Přejít na obsah


Fotka

Nokia LD-3W - prvni spusteni


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 satanmar

satanmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 16:42

Zdar, jen bych se chtel prosim Vas ujistit zda vse mi funguje ok. Zakoupil jsem tento modul a vcera jsem ho zapl - blikala zelena dioda.Ponechal jsem ho asi 15 minut na jednom miste a nic vic se nedelo. Zacne svitit bila dioda az modul stahne vsechny data z druzic a tim padem je k pouziti? Navic v HG jsem ho se svou Nokii 6300 vubec nemohl sparovat ale to sem vyresil jinym softem. Diky za rady. zdravi Martin
  • 0

#2 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 17:06

satanmar napsal/a:
Zdar,
jen bych se chtel prosim Vas ujistit zda vse mi funguje ok. ...


Modul je sám o sobě pasivní přímač. Pokud s ním přes BT nekomunikuje navigační aplikace, bude pouze zeleně blikat dioda. V okamžiku, kdy komunikuje s GPS modulem aplikace, bliká modrá dioda, která signalizuje BT komunikaci. Bílá dioda bliká v okamžiku, kdy z GPS modulu jsou předávána data o poloze navigační aplikaci.
Párování je jednoduché a mělo by bez problémů fungovat obzvlátě mezi produkty Nokia. Modul je stále připraven k párování a je ve viditelném režimu. Na telefonu zapni BT a dále v menu Spárované přístroje - Volby - Párovat nový přístroj dojde k vyhledávání BT zařízení v okolí. Po ukončení vyhledávání by se v seznamu měla objevit Nokia LD-3W. Párování vyžaduje autorizační kód, který je tuším 0000 (je to v příručce). Po spárování doporučuji nastavit Automatické spojení bez potvrzení na Ano.
  • 0

#3 satanmar

satanmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 17:47

Bo.T.L. napsal/a:

satanmar napsal/a:
Zdar,
jen bych se chtel prosim Vas ujistit zda vse mi funguje ok. ...


Modul je sám o sobě pasivní přímač. Pokud s ním přes BT nekomunikuje navigační aplikace, bude pouze zeleně blikat dioda. V okamžiku, kdy komunikuje s GPS modulem aplikace, bliká modrá dioda, která signalizuje BT komunikaci. Bílá dioda bliká v okamžiku, kdy z GPS modulu jsou předávána data o poloze navigační aplikaci.
Párování je jednoduché a mělo by bez problémů fungovat obzvlátě mezi produkty Nokia. Modul je stále připraven k párování a je ve viditelném režimu. Na telefonu zapni BT a dále v menu Spárované přístroje - Volby - Párovat nový přístroj dojde k vyhledávání BT zařízení v okolí. Po ukončení vyhledávání by se v seznamu měla objevit Nokia LD-3W. Párování vyžaduje autorizační kód, který je tuším 0000 (je to v příručce). Po spárování doporučuji nastavit Automatické spojení bez potvrzení na Ano.

jj diky za osvetleni blikajicich diodek.jinak telefon a modul jsem sparovany mel, lec pres aplikaci HandyGeocaching mi to modul nenajde ale to bude asi chyba te aplikace jelikoz na forech tam neco v takovem smyslu psali ze se nekdy nechyta.jeste raz diky
  • 0

#4 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 18:34

satanmar napsal/a:
...
lec pres aplikaci HandyGeocaching mi to modul nenajde ale to bude asi chyba te aplikace jelikoz na forech tam neco v takovem smyslu psali ze se nekdy nechyta.jeste raz diky


GPS modul Nokia LD-3W jsem používal s telefonem Nokia 6021 a u HG aplikace byl s tímto modulem problém pouze u prvních verzí aplikace. Teď už by neměl být žádný problém. Nokii 6300 jsem nezkoušel.
  • 0

#5 satanmar

satanmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 19:12

no mam nejnovejsi HG a proste to nejde.VLKgps ale nachazi bez problemu,tak holt budu muset zustat u toho vlka nebo jeste zkusit najit neco jineho
  • 0

#6 znackarml

znackarml

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2007 - 14:15

Nejnovější HG mám odzkoušený a funkční přes LD-3W na přístrojích Nokia N73 a N6233 a na obou jde bez problémů, někdy sice déle trvá první příjem satelitního signálu, ale to je myslím v závislosti na změně polohy při vypnutém modulu.
  • 0

#7 satanmar

satanmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 9:03

mi to pres HG proste nenajde modul tak fakt nevim. zkousim teda vlkGPS a to zatim ok ale rad bych kdyby nekdo vedel jak zporvoznit HG tak at mi da vvedet,diky.
  • 0

#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 10:45

satanmar napsal/a:
no mam nejnovejsi HG a proste to nejde.VLKgps ale nachazi bez problemu,tak holt budu muset zustat u toho vlka nebo jeste zkusit najit neco jineho

Hledej chybu u sebe.. Uvedení BT modul Nokia, 6300 a HG fungujou 100%, používám už přes měsíc a vše fachalo na první pokus.
  • 0

#9 satanmar

satanmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 17:47

tak super,uz mi to konecne funguje ale az na treti pokus se mi povedlo spojit HG s modulem,ale hlavne ze uz to facha.diky
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama