Přejít na obsah


Fotka

Vezmu TB/GC do USA (Arizona)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 J&I team

J&I team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2008 - 14:21

Ahoj lidi, na konci tohoto týdne letím do USA, pokud máte (v Praze) někdo TB/GC který by tam chtěl, dejte vědět, domluvíme se na předávce a vezmu ho tam. jaroslav tecka cech zavináč dhl tečka com.
  • 0

#2 Uza

Uza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2008 - 14:30

Zkus se podívat do nějakého TravelBug hotelu, jestli na tebe nějaký TB nečeká ;).
  • 0

#3 LiborH

LiborH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2008 - 15:27

Škoda, zrovna včera jsem jeden coin TB15QYF kterej chtěl do světa strčil semhle GCV11D. Nebyl by problém ho zase vyzvednout, mám ho cestou do práce, otázkou je následné předání. Pravda, chtěl spíše na jižní polokouli...
  • 0

#4 Bull13

Bull13

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2008 - 17:44

J&I team napsal/a:
Ahoj lidi, na konci tohoto týdne letím do USA, pokud máte (v Praze) někdo TB/GC který by tam chtěl, dejte vědět, domluvíme se na předávce a vezmu ho tam. jaroslav tecka cech zavináč dhl tečka com.


Poslal jsem Ti maila s telefénem....ozvi se. Díky. Bull13
  • 0

#5 Bull13

Bull13

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2008 - 21:30

Škoda, mailoval jsem ti, napsal jsem ti telefon....a už ses neozval, takže tvoje nabídka sice proběhla, ale nebyla dotažena do konce. Jak jsem ti psal, byl jsem ochoten TB odvézt do Prahy v úterý i ve středu.... příště si rozmysli, jestli to, co nabízíš jsi ochoten dotáhnout do konce. Bull.
  • 0

#6 sundialer

sundialer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2008 - 22:08

J&I team napsal/a:
Ahoj lidi, na konci tohoto týdne letím do USA, pokud máte (v Praze) někdo TB/GC který by tam chtěl, dejte vědět, domluvíme se na předávce a vezmu ho tam. jaroslav tecka cech zavináč dhl tečka com.


I ja jsem Ti mailoval a navrhl nekolik variant predani, ale odpovedi jsem se nedockal. Mam o Tebe trochu starost, jestli se Ti nahodou neco neprihodilo. Tak dej, prosim, o sobe vedet.

Diky sundialer
  • 0

#7 J&I team

J&I team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2008 - 23:56

Ahoj lidi, od koho jsem si nestačil GC/TB vzít, dodatečně se omlouvám. Měl jsem před tou cestou prostě moc frmol a nestihl jsem všechno obstarat. Asi mi vypadlo i pár mailů, na které jsem nestihl odpovědět. Ale nejsem si jist že mi přišly, protože některé jsem odpověděl a někomu jsem se i po mailu omlouval že nestíhám. Možná trochu pochopení a ne hned psaní o "nedotažení do konce"? Každopádně v tom nebylo nic osobního. Pro info, odvezl jsem a umístil 3TB a jeden GC, popřejme jim šťastnou cestu.
  • 0

#8 LiborH

LiborH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2008 - 11:43

Musím se J&I teamu zastat, komunikace proběhla v pohodě, GC jsme si i přes frmol před odletem předali a v pořádku docestoval do Arizony a dnes ho někdo discoveroval v tamní keši.

Z vlastní zkušenosti vím, že před odjezdem na dovolenou nebo kamkoliv se nakumuluje mnohem více starostí a práce a je to trochu adrenalín to ukočírovat. K tomu se může přidat antispamová kontrola a nedorozumění je na světě.

Takže za mne ještě jednou díky za pomoc s transportem coinu za vodu. ;)
  • 0

#9 sundialer

sundialer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2008 - 20:34

J&I team napsal/a:
Asi mi vypadlo i pár mailů, na které jsem nestihl odpovědět.


Hlavne zdravi :)
Bull13 to taky jiste nemyslel zle. Je tady v posledni dobe trosku zjitrena atmoska, buhvi cim to. Kdoz vi jestli se na nas neprenasi nalady (a mravy) z padlamentu. :D

Takze diky za zpravu, GCcka, ktera jsem Ti chtel sverit jsou jiz uspesne na ceste.
A mimochodem: osobni predani mi stejnak pride hrozne nestylovy, copak sme nejaky spediteri?:D
  • 0
Nastavte si, prosim, ve svem profilu status bar, zajima me Vase "cislo". Diky za pochopeni.

#10 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2008 - 21:06

Já bych se naopak nezlobil kdyby se mi TB z USA vrátil domů..kdyby jsi náhodou potkal http://www.geocachin....aspx?id=887207 tak ji ber prosimtě všema deseti.

edit: aha..vypadá to že sem to trochu prošvihl:-D
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#11 xsoft

xsoft

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2008 - 22:46

Btw, kde v Praze je TB Hotel? Ten v hradni zdi uz nejaakou dobu nefunguje. To myslite ten na pravem brehu Vltavy?
  • 0

#12 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2008 - 23:21

Jeden je na levém břehu pod Letnou (GCHCE0), ale ten koukám také nefunguje, a pak u letiště v Ruzyni (GC18NM1)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama