Přejít na obsah


Fotka

Milá Sally ...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
34 odpovědí na toto téma

#21 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2007 - 21:23

[quote]maty napsal/a:

Namet pro flame: od kolika nalezenych uz to neni potreba posilat ? :D



[quote]
Neposílal bych to podle počtu nalezených, ale podle počtu založených, takže jako pomůcku při zakládání první kešky.
  • 0

#22 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2007 - 0:03

minarjo napsal/a:
Tak jsem to do wiki zakomponoval jako podčlánek článku Založení cache, a to včetně rozšíření, co zde napsali maty, RaRoch, Mion,...

Díky všem za spolupráci a jen prosím reviewery, aby v rámci svého 72hodinového slušnostního limitu neváhali nováčkům odkazy na oba příspěvky poslat. Ušetříme si tak mnohá zklamání, stejně jako zbytečné a nesčetněkrát opakované diskuse na fórech ;)
  • 0

#23 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2007 - 10:51

To minarjo: Jen taková drobnost... U Externích odkazů na wiki.geocaching.cz/wiki na stahovéní dokumentů (např. na stránce http://wiki.geocaching.cz/wiki/Logbook) by to chtělo poznámku o nutnosti být přihlášen na gc.cz. Bez přihlášení soubory ku stažení nejsou vidět (a nejdou ani stáhnout :-) ). Jinak velké díky za mravenčí práci!
  • 0

#24 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2007 - 12:41

Díky Crocky, upozornění jsem napsal na titulní stranu i do některých článků, kde jsem si vzpomněl, že jsou soubory GC.cz odkazovány. No ale stejně si myslím, že by to třeba i danému cacherovi došlo, ale kdoví...
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC


#25 Geohorse Reviewer

Geohorse Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2007 - 11:16

dandra napsal/a:
Díky všem za spolupráci a jen prosím reviewery, aby v rámci svého 72hodinového slušnostního limitu neváhali nováčkům odkazy na oba příspěvky poslat. Ušetříme si tak mnohá zklamání, stejně jako zbytečné a nesčetněkrát opakované diskuse na fórech ;)


No, je to rozhodně o lidech, nikoliv o nálezech nebo datumu registrace na gc.com, takže je to vždy silně individuální.
Důležitá je spíš ochota při schvalování (nebo problému s keší) komunikovat a uvažovat nad radami, doporučením nebo nabízenou pomocí. Zkouším v některých případech i odesílat doporučení na přečtení výše uvedených odkazů, ale zatím bohužel bez viditelné reakce.
  • 0

#26 GEO-TOM-CAT

GEO-TOM-CAT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2007 - 11:25

Namet pro flame II. : Navrhuji doplnit bod 11. Mel by si nejdrive mit nalezenych nejmene 100 (500,1000, ... kazdy doplni dle vlastniho uvazeni) kesek, nez zacnes vubec o tvorbe vlastni kese uvazovat. Preci nekdo kdo ma mene nez 100 (500,1000, ... kazdy doplni dle vlastniho uvazeni) nemuze zalozit dobrou kes. Nehlede na to, ze by si timto predcasnym zalozenim jiste provokoval zaslouzile kacery ;) B) :D
  • 0

#27 GEO-TOM-CAT

GEO-TOM-CAT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2007 - 16:51

Teda cenzura ? Ach jo :( Mohl by admin alespon napsat proc...
  • 0

#28 Mafi5bj

Mafi5bj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2007 - 17:15

Správně ti admin naznačil, abys šel vyvolávat flame na jiný server. :@ Taky mě už nebaví číst příspěvky tohohle ražení.
  • 0

#29 GEO-TOM-CAT

GEO-TOM-CAT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2007 - 17:38

Mafi5bj - no, ono se na to da divat ze dvou stran. Kdyz to napisi tak jasne jak jsem to napsal, tak to odsoudis, ale kdyz se nekdo tady ve foru zepta jak ma zalozit kes, tak se vsad, ze driv nebo pozdeji od nekoho dostane presne tuhle informaci jakou jsem navrhoval v bode 11. Tak proc to pokrytectvi ? A rorhodne to neberu jako flame, ver ze i mne tohle dost mrzelo, kdyz jsem svou prvni kesku zakladal, hned mi nekdo napsal, kolik ze sem jich vlastne nasel, ze uz chci zakladat. To admin: jestli je skutecne zakazano mluvit o problemu zakladani cache / pozadovany pocet predtim nalezenych kesi, tak prosim napsat jasne a uz to neudelam. Verte, ze to ze se tomuto venuji, nedelam z hecu, nebo touze po hadkach na serveru, delam to proto aby se tu novacci citili dobre, a aby bylo jasno.
  • 0

#30 GEO-TOM-CAT

GEO-TOM-CAT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2007 - 17:45

To dandra: tvuj pocin je skvely. Moc diky, jiste to spouste lidi pomuze.
Z vlastni praxe velice vitam upozorneni na umistovani cache do zidek, jen bych mozna doplnil, ze totez plati o kamennych chodnicich.
Syn ma zalozenou cache u kostelika, kde prave jak zed tak kamenna cesta je a po par navstevach... No po par navstevach radeji listing opatril jasnym popisem a upozornenim s zadosti . http://www.geocachin...fb-ce87545d8e79

Jeste jednou diky.
  • 0

#31 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2007 - 17:46

Tady nejde vubec o zadne zakladani cachi ale o vyvolavani flame. To tu bylo napsano uz nekolikrat, ze se delat nema. Tys to cele uvedl slovy "namet pro flame", obsah je taky dost na flame, konstruktivního nic... nediv se tedy. Btw. i kdyby to celé bylo myšleno jako vtip, tak já osobně jsem fakt nezasmál a vzhledem k tomu, jak to tu poslední dobou vypadá, mi to ani moc vtipné nepřišlo. Myslím že důvody jsou tedy víc než jasné a moderováním příspěvku nemůžu než souhlasit.
  • 0

#32 GEO-TOM-CAT

GEO-TOM-CAT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2007 - 18:01

To alkes: ano nadepsal jsem to tak, a jeste doplnil II. protoze to stejne i s podobnym tematem napsal jiz maty 31.10.2007 22:08. Pokud ale se oba shoneme na tom, ze nam jde jen a jen o to aby geocaching byl krasnou zabavou a ne mistem pro dohady a urazky ve forech, budu jen rad. A je jasne k tomu flame neprispiva, ale ani povysovani se nad novacky. Verim v to a podavam ruku k smiru vsem kteri chapou o co mi slo i tem druhym.
  • 0

#33 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2007 - 18:18

GEO-TOM-CAT napsal/a:
.....
A rorhodne to neberu jako flame, ver ze i mne tohle dost mrzelo, kdyz jsem svou prvni kesku zakladal, hned mi nekdo napsal, kolik ze sem jich vlastne nasel, ze uz chci zakladat.
......


Vidíš, Tebe to mrzelo, ale pak to tu sám vytáhneš ...
Navíc, to celé není o tom, kolik má kdo keší, ale jak zodpovědně k tomu přistupuje.

A zodpovědnost se počtem keší neměří !!!
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#34 GEO-TOM-CAT

GEO-TOM-CAT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2007 - 18:22

[quote]kolombo napsal/a:
[quote]

Vidíš, Tebe to mrzelo, ale pak to tu sám vytáhneš ...
Navíc, to celé není o tom, kolik má kdo keší, ale jak zodpovědně k tomu přistupuje.

A zodpovědnost se počtem keší neměří !!![/quote]


kolombo - no vzdyt PRAVE ! Ja jsem na strane tech, kteri jich maji malo ale nez jsem svou prvni kesku zalozil, tak jsem tyden studoval, cetl fora a hledal vhodne misto (prvni byla synova kteremu jsem pomahal) a po takoveto priprave jsem byl pak dotazan, zda uz jem nalezl alespon 50 kesi... docela to zamrzelo.

Plne souhlasim s tvym tvrzenim: Zodpovědnost se počtem keší neměří !!!
  • 0

#35 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2007 - 19:30

v&f family napsal/a:
Pro pametniky
Byla to takova vrba v casopise Mlady svet.
Byly tam dotazy typu:
Je mi 15 let, mam v ksichte bedary a kluci me nechtej. Nechce se mi zit. Co mam delat?


Trochu OT..., ale právě doma uklízím ve skříni a našel jsem na dně nějaké stránky z časopisu Mladý svět (asi devadesátá léta). Milá Sally se jmenovala Jiřina Hanušová. :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama