Přejít na obsah


Fotka

2.Hranický GeoSilvestr - GC16MXQ


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 I+B+M+H

I+B+M+H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 366 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2007 - 9:48

Právě byl publikován listing 2.Hranického GeoSilvestra GC16MXQ. Jak už jsme dříve avizovali, uskuteční se v pátek 28. prosince od 17 hodin v restauraci Aragonit v Teplicích nad Bečvou.

Přestože nám majitelé restaurace do sálu přidají další stoly, více než 80 účastníků se ale do restaurace nevejde, proto s přihlášením dlouho neváhejte, ať pak nelitujete...:o:(

Protože jsme museli z listingu odstranit logo sponzora akce, tak alespoň takto oznamujeme, že zajímavé a hodnotné ceny stejně jako loni dodá Geocaching Shop EU (http://www.geocachingshop.eu). Museli jsme taky stáhnout odkazy na místní plovárnu a ubytování. Najdete je ale na listingu loňského 1.Hranického GeoSilvestra (link je v listingu).

Program 2.Hranického GeoSilvestra teprve dáváme dohromady, a podrobné informace budeme postupně dávat do listingu. Ale už teď se na vás těšíme ;):P!!!

  • 0

#2 Chmelda

Chmelda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2007 - 10:12

Co je to za blbost s tím odstraňováním odkazů? To se zbláznil kdo? Snad informace o ubytování, popřípadě zajímavých aktivitách okolo srazu byly zveřejňovány vždycky! A odstranit si logo oficiálního distributora gc věcí to je skoro schizofrenie :o)
  • 0

#3 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2007 - 10:30

No je pravda, ze jsme tedka taky museli mazat informace z listingu jedne nasi kesky. To je tedka fakt nejaka manie. No ale mazat i odkazy na ubytovani mi pripada fakt prehnane.
  • 0

#4 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2007 - 10:37

teda to nepublikovani ubytovani mi prijde taky nejaky uhozeny. vzdycky se tam tyhle informace davaly a maji opodstatneni u delsich akci. to napriste budeme psat, ze akce je v hospode, ale najdete si ji, aby to nebyla reklama? :D a treba geopotlach v listingu ubytovani ma.
  • 0

#5 I+B+M+H

I+B+M+H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 366 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2007 - 12:13

Netušil jsem, jakou ta poznámka vyvolá odezvu. Tak ještě upřesním:
Logo a link na GC Shop, ubytování a plovárnu jsme měli v listingu už loni, ale protože jsme to tam vložili až nějaký čas po publikaci, tak byl klid, Groundspeak neprotestoval a mohlo to tam zůstat. Letos, už jsem to tam dal hned, netuše, že by to měl být nějaký problém, ale přišel mi mail od Igiho, tak jsem to v zájmu včasné publikace raději hned vyhodil ven.

Igi psal:
Log Date: 10/17/2007
Ahoj Ivo, pozrel som aj minulorocnu cache, ktora bola tak isto publikovana, no neda mi nenapisat poznamku. Z komercnych dovodou nie je mozne na stranke cache uverejnovat loga a linky na komercne aktivity, takze by som ta poprosil o odstaranenia loga a linku na shop a tiez link na plavaren ci ubytovanie. Mozes to spomenut, ale linky a logo musia ist prec. Konzultoval som to aj s Groundspeakom, lebo Marek je oficialny distributor, no i tak sa to nehodi. Vdaka,
Igi.


Zdá se mi to na hlavu postavené, že zrovna užitečné informace pro účastníky akce a logo jejich vlastního distributora nemohou být zveřejněny a odkaz na MHD být zveřejněn být může. To že provozovatel MHD je podnikatelský subjekt zjevně Groundspeaku nevadí...:@ Igi pak ještě psal, že být to na něm, tak to tam nechá, ale pravidla jsou pravidla... Pozice reviewera bývá někdy nevděčná...:|

Takže to tam teď budeme psát formou "Write note" a vám nezbývá, než ty poznámky bedlivě sledovat...

A ještě upozornění: na akci už zbývá jen 67 volných míst!

  • 0

#6 GCS Team

GCS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2007 - 12:41

Pravidla jsou pravidla a platí pro všechny. PS: v listingu ještě nejsme, ale pět míst si rezervujeme :D:D:D
  • 0

#7 Chmelda

Chmelda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2007 - 13:14

Pravidla jsou pravidla a platí pro všechny. To je sice pravda, ale v tomhle případě mám pocit že si to s typicky českým draftem děláme komplikovanější a přísnější než původní duch pravidel zamýšlel. Komerční aktivita to je když autor napíše že do 50km od srazu je jenom penzion jeho strejdy, který je sice předražený, ale že kdo se tam neubytuje nebude na sraz vpuštěn a jediná hospoda patří bratránkovi, ... . Při té příležitosti zmíní že v okolí je ta a ta výroba, která čistě náhodou patří do rodiny atd. Pokud ale zakladatel uvede všechny ubytovací zařízení v okolí v různých cenových relacích, a možnosti stravování, tak je to spíš povinnost a kdo to zakáže je podle mně, přátelé, blbec. Nehledě na to, že linky na ona ubytovací a stravovací zařízení ušetří hromadu času pro účastníky. Takže bych doporučoval nepovažovat za komerční vše kde se platí vstupné, protože pak můžeme celý geokešing zabalit, jelikož značná část keší propaguje takováto komerční místa. Asi by bylo vhodné probrat logiku věci znova z Groundpeakem protože takoví cvoci, kteří by něco takového zakazovali nejsou ani v Americe.
  • 0

#8 GCS Team

GCS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2007 - 13:17

chmelda napsal/a:
Pravidla jsou pravidla a platí pro všechny. To je sice pravda.....

Samozřejmě jsme to mysleli s nadhledem, ale věnujme toto vlákno GeoSilvestru.
  • 0

#9 I+B+M+H

I+B+M+H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 366 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2007 - 7:28

Po včerejší "Will attend" smršti, kdy se na 2.Hranický GeoSilvestr přihlásilo 14 týmů :o, už zbývá jen 49 volných míst...
  • 0

#10 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2007 - 22:51

chmelda napsal/a:
Pravidla jsou pravidla a platí pro všechny. To je sice pravda, ale v tomhle případě mám pocit že si to s typicky českým draftem děláme komplikovanější a přísnější než původní duch pravidel zamýšlel.
Komerční aktivita to je když autor napíše že do 50km od srazu je jenom penzion jeho strejdy, který je sice předražený, ale že kdo se tam neubytuje nebude na sraz vpuštěn a jediná hospoda patří bratránkovi, ... . Při té příležitosti zmíní že v okolí je ta a ta výroba, která čistě náhodou patří do rodiny atd.

Ahoj, to o logu a linku na sponzora je celkem striktni pozadavek co se tyce eventu, prvne si vybavuju, ze jsem na stejny link upozornoval autory lonskeho (nebo posledniho?) geopotlachu: sponzori soutezi na eventu jsou ok, na miste muzou mit sal vylepeny reklamami, ale listing by nemel byt neplacenou upoutavkou na jejich web, na to je ta svisla reklama vlevo na strance.
Odkazy na okolni stravovaci, ubytovaci apod. kapacity, to je asi na citu reviewera, co je informativni a co je reklama, ale nechtejte po nich aby studovali Obchodni rejstrik, jestli ma autor na provozovatele nejakou vazbu, to je opravdu jednodussi trvat na nekomercnim listingu.
  • 0

#11 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2007 - 9:51

No jo, předpokládám, že trvání na nekomerčnosti listingů má důvod hlavně v tom, aby nikdo nezakládal kešku jen kvůli propagaci nějakého komerčního subjektu. Souhlasím s tím, že logo sponzora by v listingu být nemuselo, ale kontakty na ubytování jsou především pomoc pro návštěvníky eventu a obzvlášť pokud je vypsáno třeba deset možností ubytování, tak nelze předpokládat, že by owner nadržoval nějakému známému s penzionem.
  • 0

#12 Geolens Reviewer

Geolens Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2007 - 22:17

chmelda napsal/a:
Co je to za blbost s tím odstraňováním odkazů? To se zbláznil kdo? Snad informace o ubytování, popřípadě zajímavých aktivitách okolo srazu byly zveřejňovány vždycky! A odstranit si logo oficiálního distributora gc věcí to je skoro schizofrenie :o)

Ivo tu uviedol cely moj mail, no zopakujem. Mna na listingu pred publikovanim hlavne uputalo vyhlasenie, ze listing ma sponzora s uvedenim linku a loga. Kedze viem o stanovisku Groundspeaku niekolko krat preberanom i v reviewerskych forach, konzultoval som tento listing so zamestnancom Groundspeaku. Bol z toho vysledok, ze aj ked je to oficialny distributor Groundspeaku, tak link a logo nesmu byt na stranke. Diskusiu v reviewerskych forach si pamatam tak, ze informacie mozu byt uvedene, ale nesmie tam byt logo a link. Teda aj vymenovat ubytovanie nie je zakazane. Aj spomenut plavaren. Kto velmi chce, tak si vygoogli linky za par sekund. Cely ten rozruch tu mi pripada zbytocny.
  • 0
Igi.

#13 I+B+M+H

I+B+M+H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 366 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2007 - 11:25

Tak už máme zaregistrováno 29 týmů, s celkem 68 kačery, kačerkami a káčaty :P. Zbývá posledních 12 (slovy dvanáct ;)) míst. Kdo váháte, nezaspěte, ať už pak není pozdě :o, Aragonit není nafukovací...:(

Těšíme se na vás
Ivo a tým

  • 0

#14 I+B+M+H

I+B+M+H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 366 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 14:50

Stav účastníků naplněn, takže STOOOOP, konec prijímání prihlášek.
Další bereme jen v případě, že se nekdo odhlásí...

A těm, co to ještě neví připomínám, že sponzorem akce je GeocachingShop.EU

Těšíme se na vás...;)

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama