Přejít na obsah


Fotka

TB, GC - vyber z cache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 satanmar

satanmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2007 - 21:45

Zdravim, par kesi uz jsem sice nasel, ale furt patrim mezi zacatecniky. Proto bych se chtel zeptat, jak to vubec chodi nebo jak vnimate odebrani GC ci TB z kese. V navodu se pise, ze z kese odebiram vec stejne nebo nizsi hodnoty nez vkladam. U GC a TB mi uz pirjde normalni, ze GC i TB se odebiraji, i kdyz dotycny nic nevlozi. a to proto, aby GC a TB mohli co nejrychleji cestovat. Al e neprijde mi zase spravne, ze kdyz prijedu k pokladu, ktery obsahuje vice GC ci TB, ze odeberu vsechny, aniz bych aspon nejaky GC (TB) jako protihodnotu vlozil. Jak ctu zpetne logy kesi, ktere jsem navstivil, tak to me prave zarazilo. Dotycny napsal - out GEOCOINY (byly dva) a beru je na event. Je to tedy normalni praxe, s kterou se mam smirit? Diky za odpovedi a nazory, zdravi satanmar
  • 0

#2 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2007 - 21:59

Asi to citim obdobne, tzn. je dle meho v poradku log typu: NO TRADE, odnasim si GC(TB) nebo NO TRADE, vkladam GC(TB). Pokud je v kesi vice cestovatelu, tak ja osobne si odnasim POUZE jednoho a nebo treba jednoho vlozim a dva si odnesu. Ale je to jen tom jak to citim ja, pravidla to myslim neresi.
  • 0

#3 vladcevsech

vladcevsech

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2007 - 22:01

V pravidlech se píše, že GC TB jsou jediné předměty, které se mohou vyzvednout z keše bez nutnosti cokoliv vložit. Tudíž si může nálezce vzít GC i TB kolik chce. Je to už pak otázka etiky a jedince, jestli zanechá alespoň jedno GC pro dalšího nálezce nebo si je vezme obě a pošle dál.
  • 0

#4 satanmar

satanmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2007 - 22:09

vladcevsech diky tedy za doplneni mych znalosti z pravidel. plne vsak souhlasim s bodlakem a budu v tom tak i tedy pokracovat, ze pokud tam bude vice GC ci TB tak vezmu vzdy jeden i kdyz nic nevlozim. diky za odpovedi
  • 0

#5 Mafi5bj

Mafi5bj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2007 - 1:01

Pokud máš jistotu, že je rychle posuneš někam jinam, vezmi si, co uneseš. Důležitější než to, na koho co zbyde, je aby mince co nejvíc cestovaly. Až si pořídíš svoje vlastní, pochopíš. :)
  • 0

#6 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2007 - 8:58

Je to, jak píšeš. A s tím zanecháním TB a GC pro ostatní bych to neviděl tak dramaticky. Pokud je to navštěvovaná kešu, tak bych tam něco nechal pro ostatní, ale když tam jsou ty předměty délší dobu zaseklé a jsi schopen je poslat rychle dál, tak ber vše.
  • 0

#7 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2007 - 9:33

klidně i OUT 5*GC , IN:NIC jen ať se to hejbe. Kdysi jsem zastával pododbný názor GC za GC, ale když na některé keši trčí geocoiny celou zimu jsou majitelé rádi že se to co nejdřív hne.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka