" se pocita obracene. Ten vzorec co pouzivas vraci "kolik potrebuju dni na nalezeni jedne kese".
  • 0

#252 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2008 - 17:57

Čísla jsou dobře, blbě je spočítanej počet měsícu - 6 (od července do konce roku). V další verzi to bude správně počítat i "jednoročáky".
  • 0
MaFa

#253 polnjumen

polnjumen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2008 - 20:58

Hlásím další drobnost. Mám nejzápadnější cache na západní polokouli a souřadnice se zobrazují s minusem navíc: Most Westerly cache found: W 13° -49.674
  • 0

#254 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2008 - 22:05

Jo a na jižní polokouli taky, tak už je to opraveno, vyjde v další verzi.
  • 0
MaFa

#255 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2008 - 7:15

GgStat 1.0.8 - http://geoget.ararat...doc:user:ggstat Template.en + nastavení velkých/malých písmen autorů, volba jednotky vzdálenosti Opravena chyba finds by months pro jednoroční statistiky Opravena chyba západní a jižní polokoule
  • 0
MaFa

#256 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2008 - 14:06

chtělj sem se zeptat jestli se uvazuje do some numbers vrazit aj prumerny pocet slov na log..jak jsem tu uz nekolikrat prosil:-) kdyzs e rozjel ten novej system:-)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#257 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2008 - 14:47

Teoreticky by to slo, ale musel by mi nekdo rict, jak je to ulozeny v GG. Nejlepe kdyby mi treba Haluma poslal SQL query. Ale urcite necekej ze by to bylo v kratke dobe, prioritu ma konfigurace statistik a asi ne vsichni maji logy nahrane v GG, takze to bude vetsinou vyhazovat uplny nesmysl.
  • 0
MaFa

#258 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2008 - 15:17

Neni to zadna veda, podivej se na tabulku geolog. Finta je jen v tom, ze vlastni text logu je kompresovany pres zlib. Takze abys spocital slova, musis jej nejdriv dekompresovat a az pak pocitat.
  • 0

#259 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2008 - 19:32

Tak je tu nová verze 1.1.0, která už umožňuje konfiguraci jednotlivých statistik. Doufám, že syntaxe bude jasná z Template.en. Stahujte na http://geoget.ararat...doc:user:ggstat
  • 0
MaFa

#260 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2008 - 21:14

tak jsem to zkusil, poupravil template a dobry.. chapu to tak ze v Header si muzu napsat co chci zejo :) ze treba napisu "Header My FTF's" a pod to FTFka.. v html treba.. to jeste zkusim.. ale nejdou mi ty mapky :(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama