Přejít na obsah


Fotka

úroveň diskuze na gc.cz


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
12 odpovědí na toto téma

#1 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2007 - 7:04

Vážení přátelé. čím víc sleduji tyhle diskuzi, tim víc mám pocit, že to tady vypadá skoro jak na idnesu. Mnozí diskutují mají potřebu se vyjadřovat k věcem, které vůbec nejsou předmětem tématu jen z potřeby prezentovat svůj názor, který vůbec není k věci a mnohdy rozjížději flame o věcech, o kterých autor výslovně uvedl, že diskuze není o nich. Na příspěvky typu "třeba 100" píší nesmyslné reakce "proč ne 99 nebo 101". Takže bych měl pár připomínek 1) ČTĚTE A POUŽÍVEJTE MOZEK! Než budete reagovat, přečtěte si o čem ta diskuze vůbec je, jaký je předmět, o čem autor diskuzi rozjel a jak se vyvíjela a přestaňte reagovat na všechny nesmysly, které se v té diskuzi vyskytly. 2) Pokud si myslíte, že se v rámci diskuze objevilo nové téma a máte šílenou potřebu se k němu vyjádřit, založte nové téma. 3) Snažte se diskutovat věcně, používat argumenty, důkazy, odkazy, použijte citaci, aby bylo jasné na co vůbec reagujete. 4) Pokud budeme pokračovat tím stylem co se tu rozjíždí, tak tu za chvíli buď bude diskuze o ničem jako na idnesu a podobných serverech a nikdo rozumný tu nezůstane nebo bude muset nastoupit nějaký tvrdý moderátor. Nevím jak vy, ale já dávám přednost moderátorovi. Tato fóra existují kvůli diskuzi o geocachingu a ne kvůli svobodě slova a právu zveřejnit každý blábol
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#2 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2007 - 7:51

Stejně jim to do hlavy nevtlučeš..jsou neponaučitelní. Já se vždycky jen směju a radši mlčim. Možná přemejšlím, že i teď bych měl mlčet, ale projednou se nic nestane. Každopádně dobrej pokus, snad si to vezmou k srdci. Už mě to i číst přestává bavit.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#3 vladcevsech

vladcevsech

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2007 - 8:09

Divím se, že tady ještě nějakej admin, kterej by mazal nesmyslný příspěvky a jiný blbosti není. Už několikrát se mi stalo, že jsem si tady pročítal nějaké příspěvky a ke konci už tam bylo tolik osobních názorů, které odbíhali od tématu natolik, že už nemělo cenu nic jinýho psát:( Když je potom nějaká diskuse moc dlouhá (např. díky zbytečným postům), tak už se třeba na 5.-6. straně lidi ptaj na to, na co už se odpovědělo o pár stránek dřív, ale právě kvůli "spamu" to tam nenašli. Já osobně bych byl PRO ustanovit nějakýho "čističe"!
  • 0

#4 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2007 - 8:13

Nenašli nebo byli líní si celý vlákno přečíst..přečtou si poslední stranu hádek a napíšou další blbost...
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#5 cyne

cyne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2007 - 8:16

No admini to prave zkouseli zavirat a byl z toho ohen na strese. Myslim ze bez toho tvrdeho moderatora, ktery veskourou diskuzi ktera bude mimo a vasniva presune nekam do nejaky ty offtopic sekce, se proste toto forum neobejde, pokud chceme, aby se tu neco i resilo, neco normalniho souvisejiciho z GC a take se dalo neco i najit.
  • 0

#6 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2007 - 9:43

Mám obavu, že pokud budë příspěvek/diskuse/název tématu koncipován tak, že v něm druhý bude moci naleznout útok na své osobní zájmy potažmo nesoulad se svým názorem, určité vzájemné konfrontaci se prostě vyhnout nedá. Ostatně, v diskusi se snad různorodé, či dokonce opačné názory očekávají, nebo snad chceme, aby jsme si všichni jen odkývali, ano.. to je špatné, nebo ano, ó jak jsi dobrý apod ? (co mě napadá, například sekce s gratulacemi toho názorným příkladem, tak trochu zcela zbytečné celé vlákno, ale někomu se to třeba líbí, tak proč ne.. nicméně, celou takovou konferenci na tomto principu bych rozhodně nechtěl) Jistě, můžeme polemizovat o způsobu, jakým reagovat, zda-li polopaticky, trochu lidově, nebo knižně, ovšem to na samé podstatě, že lidé mají různé názory, nic nezmění.
  • 0

#7 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 09 říjen 2007 - 10:29

Mám myšlenku. Zavrhněte nebo promyslete ... Nevím také, jestli to do současného CMSFusion jde zakomponovat ... V profilu by se nastavilo, jestli chci vidět všechna vlákna nebo moderovaná. Moderátor tak jako tak musí číst vlákna, takže místo zmazání příspěvku by mu nastavil příznak "špinavý". Takto označené příspěvky by se nezobrazovali těm, kteří by měli v profilu nastaveno zobrazení vláken jako moderovaná. Jak se říká, koza se nažere a vlk zůstane celý :D:D:D
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#8 drevokocur

drevokocur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2007 - 12:23

Taky je internet. Nikde nie je zaruka, ze geocacher=dobry diskuter. Nic s tym nikdy nespravis, vzdaj sa.
  • 0

#9 WAV

WAV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2007 - 12:28

Číše začíná přetékat.:( Mám čím dál menší chuť číst fóra na tomto serveru natož sem přispívat. Pokud diskuze nebudou striktně moderované, vlákna se nakonec zmocní banda uřvaných puberťáků (ne věkem), kteří zatím v životě nic nedokázali, neuznávají pravidla a konvence, jen nekonstruktivně kritizuji a prosazují hloupými leč hodně hlasitými výkřiky své ubohé zakomplexované ego. Pro mě ztráta času. V tomto stavu to k ničemu dobrému nevede a nepovede.
  • 0
Můj GCX profil: █ ZDE █

#10 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2007 - 12:37

WAV napsal/a:
Číše začíná přetékat.:(
Mám čím dál menší chuť číst fóra na tomto serveru natož sem přispívat. Pokud diskuze nebudou striktně moderované, vlákna se nakonec zmocní banda uřvaných puberťáků (ne věkem), kteří zatím v životě nic nedokázali, neuznávají pravidla a konvence, jen nekonstruktivně kritizuji a prosazují hloupými leč hodně hlasitými výkřiky své ubohé zakomplexované ego.
Pro mě ztráta času. V tomto stavu to k ničemu dobrému nevede a nepovede.


Tak toto je tedy krásná ukázka neuřvaného konstruktivního příspěvku...
  • 0

#11 WAV

WAV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2007 - 12:48

Pitrus napsal/a:
Tak toto je tedy krásná ukázka neuřvaného konstruktivního příspěvku...

A tohle zase ukázka naprostého ignorantství.
Tedy ještě jednou a opravdu naposled to podstatné a konstruktivní z výše uvedeného: Pokud diskuze nebudou striktně moderované ....
  • 0
Můj GCX profil: █ ZDE █

#12 Uza

Uza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2007 - 13:15

Nekrmte troly Vložený obrázekhttp://cs.wikipedia....internet)#Troll
  • 0

#13 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2007 - 13:57

Diskuze je už o ničem. Jako autor zamykám.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama