Přejít na obsah


Fotka

nová topo czech 2.0


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
227 odpovědí na toto téma

#161 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2008 - 11:50

pepa.z.pocernic napsal/a:
Chtěl bych vás požádat, abyste tu přestali řešit warez. Žádné dotazy, žádné odkazy, žádné rady jak co zjistit nebo zprovoznit. A nebudu o tom diskutovat.

Piste vsetci modrym perom, ina farba nebude, rovnake A, rovnake B :)
Tak ja idem maznut prispevky, dva bajty v hexa su hrozny hackersky pocin, este by na mna dopadla tvrda ruka zakona a co potom.
Zmazane. Sice je mi jasne naco chce map id, ale pocet vrazd neklesne tym ze zakazeme predaj kuchynskych nozov.
  • 0

#162 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2008 - 11:52

Myslim ze penize za tuto mapu jsou primerene je opravdu velice povedena. ti co si nejakou mapu tvorili nekdy sami mi daji za pravdu ze udelat kousek funkcni mapy da praci a toto urcite prace byla.
  • 0

#163 1xyz2

1xyz2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2008 - 12:12

Mě se nová mapa také moc líbí a jsem rád že jsem měl možnost porovnání se starou. Alespoň vím že nebudu kupovat zajíce v pytli. Objenávám okamžitě jak bude k dispozici. Nevíte někdo jak to bude s tou slevou? Verzi 1.2 jsem registroval 6.4.2008 ?
  • 0

#164 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2008 - 14:38

Smazáno. Myslim, že jsem vás žádal, abyste tu nepoptávali warez.


  • 0

#165 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2008 - 15:27

Upozornuji ze opravdu nikomu nebudu ani pres PM davat odkaz. Nezlobte se. Prave jsem se vratil od dodavatele a mohu potvrdit nasledujici. V novych GPS VISTA HCX a COLORADO 300 je predinstalovana verze TOPO 2.0 ( ne PRO verze )
  • 0

#166 allfa

allfa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2008 - 18:01

Ano, stáhnout, pochlubit se a pak moralizovat. Tak je to správně. Ať má každej vztek.
  • 0

#167 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2008 - 18:06

Take uz nekolik dni procitam diskuse na tema TOPO Czech 2.0. I ja si na ni pockam a urcite si ji koupim. Co me vsak zarazi je to, ze se nikde v diskusich ci na oficialnich strankach Garminu neobjevil take nejaky "hlas" primo z Picodasu. Preci tyto diskuse od nich take nekdo cte a je schopen napsat par radku s konkretnimi informacemi. Ja bych to alespon od firmy, ktera chce svuj produkt prodat a propagovat ocekaval. Mimochodem mi neodepsali ani na primy e-mail s dotazem . Takze pokud je tu nekdo s Picodasu, co takhle nejake informace poskytnout, aby se predeslo famam a zakaznici se dozvedeli vse primo od zdroje . Diky

Upozornuji ze opravdu nikomu nebudu ani pres PM davat odkaz. Nezlobte se. Prave jsem se vratil od dodavatele a mohu potvrdit nasledujici.

Ano, stáhnout, pochlubit se a pak moralizovat. Tak je to správně. Ať má každej vztek.

Tohle me tedy take pobavilo...ze by normalni ceska povaha..ja to mam, tak mi vsichni vlezte na zada :-)
PS: aby nedoslo k nedorozumeni...mapu nacerno stahovat nehodlam....pockam si na oficialni release... :-)
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#168 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2008 - 18:27

Ohledne odkazu jsem to napsal z duvodu toho ze jsem po napsani infa dostal ihned pres 30 pm o odkaz a nemam opravdu cas odpovidat. Navic pokud jsem byl schopen ja nebo nekdo jiny tento odkaz najit na internetu myslim ze nebude pro nikoho problem ho najit take. Navic samotna mapa nic neresi ze ...
  • 0

#169 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2008 - 18:31

Takze kdo se rozhoduje o koupi mam toto info pro vsechny zucastnene: Ano stoji to opravdu za to a jede na techto pristrojich (testovano) 60CSX COLORADO 300 a 400i a 400t VISTA HCX nejlepe si ji ovsem clovek uzije na COLORADU diky stinovani atd. GARMIN MOBILE XT po nahrani TOPO 2.0 PRO vytizilo procesor po spusteni na 98 procent. Tzn. ze pri procesorech 200 MHz a nizsich asi nepouzitelne ... ( nemam nemohu potvrdit)
  • 0

#170 Kopis

Kopis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2008 - 18:58

Na 60CSx jste zkoušel PRO verzi nebo obyčejnou? Je to pomalejší než s 1.2 nebo to 60-ka zvládá bez potíží? To stínování na Coloradu je sice paráda, ale venku ho stejně vypínám, protože to je jediná cesta, jak zlepšit čitelnost mapy bez nutnosti dát podsvícení na max. a výrazně zkrátit dobu provozu.
  • 0

#171 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2008 - 19:21

testovano pro verze , zadny rozdil. Bohuzel celej den zde prsi tak neni sance to poradne testnout. o vikendu se chystame o kontrolu nasi studankove serie tak kdyby mel nekdo chut si dat mtb trasicku v moravskem krasu rydi uvitame spolecnost.
  • 0

#172 rob

rob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2008 - 19:39

Kopis napsal/a:
Na 60CSx jste zkoušel PRO verzi nebo obyčejnou? Je to pomalejší než s 1.2 nebo to 60-ka zvládá bez potíží?
To stínování na Coloradu je sice paráda, ale venku ho stejně vypínám, protože to je jediná cesta, jak zlepšit čitelnost mapy bez nutnosti dát podsvícení na max. a výrazně zkrátit dobu provozu.

Jak se vypíná stínování prosím?
  • 0

#173 1xyz2

1xyz2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2008 - 20:36

rob napsal/a:
Jak se vypíná stínování prosím?

Nastavení-Mapa-volby-Rozšířené-Turn OFF Map Shading ;)
  • 0

#174 rob

rob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2008 - 20:47

JarMar napsal/a:

rob napsal/a:
Jak se vypíná stínování prosím?

Nastavení-Mapa-volby-Rozšířené-Turn OFF Map Shading ;)

Díky za návod, ale já mám po Rozšířené - nabídku urovně lupy nebo velikost textu nebo námořní mapy:(
  • 0

#175 1xyz2

1xyz2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2008 - 20:50

rob napsal/a:
já mám po Rozšířené - nabídku urovně lupy nebo velikost textu nebo námořní mapy:(

Já mám FW 2.54 a poslední položka je Shading. Pokud máš starší verzi, tak tam už si to nepamatuji :(
  • 0

#176 rob

rob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2008 - 20:51

JarMar napsal/a:

rob napsal/a:
já mám po Rozšířené - nabídku urovně lupy nebo velikost textu nebo námořní mapy:(

Já mám FW 2.54 a poslední položka je Shading. Pokud máš starší verzi, tak tam už si to nepamatuji :(

Mám 2.51 na 2.54 nemám odvahu
  • 0

#177 1xyz2

1xyz2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2008 - 20:59

rob napsal/a:
Mám 2.51 na 2.54 nemám odvahu

Nemáš se čeho bát, šikulové tady na fóru problém odhalili a odstranili. Po přehrání češtiny bez dakritiky Kolouš šlape jak za mlada. ;)
  • 0

#178 rob

rob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2008 - 21:02

JarMar napsal/a:

rob napsal/a:
Mám 2.51 na 2.54 nemám odvahu

Nemáš se čeho bát, šikulové tady na fóru problém odhalili a odstranili. Po přehrání češtiny bez dakritiky Kolouš šlape jak za mlada. ;)

Předpokládám že ty to tak máš. Opravdu to v žádném režimu nepadá?
  • 0

#179 1xyz2

1xyz2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2008 - 21:12

rob napsal/a:
Předpokládám že ty to tak máš. Opravdu to v žádném režimu nepadá?

U mě to nepadá v žádném režimu. Používám autonavigaci bez kompasu a kešování s kompasem, kešky stahuji přes PQ. Co jsem zatím nedělal je nahrávání a používání POI. Češtinu bez diakritiky od Warpse najdeš zde http://uloz.to/56269...ado_bez_dia.rar Hodně štěstí. ;)
  • 0

#180 rob

rob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2008 - 21:17

JarMar napsal/a:

rob napsal/a:
Předpokládám že ty to tak máš. Opravdu to v žádném režimu nepadá?

U mě to nepadá v žádném režimu. Používám autonavigaci bez kompasu a kešování s kompasem, kešky stahuji přes PQ. Co jsem zatím nedělal je nahrávání a používání POI. Češtinu bez diakritiky od Warpse najdeš zde http://uloz.to/56269...ado_bez_dia.rar Hodně štěstí. ;)

Je to lákavé, ale už jsem 2.54 instalaval jako jeden z prvních :@, zajímalo by mně jak fungují POI s radary a za chvilku odjíždím na dovolenou, takže zatím nebudu nic riskovat ;)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama