Přejít na obsah


Fotka

moderování příspěvků a možnost zamykání


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2007 - 13:55

Autor tématu má možnost téma zamknout. Moderátor má teď možnost moderovat jednotlivé příspěvky. Obsah těchto příspěvků bude dostupný až klikem na odkaz. Uvažuji o tom, že možnost moderování příspěvků dám i autorovi vklákna. Nepředpokládám, že někdo bude moderovat přínosné příspěvky a zneužití v rámci nějaké hádky je mi srdečně jedno. Navíc nedochází k mazání, ale jen ke ztížení přístupu k textu. Moderované příspěvky plánuji nedávat do RSS.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#2 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2007 - 14:19

Díky, už jsem této možnosti využil. Jen doufám, že to nebude vypadat jako na některých fórech, která spravuji. A to že zhrzený diskutér neunese zamknutí vlákna autorem, založí hned druhé a pod stejným názvem pokračuje dál.
  • 0

#3 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2007 - 14:27

Nevim, jak to budu ještě řešit. Ale uvažuju o tom, že moderátor bude mít možnost označit vlákno jako flame a to pak nepůjde do aktivních ani do RSS.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#4 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 09 říjen 2007 - 14:52

Uzamykání autorem mě přivedlo na jednu věc. Při kliku na "Navigace -> Moje témata" dostanu seznam témat, kde jsem se nějak prezentoval (odpověděl). Teď by tam spíš měla být témata, která "vlastním". Po čase si člověk totiž nevzpomene, která všechna založil a která by měl kontrolovat, případně po měsící zamknout ... A současná "Moje témata" by se mohla přejmenovat na "Navštívená témata" ???
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#5 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2007 - 15:12

Dobrý nápad, zrovna jsem to chtěl navrhnout, ale čekal jsem negativní odezvu, jako obvykle ;) EDIT: poprvé použito...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama