Přejít na obsah


Fotka

Prohlížení profilů neregistrovaným uživatëlem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
17 odpovědí na toto téma

#1 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2007 - 15:26

Nešel by zakázat přístup do profilu od neregistrovaných uživatelů? Poslední dobou mi chodí SPAM na ICQ, a možná je díra tady.
  • 0

#2 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2007 - 15:29

Jak tak koukám, nemáš na ICQ vyžadovanou autorizaci. Nemůže to být tím ? Mě spam přes ICQ nechodí a v profilu číslo vyplněné mám.
  • 0

#3 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2007 - 15:50

Ještě mám jeden problém, v poslední době se mi každý den přihlásí několik neznámých lidí, kteří si chtějí "prostě jen pokecat," co já vím, tak bych neměl být v ICQ dtb osob, které mají na tyhle lidi čas a náladu, takže si to neumím vysvětlit.

FHonza napsal/a:
nemáš na ICQ vyžadovanou autorizaci.

Jinak autorizaci nemám proto, že mi stejně potom blikne nový uživatel ke schválení, což mě otravuje nejvíc.
Takhle mi to přijde a odesílatel jde do blocklistu, já bych spíš ale uvítal, kdyby mi nic takového nechodilo :D
  • 0

#4 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2007 - 16:40

A tak ono záleží na tom, o čem si chtějí pokecat, jestli jsi při registraci icq zadal pohlaví a věk, tak se k tomu někteří cizí dostanou, protože na stránce icq vždycky bývá možnost vyhledat všechny uživatele dle věku a pohlaví. Mně se s mým prvním číslem icq stávalo, že mi psali nějací nadržení pitomci, nejvíc z Turecka. Jeden mi napsal, že nejraději dělá sex, jeho nejoblíbenější filmy sou o sexu, nejraději čte o sexu a baví se o sexu. Tak jsem pohlaví a věk dala z informací pryč a už to přestalo.
  • 0

#5 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2007 - 22:58

Divne, ja pohlavi v icq profilu nastavene mam, a zadni Turci si se mnou nepovidaji. Jinak co se tyce tematu tohoto threadu: na cizi profil se bez prihlaseni podivat nemuzes, byl to bug zaneseny po jednom z updatu gc.com pred par mesici, ale behem nekolika dni byl odstranen.
  • 0

#6 Petr Pert

Petr Pert

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2007 - 12:43

Jitka_F napsal/a:
A tak ono záleží na tom, o čem si chtějí pokecat, jestli jsi při registraci icq zadal pohlaví a věk, tak se k tomu někteří cizí dostanou, protože na stránce icq vždycky bývá možnost vyhledat všechny uživatele dle věku a pohlaví. Mně se s mým prvním číslem icq stávalo, že mi psali nějací nadržení pitomci, nejvíc z Turecka. Jeden mi napsal, že nejraději dělá sex, jeho nejoblíbenější filmy sou o sexu, nejraději čte o sexu a baví se o sexu. Tak jsem pohlaví a věk dala z informací pryč a už to přestalo.


hloupé vzkazy mažu a ty chytré čtu- jednoduché dělení :-))
Petr Pert
  • 0

#7 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2007 - 14:45

haggaeus napsal/a:
Jinak co se tyce tematu tohoto threadu: na cizi profil se bez prihlaseni podivat nemuzes...

Já mám Marku ale dojem, že Cowboy myslí účet na tomto GC.cz serveru, ne na GC.com (proto to píše do vlákna věnovanému připomínkám k GC.cz). A zde to tedy bohužel asi jde, jak píše. I když zdrojů pro získávání ICQ kontaktů je mnoho, jako např. zmíněné ICQ people search stránky, kde lze uživatele nalézt dle různých parametrů zadaných v registraci...
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC


#8 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2007 - 14:46

minarjo napsal/a:
Já mámj ale dojem, že Cowboy myslí účet na tomto GC.cz serveru

JJ :)
  • 0

#9 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2007 - 16:21

haggaeus napsal/a:
Divne, ja pohlavi v icq profilu nastavene mam, a zadni Turci si se mnou nepovidaji.....
.

To proto, že chlapi tyhle pitomce-většinou-nezajímají, oni většinou zadají female 15-20.
  • 0

#10 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2007 - 20:22

Hm, dokud bude profil citelny bez prihlaseni, radeji svoje kontakty z meho profilu docasne vyhazuji
  • 0

#11 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2007 - 7:04

Imho zbytečná práce. Nikdo nebude prolézat stránky a hledat čísla a zkoušet, jestli to není náhodou icq, když si může sosnout přímo databázi icq vyfiltrovanou podle toho, koho chce ospamovat. A nebo může spamovat náhodný icq čísla. Navíc se sem může registrovat kdokoliv, takže skrytí profilu bez přihlášení stejně žádnou ochranu údajů neposkytuje a vytvořilo by jen falešný pocit bezpečí. Pokud chcete své údaje chránit, tak je nezveřejňujte vůbec. Nezapomeňte, že tohle je internet a nikdy nevíte, kdo kde co sleduje.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#12 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2007 - 8:33

To je jen úhlem pohledu. I sebemenši zábrana je lepší, než žádná. Profily uživatelů na GC.COM nejsou také bez přihlášení viditelné. Což stále pokládám za lepší řešení, než žádné řešení. [;)]
  • 0

#13 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2007 - 14:46

Mion napsal/a:
To je jen úhlem pohledu. I sebemenši zábrana je lepší, než žádná. Profily uživatelů na GC.COM nejsou také bez přihlášení viditelné. Což stále pokládám za lepší řešení, než žádné řešení. [;)]

S tímhle taky souhlasím, lepší zábrana s pár děrami (ani vlastně nevím, jestli je registrace zde ošetřená nějakou nutností validace), než nic.
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#14 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2007 - 12:22

Schovávat se za registraci, která je tady automaticky dostupná každému, vůbec nic neřeší. Správné řešení je sem ty osobní údaje nepsat, pokud se o ně bojíte. Je to jednoduché a spolehlivé.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#15 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2007 - 12:46

Je to jako s krádeží auta: kdo to fakt chce, tak si to stejně získá, ale pořád je lepší to auto alespoň zamknout...

Ty čísla, maily a skypy jsou dobré ke komunikaci s geocacherstvem, ale dávat je takhle snadno k dispozici ven asi není primární účel, kvůli kterému je poskytujeme...
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#16 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2007 - 13:34

Jo, jenže aby ten příměr fungoval, tak bys to auto zamykal ohnutym hřebíkem. Pro komunikaci slouží PM a čísla ICQ a skype můžeš komukoliv cíleně poslat. Je to sice méně pohodlné, ale prostě si musíš vybrat, buď pohodlí nebo bezpečnost. Navíc mnohem lepší zdroj než tyhle stránky je pro spamera přímo databáze dané služby.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#17 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2007 - 13:48

pepa.z.pocernic napsal/a:
Jo, jenže aby ten příměr fungoval, tak bys to auto zamykal ohnutym hřebíkem.

Vložený obrázek :D

Ještě tam kolem tahám trojitý ostnatý a dvojitý žiletkový drát... :)
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#18 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2007 - 13:49

A teď už beze srandy; máš pravdu, kdo nechce riskovat by si neměl ty data do profilu dávat...
  • 0
Proud user of GeoGet 2




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama