Přejít na obsah


Fotka

Další testovací verze mapy (5)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#1 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2007 - 21:26

Bohužel teď není moc času na nové funkce, tak alespoň pouštím na testování to co je teď už delší dobu rozvrtáno. (testovací verze mapy).
Navíc jsou jen kapánek rozšířené možnosti filtrování podle velikosti, terénu, obtížnosti, data založení (zadávají se vždy od-do, pokud je položka nevyplněna, tak není touto hodnotou omezeno) a podle názvu. U názvu le použít zástupný znak %. U datumu lze použít relativní datum (-5 -> kešky založené v posledních 5 dnech), je tak možné si udělat zástupce na nejnovější keše. Berte ale v úvahu interval aktualizace, které probíhají každé pondělí.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#2 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2007 - 21:52

Geniální, díky. :) Jen bych se za sebe chtěl zeptat - data jsou teď odesílána pomocí metody POST? Já že se v adrese nezobrazuje nic. Mám totiž uloženou záložku s mapou vycentrovanou na místo mého bydlište, abych pokaždé nemusel znovu a znovu mapu přibližovat a to s novou mapou nelze :( Nešlo by s tím něco udělat? A ještě jeden dotaz - ty nové keše, lze také nějak ovlivnit úvodní pozici mapy? Díky
  • 0

#3 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2007 - 22:04

Drobná chybka, do url se ty parametry zapíšou až při posunu mapy. Je to stejné jako u předchozí verze Nové keše si můžeš zobrazit na jakékoliv pozici, ty souřadnice jsou v parametrech stránky. Je to jen aplikace využití ukládání filtru a souřadnic do url.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#4 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2007 - 8:43

Možná bych dal to, aby se podrobné informace o kešce otvíraly do zvláštního okna (při kliknutí na odkaz na GC.com). Normálně se mi otvírá do nového okna při kliknutí s CTRL, ale na mapě to nejde, tam se mi maximalizuje zoom... Dík.
  • 0

#5 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2007 - 9:01

Klik na názvu wpt otvírá v tom samém okně, klik na gc.com otvírá v novém. Teda myslim...
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#6 Dawit

Dawit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2007 - 17:16

Jak si přidám svoji fialovou vlaječku na bydliště?
  • 0

#7 swoop.name

swoop.name

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2007 - 20:02

Dawit napsal/a:
Jak si přidám svoji fialovou vlaječku na bydliště?

Stačí pravým tlačítkem myši kliknout v mapě na místo kde bydlíš a z nabídky vybrat nastavit domov ;)
  • 0

#8 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2007 - 20:04

Nešlo by tam do budoucna zakomponovat klasické hledání míst, jak ho známe z výchozích stránek těchto map?
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#9 Dawit

Dawit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2007 - 21:00

Díkes za radu..už jsem se tam zakliknul ;) Mapy jsou pěkné...je možný je nějakým způsobem hodit i do PDA?
  • 0

#10 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2007 - 21:41

Czecho Cowboy napsal/a:
Nešlo by tam do budoucna zakomponovat klasické hledání míst, jak ho známe z výchozích stránek těchto map?

Tohle hledání nemá (snad zatím) podporu v api. Leda bych zkusil hledání přes google jako je ten experiment s návrhem trasy, ale výsledky hledání nejspíš pak možná nebudou tak dobré.

Dawit napsal/a:
Díkes za radu..už jsem se tam zakliknul ;)

Mapy jsou pěkné...je možný je nějakým způsobem hodit i do PDA?

Jou to online mapy, takže to záleží, jestli pro pda existuje prohlížeč, který si s tím poradí. Osobně jsem to nezkoušel, takže nevím.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#11 cabodegata

cabodegata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2007 - 21:21

Nemůžu si zaktualizovat nalezené keše.Když najedu na správu nálezů ukáže se mi jen začátek stránky s nápisem "Nálezy" ,odkazy Editace,Export txt, pod nimi dvě okna s tlačítkem ADD. Jinak nic. Při přihlášení pod jiným nickem to funguje normálně. Co mám špatně? Odpověď sem hledal, ale nenašel.
  • 0

#12 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2007 - 21:44

Technická - i když si dám nezobrazovat moje cache, tak se zobrazují. Chce to nějáké donastavení nebo je chyba jinde?
  • 0

#13 cabodegata

cabodegata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2007 - 21:57

polerok napsal/a:
Technická - i když si dám nezobrazovat moje cache, tak se zobrazují. Chce to nějáké donastavení nebo je chyba jinde?


Asi nemáš nastavený OWNERID. Jak na to je popsáno na hlavní stránce v levém horním rohu pod odkazem Návod. :)
  • 0

#14 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2007 - 22:06

cabodegata>THX, uýž to jede. Myslel jsem si, že jsem to už někdy zadával, ale asik nee :-P
  • 0

#15 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2007 - 8:44

cabodegata napsal/a:
Nemůžu si zaktualizovat nalezené keše.Když najedu na správu nálezů ukáže se mi jen začátek stránky s nápisem "Nálezy" ,odkazy Editace,Export txt, pod nimi dvě okna s tlačítkem ADD. Jinak nic. Při přihlášení pod jiným nickem to funguje normálně. Co mám špatně? Odpověď sem hledal, ale nenašel.

Mám úplně ten samý problém... V mapě mi sice vše funguje a mám označené své kešky jako nalezené, ale taky mi nejde hromadná správa nalezených pokladů. Takže máme asi ten samý problém. Už jsem se na to někde ptal, tady na fórech, ale nikdo mi zatím nedokázal uspokojivě odpovědět.

Přesněji řečeno: nahrával jsem tam kešky pomocí souboru s nálezy. Ty se mi tam nahrály a bylo vše OK. Stejně tak se mi zobrazují na mapě jako nalezené. Od té doby, se mi však ve správě nálezů přestaly zobrazovat tyto kešky hromadně nahrané a začaly se zobrazovat pouze ty kešky, které jsem tam označil "ručně" přímo v mapě. Nechápu, jak je to možné... Přitom na mapě se mi stále zobrazuje všechny nálezy (jak ty nahrané hromadně, tak ty nahrané ručně).
  • 0

#16 cabodegata

cabodegata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2008 - 1:26

...ale pořád to máme lepší než zapichovat špendlíky do mapy :D
  • 0

#17 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2008 - 6:26

Roman_Jaromer napsal/a:

cabodegata napsal/a:
Nemůžu si zaktualizovat nalezené keše.Když najedu na správu nálezů ukáže se mi jen začátek stránky s nápisem "Nálezy" ,odkazy Editace,Export txt, pod nimi dvě okna s tlačítkem ADD. Jinak nic. Při přihlášení pod jiným nickem to funguje normálně. Co mám špatně? Odpověď sem hledal, ale nenašel.

Mám úplně ten samý problém... V mapě mi sice vše funguje a mám označené své kešky jako nalezené, ale taky mi nejde hromadná správa nalezených pokladů. Takže máme asi ten samý problém. Už jsem se na to někde ptal, tady na fórech, ale nikdo mi zatím nedokázal uspokojivě odpovědět.

Přesněji řečeno: nahrával jsem tam kešky pomocí souboru s nálezy. Ty se mi tam nahrály a bylo vše OK. Stejně tak se mi zobrazují na mapě jako nalezené. Od té doby, se mi však ve správě nálezů přestaly zobrazovat tyto kešky hromadně nahrané a začaly se zobrazovat pouze ty kešky, které jsem tam označil "ručně" přímo v mapě. Nechápu, jak je to možné... Přitom na mapě se mi stále zobrazuje všechny nálezy (jak ty nahrané hromadně, tak ty nahrané ručně).

Hmmm, něco je špatně. Pošlete mi kdyžtak heslo, abych se mohl podívat sám, v čem je problém.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#18 cabodegata

cabodegata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2008 - 7:05

posláno
  • 0

#19 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2008 - 12:39

K testovací verzi mapy nebyly připomínky, takže byla nastavena jako výchozí.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#20 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2008 - 11:05

Tak jsem se dneska chtěl na základě jiného vlákna podívat na kačery v mém okolí a bohužel se mi ani za čtvrt hodiny nepodařilo doklikat se k tíženému cíli... Po minutě načítání "zelený flek" a hláška "script je zaneprázdně"... Následně vrstvy - uživatele nastavit a 5minut čekání jak se postupně odkreslují kešky a nahrazují uživateli a to doprovázeno asi 12x opět "script je zaneprázdněn". Fajn, mám tedy celou republiku s kačerama a teď začnu zoomovat na Prahu a moje bydliště... Fajn, další cca 3 minuty a vidím konečně kdo bydlí poblíž.. Celé to trvalo 11 minut!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama