Přejít na obsah


Fotka

GSAK a FindStatGen3


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#21 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2008 - 10:58

Harwey napsal/a:
Mám stažené poslední verze GSAK 7.2.1.35 a makra AddLogs 1.37 a FindStatGen3 3.1.15.
Na všechny vlastní cache jsem postupně použil AddLogs (zapnuto automatické doplnění OwnerID). Přesto mi makro FindStatGen3 hlásí toto:
"You have logs with no owner ID for your placed caches, placed list skipped".

Nevíte někdo co s tím? :(


Ahoj.
Mel jsem uplne ten samy problem. Nejakou dobu vse fungovalo, ale vcera jsem dostal tu samou hlasku. Nepomahalo zhnovunacteni databaze UserID pres adLog, nepomahalo znovustazeni GPX ze stranek GC.COM.
Nakonec jsem postizenou kes uplne smazal, sahl jeste jednou cely gpx soubor a znovu aplikoval makro addlog. Pak uz to bylo v poradku.
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#22 Harwey

Harwey

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2008 - 11:04

Mejstro napsal/a:

Harwey napsal/a:
Mám stažené poslední verze GSAK 7.2.1.35 a makra AddLogs 1.37 a FindStatGen3 3.1.15.
Na všechny vlastní cache jsem postupně použil AddLogs (zapnuto automatické doplnění OwnerID). Přesto mi makro FindStatGen3 hlásí toto:
"You have logs with no owner ID for your placed caches, placed list skipped".

Nevíte někdo co s tím? :(


Ahoj.
Mel jsem uplne ten samy problem. Nejakou dobu vse fungovalo, ale vcera jsem dostal tu samou hlasku. Nepomahalo zhnovunacteni databaze UserID pres adLog, nepomahalo znovustazeni GPX ze stranek GC.COM.
Nakonec jsem postizenou kes uplne smazal, sahl jeste jednou cely gpx soubor a znovu aplikoval makro addlog. Pak uz to bylo v poradku.


No jo, ale já jich mám 31 a nevím, na které cache mi to chybuje. Takže řešení je smáznout z databáze všechny vlastní cache a znovu importovat? Ach jo...
  • 0

#23 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2008 - 11:12

Ja vlastne ani netusim, proc se tak stalo. Do vcerejska se statistiky generovali bez problemu. Mozna to bylo novou verzi FindStatGenu, ale nedokazu si predstavit proc... Kdyz jsem pouzil AddLog, tak ani nevyskocilo okno s tim, ze nema ID v databazi...Po smazani uz to makro zase pracovalo tak jak ma... Jinak pozna se to tak, ze v listingu GSAKu se uzivatel, jehoz ID program nezna zobrazuje jako nektivni hyperlink (ostatni maji link na svuj profil aktivni...)
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#24 Harwey

Harwey

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2008 - 11:55

Mejstro napsal/a:
Ja vlastne ani netusim, proc se tak stalo. Do vcerejska se statistiky generovali bez problemu. Mozna to bylo novou verzi FindStatGenu, ale nedokazu si predstavit proc...
Kdyz jsem pouzil AddLog, tak ani nevyskocilo okno s tim, ze nema ID v databazi...Po smazani uz to makro zase pracovalo tak jak ma...

Jinak pozna se to tak, ze v listingu GSAKu se uzivatel, jehoz ID program nezna zobrazuje jako nektivni hyperlink (ostatni maji link na svuj profil aktivni...)


No tak to mám u všech cache a je takových logů dost. Nechápu proč makro AddLogs to neopraví. Zkoušel jsem nechat zapnutou automatickou detekci ID z GC.COM i vypnutou a nic. :(:(
Asi soudruzi z USA udělali někde chybu. :D
  • 0

#25 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2008 - 12:10

Ja mel nejdrive podezreni, ze je problem u uzivatelu, kteri maji ve jmene nejakou diakritiku, ale pak jsem koukal, ze se to vyskytuje i u jmen bez ni. Mozna by stalo za to napsat o problemu do fora GSAKu.
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama