Přejít na obsah


Fotka

Bazar GPS


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 Lorelai-7601

Lorelai-7601

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2007 - 16:02

Ahojky, jsem úplný začátečník a zatím nemám gps...a tak se obracím s prosbou na Vás...prosím, paraďte jakou gps by si měl začátečník pořídit..A také jsem se chtěla zeptat jestli náhodou někdo z vás, otrlých geocacherů, zrovna nemění svou starou gps za novou...Koupila bych nějakou starší gps..díky za odpovědi...;)
  • 0
Lorelai

#2 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2007 - 18:34

Ahoj!
GPS a jiné věcičky na prodej najdeš v této rubrice.
Jinak pokud máš nějaký alespoň trochu slušný mobil, je dobré si pro začátek pořídit bluetooth modul, ze samostatných zařízení je pro začátečníka vhodné GARMIN Geko, nebo GARMIN eTrex.
  • 0

#3 Lorelai-7601

Lorelai-7601

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2007 - 9:39

Díky moc...jak za radu ohledně nových gps:p, tak i navedení do správné rubriky
  • 0
Lorelai

#4 Lorelai-7601

Lorelai-7601

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2007 - 9:40

Jinak koukám, že máš narozeniny, tak přeju všechno nej...;)
  • 0
Lorelai

#5 haleot

haleot

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2007 - 19:08

Čauky Nemám názor takový, že začni používat tento krám....nebo tento....a pak uvidíš. Preferuji názor, že je lepší si pořídit pořádnou moderní (dle technologií) věc a tuto používat. Je hloupost si kupovat "starou obouchanou Škodovku", když se chci naučit jezdit, protože je levná a přitom chtít něco normálního - lepšího-bezpečnějšího-kvalitnějšího, byť za trošku více peněz. Styl řízení a jízdní vlastnosti jsou úplně jiné od moderních vozidel. To platí u všeho (tedy pro mne rozhodně !). Pořiď si pořádnou GPSku a nebudeš litovat. S tímto tě geocaching určitě chytí. Než aby jsi "lovila" signál GPS namísto skrýše. Geocaching je do jisté míry i dobrodružství, styl života, hra, zábava....GPSka je zdokonalení tohoto a zjednodušení hledání (dá se lecos najít i bez GPSky). Je to prostě super zábava. Nelituj nad koupí něčeho pořádného - v nejhorším to můžeš vždy prodat, ale proč ?!!! Ahojky
  • 0

#6 Mates168

Mates168

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2007 - 22:40

haleot napsal/a:
Čauky
Nemám názor takový, že začni používat tento krám....nebo tento....a pak uvidíš. Preferuji názor, že je lepší si pořídit pořádnou moderní (dle technologií) věc a tuto používat. Je hloupost si kupovat "starou obouchanou Škodovku", když se chci naučit jezdit, protože je levná a přitom chtít něco normálního - lepšího-bezpečnějšího-kvalitnějšího, byť za trošku více peněz. Styl řízení a jízdní vlastnosti jsou úplně jiné od moderních vozidel. To platí u všeho (tedy pro mne rozhodně !). Pořiď si pořádnou GPSku a nebudeš litovat. S tímto tě geocaching určitě chytí. Než aby jsi "lovila" signál GPS namísto skrýše. Geocaching je do jisté míry i dobrodružství, styl života, hra, zábava....GPSka je zdokonalení tohoto a zjednodušení hledání (dá se lecos najít i bez GPSky). Je to prostě super zábava. Nelituj nad koupí něčeho pořádného - v nejhorším to můžeš vždy prodat, ale proč ?!!!
Ahojky


Podle mě je stejně nejlepší si zezačátku koupit modul k mobilu či PDA a hledat takto a až tě to teprve chytí koupit kvalitní navigaci. Kdyby tě to nechytlo, tak modul použiješ na navigaci do auta. Já s modulem začínal a pro základy je dostačující.
  • 0

#7 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2007 - 0:08

souhlas s matesem, já jsem začal když se mi do cesty připletl BT GPS modul k telefon. No a jak tak na to koukám, už se blížím ke 400 odlovům a zatím nevidím moc důvodů proč to měnit. I když taková GPSMAP 60Csx, to by se mi asi líbila taky. Zbytek dat (offline listingy) mám v PDA a v případě potřeby mohu jít online na internet. V telefonu používám vlkGPS od jednoho schopného slováka (Palo Revak z Prešova, www.bielyvlk.sk )
  • 0

#8 Majkl HB

Majkl HB

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2007 - 21:03

Telefon nebo PDA má velikou výhodu s tím že se může podívat na internet když potřebuješ(třeba na nápovědu).Vlastnil jsem přístroj GPS legend a určitě bych ho nedoporučl protože tě spíš odradí od hledání kešek protože spíš budeš hledat signál.Ted mám GPS map60 a je to uplně něco jiného.Signál drží a nepustí.Ovšem se nemůžu podívat na zadání multikeše někde v terénu tak bych pro začátek šel do telefonu s BT
  • 0

#9 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2007 - 21:47

Majkl HB napsal/a:
Telefon nebo PDA má velikou výhodu s tím že se může podívat na internet když potřebuješ(třeba na nápovědu).Vlastnil jsem přístroj GPS legend a určitě bych ho nedoporučl protože tě spíš odradí od hledání kešek protože spíš budeš hledat signál.Ted mám GPS map60 a je to uplně něco jiného.Signál drží a nepustí.Ovšem se nemůžu podívat na zadání multikeše někde v terénu tak bych pro začátek šel do telefonu s BT


To Majkl HB:

Nepochopil jsem, v dnešní době a bez mobilu, to už se mi nechce ani věřit.... Vlastnictví GPS a mobilu se přeci nevylučuje. Ale koukám-li na Tvojí statistiku zde, tak jsi toho s GPSMAP 60 asi moc nenašel (found 0/ hiden 0)

(Ne to není posměch, to byl jen džouk, neber to osobně B) )
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama