Přejít na obsah


Fotka

mapa nálezů jako bitmapa


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
121 odpovědí na toto téma

#81 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2008 - 7:50

maaaca napsal/a:
Nahral jsem si do nalezenych MFPQ (zazipovane, tak jak mi prislo). V seznamu se zahranicni kese zobrazi spravne (jen kodem a datem nalezu), ale na mape videt nejsou. Pritom jsem to uz u nekoho videl. V cem delam chybu?

Pošli mi ty data
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#82 mrakomor

mrakomor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2008 - 9:54

Mám stejný problém. Český keše jsou na svých místech, ale Rakouský chybí. GPX můžu poslat, pokud by byl ještě zájem.
  • 0

#83 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2008 - 10:05

Zatim neni potřeba. Nějaký soubor už mám, ale to co chybí je čas. Kdyžtak dám vědět.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#84 MartyD18

MartyD18

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2008 - 9:00

Používám,díky dobrá věcička :o)
  • 0

#85 ondrasek leader

ondrasek leader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2008 - 12:42

Taky jsem to zkusil a je to moc pěkný (sice trochu řídký ...) http://www.geocachin...cr.php?uid=7999
  • 0

#86 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2008 - 3:16

Povedlo se mi naplnit data MFPQ z GG, když chci dát odkaz, který jsi uváděl hned na začátku fóra doplněný o moje ID, tak mi to nefunguje. Mapka s nálezy mi funguje přímo z ...nalezy.php. Zkoušel jsem různě mazat nebo doplňovat nalezené kaše a vždy se to správně aktualizovalo. Tím že je to bitmapa, tak je mi jedno odkud budu png tahat. Pokud má někdo tip, co je špatně, budu rád ;)
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#87 Basin

Basin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2008 - 8:23

TO: ADMIN Ahoj, už je nějaký pokrok v zobrazování zahraničních keší na bitmapě?? Díky
  • 0

#88 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2008 - 11:34

Díky, něco takového jsem hledal!
  • 0

#89 Freekiwi

Freekiwi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2008 - 12:51

Ahoj, mám stejný problém jako další tady. Po naimportování keší z gc.com se mi u zahraničních z Budapešti nezobrazuje název keše a hlavně se mi nezobrazují na mapkách Evropy. Jde o níže vypsané. GCH50Z;2008-07-06 GCGFQ9;2008-07-05 GC4A7A;2008-07-05 GCDC2B;2008-07-05 GCD429;2008-07-05 GC998D;2008-07-05 GC86C7;2008-07-05 Předem děkuji za radu jak problém odstranit. Díky PS. Několik nových keší se mi také nezobrazovalo, ale pak se sami doplnily a zobrazily.
  • 0
Freekiwi

#90 kocin03

kocin03

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2008 - 7:20

Prosím o radu. Zatím jsem si do mapy házel kešky ručně, ale chtěl jsem to zkusit ihromadně. Pro nahrání nálezů to po mě chce jeden z těchto formátů: gpx,txt,zip. Z gc.com se ale automaticky stahuje .loc... GPX je pro Premium Membery, txt je stejně náročný jako to datlovat ručně do mapy a jak sehnat .zip, netuším... :( Díky. ;)
  • 0

#91 M@gic

M@gic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2008 - 8:37

kocin03 napsal/a:
Prosím o radu. Zatím jsem si do mapy házel kešky ručně, ale chtěl jsem to zkusit ihromadně. Pro nahrání nálezů to po mě chce jeden z těchto formátů: gpx,txt,zip. Z gc.com se ale automaticky stahuje .loc... GPX je pro Premium Membery, txt je stejně náročný jako to datlovat ručně do mapy a jak sehnat .zip, netuším... :(
Díky. ;)


Obavam sa ze ma na mysli ten zip co vypadne z PQ a to je v podstate len zozipovany ten gps... :(

M.
  • 0

#92 LOBOtomy6

LOBOtomy6

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2008 - 19:59

Zdravím, musím se přidat, mám stejný problém se zahraničními kešulemi. V tabulce nálezů se nezobrazuje jejich název a v mapě se pak také nezobrazují. Některé jsem zadal načtením .txt souboru a poslední zadávám postupně po nálezu ručně. Prosím o radu, co bych měl udělat. Případně o informaci, zda-li se pracuje na této chybičce. Jinak mapka s nálezy je bezvadná věc. Díky předem.
  • 0

#93 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2008 - 20:09

zahraniční kešky v tuhle chvíli fungují jen pokud se vloží jako My Finds PQ. Tj. zazipovaný gpx zaslaný z gc.com.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#94 LOBOtomy6

LOBOtomy6

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2008 - 12:13

pepa.z.pocernic napsal/a:
zahraniční kešky v tuhle chvíli fungují jen pokud se vloží jako My Finds PQ. Tj. zazipovaný gpx zaslaný z gc.com.


Diky za info.
  • 0

#95 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2008 - 12:26

Tak jsem take vyzkousel do svych nalezu vlozit i zahranicni kese z MyFinds (GC.COM). V mapicce se tecky zobrazi, ale v seznamu nalezu nejsou videt jejich nazvy (viz obrazek). V seznamu take nejspis dela problem diakritika u nekterych kesi (mozna se to jiz nekde resilo, ale jen pisu sve postrehy).
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#96 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2008 - 13:06

V mapicce se tecky zobrazi, ale v seznamu nalezu nejsou videt jejich nazvy (viz obrazek). V seznamu take nejspis dela problem diakritika u nekterych kesi (mozna se to jiz nekde resilo, ale jen pisu sve postrehy).


Od jisté doby sleduju, že ty zkrácené názvy se objevují i v mapě a to i u názvů, bez diakritiky, nebo u těch, které fungovaly...
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#97 kocin03

kocin03

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2008 - 13:29

Stačí se podívat do boxu Eventů - 2. Hodonínský GeoScuch - je z něj jen "2. Hodon" ;)
  • 0

#98 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2008 - 13:40

proč nejsou názvy zahraničních kešek: důsledek evoluce. původně to sloužilo pro označení nalezených kešek v kešmapě. Tam zahraniční kešky nebyly potřeba a názvy kešek se dososávaly z databáze českých kešek. Pak se tam přidala možnost zaznamenat i zahraniční kešky pro zobrazení bitmapy a tam název keše taky není potřeba. A protože se u zahraničních keší ukládá jen wpt, datum, lat, lon a ne jméno a v databázi českých keší není, tak není ani zobrazeno. Pro dosavadní účel seznamu (filtr v české kešmapě a pro mapu nálezů) nebyl název keše potřeba a proto jsem ho neřešil. To že se zobrazují názvy českých keší je jen využití toho, že jsou v databázi pro kešmapu. oříznuté znaky s diakritikou: jsou asi další důsledek nedávných hrátek provozovatele webhostingu. Asi je tam ve zpracování xml nějaká nekompatibilitka s předchozím stavem. Jak bude možné, tak to zkusím pořešit.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#99 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2008 - 19:44

Delsi dobu se mi nedari nahrat do nalezenych MFPQ. Zkousel jsem je i rozzipovat a nahrat ciste jen to gpx, ale stejne se to po chvili sekne. Jednou se mi to podarilo, ale kese byly bez data nalezeni (0000-00-00). Delato jeste nekomu nebo jen me?
  • 0

#100 Marek™

Marek™

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2009 - 21:55

Mam stejnej problem jako vsichni... Po nahrani GPX, mam v seznamu kesi prazdny mista (zrejme ty mimo CR, ale U VSECH mam datum nalezu 0000000, na mape vidim pouze CR... (ano, myslim na mape cely Evropy ;P )
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama