Přejít na obsah


Fotka

Call from Komorany to Zoetermeer!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#21 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2013 - 12:39

Dobesch napsal/a:
Vcera sem jel nahodou kolem .....no zkratka z druheho brehu reky to podle lidi a kol vypadalo, ze stanek je otevren :P

Ale leto, ci aspon jaro je opravdu lepsi doba. Jo jinak bacha pokud vas bude vic, tak holandaci nemaji na trase stanek a pak jsou nervozni, ze jim neprichazeji dalsi indicie :)


Potvrzuji, včera otevřeno bylo, točili čerstvě rozmrazenou nefiltrovanou Kouteckou dvanáctku :P
Na celé stezce od Podolí až po Zbraslav bylo jen pár cyklistů, sem tam lyžař a hlavně žádnej Sáblík. Ideální stav na ježdění. Jak se oteplí, bude to zase v řiti.
  • 0

#22 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2013 - 13:05

solsais napsal/a:

Dobesch napsal/a:
Vcera sem jel nahodou kolem .....no zkratka z druheho brehu reky to podle lidi a kol vypadalo, ze stanek je otevren :P

Ale leto, ci aspon jaro je opravdu lepsi doba. Jo jinak bacha pokud vas bude vic, tak holandaci nemaji na trase stanek a pak jsou nervozni, ze jim neprichazeji dalsi indicie :)


Potvrzuji, včera otevřeno bylo, točili čerstvě rozmrazenou nefiltrovanou Kouteckou dvanáctku :P
Na celé stezce od Podolí až po Zbraslav bylo jen pár cyklistů, sem tam lyžař a hlavně žádnej Sáblík. Ideální stav na ježdění. Jak se oteplí, bude to zase v řiti.


Pánové, tak to jste mě překvapili. Včera jsem venčil psa po části cyklostezky a kromě jedněch pejskařů jsme nikoho nepotkali, tak jsem bral, že stánek bude zavřený. Inu, příště zajdeme o kousek dál a dáme si něco dobrého B)
Tak to skoro vypadá, že odlovu nic nebrání, po trase hladem a žízní neumřete :D
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#23 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2013 - 13:36

weri napsal/a:
...
Tak to skoro vypadá, že odlovu nic nebrání, ...


Zatím tomu brání to, že se nenašel nikdo na druhé straně :-)
  • 0

#24 raven95

raven95

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2013 - 8:12

weri napsal/a:

raven95 napsal/a:
Ahoj, tak jsem inkesa.nl napsal, tak uvidime. Hodim sem pripadny termin.


Původní příspěvek od Inkesy je z roku 2007, tak jsem zvědavý, co ti napíše ;)

Jinak tuhle kešku již mám odlovenu, ale je kousek od HC, tak bych se případně mohl projít znovu. Jen pozor na to, že finálka bude teď pod sněhem a tedy hůře najitelná. Doporučuji odlov nechat na léto, po trase pak bude otevřen i jeden stánek s občerstvením a tekutých chlebem B)


Tak sjem nejak zapomnel reagovat:)
No, odezva z NL strany je nulova, tak nezbyva, nez prubezne zkouset.
  • 0

#25 raven95

raven95

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2013 - 8:23

2weri: no, budu to zkouset :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama