Přejít na obsah


Fotka

Další testovací verze mapy (5)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#21 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2008 - 11:11

sobikovi: jsem to zkusil a mně to teď létalo jako drak, normální proklikání.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#22 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2008 - 11:15

Buď sniž v nastavení limit zobrazených bodů, nebo si kup stroj, který utáhne zpracování 6500 bodů v javascriptové mapě. Nějaký čas zabere nejen vykreslení, ale i odstranění z mapy, vlastnost prohlížeče. edit: když máš limit takový, že nejdřív zobrazíš 6500 bodů a pak je necháš skrýt, tak se nediv, to žádná prohlížeč neutáhne rychle.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#23 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2008 - 11:35

pepa.z.pocernic napsal/a:
Buď sniž v nastavení limit zobrazených bodů, nebo si kup stroj, který utáhne zpracování 6500 bodů v javascriptové mapě. Nějaký čas zabere nejen vykreslení, ale i odstranění z mapy, vlastnost prohlížeče.
edit: když máš limit takový, že nejdřív zobrazíš 6500 bodů a pak je necháš skrýt, tak se nediv, to žádná prohlížeč neutáhne rychle.

Mám default nastavení a nikde jsem se nedočetl, že si ho mám nastavit na méně. Kromě jiného, pokud chci změnit to nastavení, pak si musím nejdřív nechat vykreslit celou mapu se vším a pak to mohu měnit... nicméně když tak udělám a snížím to např. na 500 bodů, pak dostanu hlášku "překročen limit" a to i v dalších nižších či vyšších hodnotách, takže to změnit nemůžu...

Pokud jde o počítač a prohlížeč, pak se domnívám že na takovou věc mám dostatečný stroj.
  • 0

#24 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2008 - 11:42

Default nastavení jsem dával tuším do 500, protože to je rozumný průměr, tys měl nastaveno 10000 (teď už jen 250). imho si nemyslím, že bys měl dostatečný stroj na bezproblémový provoz při zobrazení 6500 bodů najednou. Tohle běží v javascriptu v prohlížeči. Edit: jinak význam limitu je popsán v návodu. Je na něj vlevo odkaz.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#25 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2008 - 11:54

Když teď kliknu na mapu, tak dostanu hlášku "překročen limit" a po kliknutí na nastavení se zobrazí 100... a žádné kešky.
  • 0

#26 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2008 - 12:18

hmm. Buď klikáš blbě, nebo je to rozbitý.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#27 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2008 - 12:25

To je divný, mně to fakt funguje i teď, zkusil jsem i limit 1000, kdy Praha sice pod keškama není moc vidět, ale jde to.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#28 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2008 - 13:07

Jinač s tim limitem je to takhle: (Počet kešek ve výřezu mapy) <= limit -> zobrazí se kešky (Počet kešek ve výřezu mapy) > limit -> zobrazí se info o překročení limitu limit odpovídá počtu keší, které je prohlížeč schopen zobrazit s dostatečnou rychlostí.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama