Přejít na obsah


Fotka

GPS modul Evolve goTraxx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 glogloman

glogloman

    glogloman

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2007 - 12:19

Zdravim,

uvažuju o koupi BT GPS modulu Evolve goTraxx, který má přímo ve specifikacích plnou podporu geocachingu. Tak bych se chtěl optat zda s tímto modulem máte někdo zkušenosti. A ještě zda mi bude fungovat s T-Mobile MDA Vario / HTC Wizars / Qtek 9100?

Více info o modulu např. zde: http://www.cybex.cz/...scut=EVG-SGEGTX

Předem díky moc za odpovědi..
  • 0

#2 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2007 - 13:42

glogloman napsal/a:
uvažuju o koupi BT GPS modulu Evolve goTraxx, který má přímo ve specifikacích plnou podporu geocachingu.

glogloman napsal/a:
A ještě zda mi bude fungovat s T-Mobile MDA Vario / HTC Wizars / Qtek 9100?

Samotný modul ti jen chytí satelity a zbytek zařizuje program, který máš v tom zařízení. Na něj jsou požadavky Bluetooh a nějaký tobě vyhovující software...
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#3 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2007 - 13:49

Už mám od kolegy připravený test, během týdne bych ho měl snad už konečně vydat.
  • 0

#4 glogloman

glogloman

    glogloman

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2007 - 14:36

Tak jsem si ho už obědnal z Cybexu! Vím, že k tomu potřebuju software v PDAčku.. jde mi jen o to zda se po BT spolu dohodnou (ovladače apod.)..? Díky ještě jednou moc za odpovědi..
  • 0
Garmin Colorado 300

#5 pikerovi

pikerovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2007 - 14:42

Tento GPS modul mam asi ctrnact dni a absolutni spokojenost. V panelaku ho musim mit na okne, jinak na chalupe ho staci polozit uprosted mistnosti na stul a chodi bezvadne. V terenu ok.
  • 0

#6 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 172 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2007 - 13:47

Mám ho ve spojení se stařičkým PDA HP h5550. Citlivost GPS je fantastická. S TomTomem to funguje krásně. Pro použití na geocaching jsem si nainstaloval trial BeeLineGPS. Bohužel je to naprosto nepoužitelné. Chová se to jakoby byly informace z GPSky "zpožděné". Např. dojdete na waypoint a BeeLineGPS ukazuje, že vám zbývá ještě 12m. Zůstanete stát a údaj se pomalu zmenšuje až se po nějakém čase ustálí na konečné hodnotě (třeba 1 m). Nevím, jestli je problém v GPS, PDA, SW nebo nějakém nastavení. Třeba mi někdo poradíte... (Před pár dny jsem potratil svého Legenda. Ten byl (až na nízkou citlivost) naprosto bezkonkurenční.)
  • 0

#7 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 172 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2007 - 22:34

Hamaci napsal/a:
Mám ho ve spojení se stařičkým PDA HP h5550.
Citlivost GPS je fantastická.
S TomTomem to funguje krásně.
Pro použití na geocaching jsem si nainstaloval trial BeeLineGPS. Bohužel je to naprosto nepoužitelné. Chová se to jakoby byly informace z GPSky "zpožděné". Např. dojdete na waypoint a BeeLineGPS ukazuje, že vám zbývá ještě 12m. Zůstanete stát a údaj se pomalu zmenšuje až se po nějakém čase ustálí na konečné hodnotě (třeba 1 m).
Nevím, jestli je problém v GPS, PDA, SW nebo nějakém nastavení. Třeba mi někdo poradíte...
(Před pár dny jsem potratil svého Legenda. Ten byl (až na nízkou citlivost) naprosto bezkonkurenční.)

Tak jsem nainstaloval GPSDash a s ním to funguje zatím moc pěkně.
  • 0

#8 glogloman

glogloman

    glogloman

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2007 - 23:28

Tak dnes na Navigovat.cz vyšla recenze tohoto modulu, teda tam ho nazývají jako "Gtraxx"..
Evolve Gtraxx: pětkrát víc za stejnou cenu (test GPS modulu)
http://navigovat.mob....asp?ARI=113604

Už se nemůžu dočkat až s ním vyrazím na lov kešek.. :)
  • 0
Garmin Colorado 300

#9 Yurii

Yurii

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2008 - 18:48

Tohle téma je sice asi dávno mrtvý ale přidám trochu do mlýna... Nedávno jsem si za fajn peníze pořídil Nokii E50 a po pár dnech slintání jsem to nevydržel a koupil si právě kvůli všem veskrze kladným recenzím právě goTraxxe a musím říct že to chce sice trochu cviku naučit se lovit "kešky" ale každopádně parádička. V kombinaci se SmatrcomGPS což je parádní "švýcarský nůž geokačera" s dobrejma mapama a TomTomem mám v telefonu a GPS modulu mnohem víc než bych kdy očekával :) Navíc mne překvapila super citlivost v neprostupných lesích a jedna super perlička ten goTraxx má stejnou baterku jako E50 takže když už telefon nemůže tak prostě přehodím baterky :-) Zkrátka super věc :)
  • 0

#10 Wachtici

Wachtici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2008 - 16:51

Sím vás.. Umí nějaký Evolve GPS Modul logování cesty mód ?
  • 0

#11 Wachtici

Wachtici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2008 - 17:58

No asi jo... http://www.anacomp.c...sp?attid=485677 vs. http://www.pcw.co.uk...picture/2168543 Zdá se mi to, nebo QSTARZ je Evolve ? A pokud ano, tak BT-Q1200 umí i logování.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama