Přejít na obsah


Fotka

Navilock BT-359 a statická navigace


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 johny_r

johny_r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2007 - 20:25

Zdravím, tak jsem pořídil Navilock BT-359 a mám dotaz. Je možné, aby u něj byla z výroby vypnuta statická navigace? Když leží na místě, tak se šipka různě točí a ukazuje pořád malé rychlost 0,0x km/h. A když jdu rychlostí kolem 1 km/h, tak správně ukazuje směr. Svou první cache jsem s tím dnes odlovil taky bez problémů. Takže mám pocit, že statická navigace u tohoto modulu z výroby zapnuta nebyla. Jaké jsou vaše zkušenosti? Díky :)
  • 0

#2 czcharlie

czcharlie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 292 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2007 - 20:31

Johny_r napsal/a:
Zdravím,
tak jsem pořídil Navilock BT-359 a mám dotaz. Je možné, aby u něj byla z výroby vypnuta statická navigace? Když leží na místě, tak se šipka různě točí a ukazuje pořád malé rychlost 0,0x km/h. A když jdu rychlostí kolem 1 km/h, tak správně ukazuje směr. Svou první cache jsem s tím dnes odlovil taky bez problémů. Takže mám pocit, že statická navigace u tohoto modulu z výroby zapnuta nebyla. Jaké jsou vaše zkušenosti?

Díky :)

Zatim u vsech Navilocku, ktere jsem mel v ruce byla SN zapnuta. Nicmene jak kaze Murphyho zakon, co se muze stat se jednou stane. Ve skole jsme rikali chrochtej si a placej usima ;) , urcite to neni duvod k reklamaci a mas aspon o jednu starost min.
  • 0

#3 johny_r

johny_r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2007 - 21:49

No, to já si nestěžuju :-). Mně jde o to, jestli zmíněné symptomy vypovídaj skutečně o vypnuté statické navigaci. Je to moje první gpska, takže se moc neorientuju :-) A nechci se do ní vrtat pomocí těch různých obslužných softů, když to není úplně nutný. A pak ještě dotaz k BeelineGPS. Je tam v nastavení "Enable position/track filter". Mám to zapnout nebo vypnout? Pochopil jsem, že je to taková softwarová obdob statické navigace, ale nejsem si jistej :-) Díky
  • 0

#4 czcharlie

czcharlie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 292 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2007 - 23:04

Johny_r napsal/a:
No, to já si nestěžuju :-). Mně jde o to, jestli zmíněné symptomy vypovídaj skutečně o vypnuté statické navigaci. Je to moje první gpska, takže se moc neorientuju :-) A nechci se do ní vrtat pomocí těch různých obslužných softů, když to není úplně nutný.

A pak ještě dotaz k BeelineGPS. Je tam v nastavení "Enable position/track filter". Mám to zapnout nebo vypnout? Pochopil jsem, že je to taková softwarová obdob statické navigace, ale nejsem si jistej :-)

Díky

Vsechno ukazuje na to, ze SN mas vypnutou a to nejmin do doby nez modul resetujes (treba uplnym vybitim baterie). Beeline nepouzivam, ale neco podobneho je i GPStuneru (ten naopak pouzivam) a pri zapnuti teto funkce jsem nic nezjistil, ale klidne to vyzkousej, to je jen nastaveni SW nikoli GPS.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama