Přejít na obsah


Fotka

Nechte uz proboha toho...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
Žádné odpovědi

#1 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2008 - 8:08

Ahoj vsichni, Tento server jsem zacal navstevovat teprve nedavno, stejne jako jsem zacal nedavno s geocachingem. Tahle aktivita se mi moc libi, chytla me a gc.cz, jsem zacal povazovat za studnici vedomosti, ktere jsou k provozovani gc potreba. Diky, diky a jeste jednou diky vsem, kteri tu svymi vedomostmi a zkusenostmi prispivaji k vseobecne informovanosti o problematice..., a to z jejich vlastni vule ochoty to delat... Diskusi o financovani jse otevrel jen ze zvedavosti uz vubec jsem nemel v umyslu jakkoliv reagovat, ale uz me to neda... V posledni dobe se zde vyrojilo tolik temat, ktere na neco utoci, neco zpochybnuji a me se cim dal tim vice vtira na jazyk otazka Proc?... Proc ma tolik lidi potrebu se vyjadrovat k vecem, do kterych jim nic neni....Proc maji nekteri lide stale potrebu menit pravidla, ktera tim, ze se stali soucasti komunity, meli prijmout za sve.....?? Mam za to, ze geocaching, stejne jako pristup do jakehokoliv, at uz placeneho, nebo neplaceneho fora, je veci DOBROVOLNOU. Nikomu nikdo nebrani vymyslet vlastni aktivitu, vlastni diskuse, vlastni cokoliv....A je jen a jen veci autora, jak se k tomu postavi, jaka pravidla vymysli, jake vztahy navaze atd. - a pokud se k tomu pripojim, tak proto, ze chci....a proto, ze se s tim ztotoznuji... Snad to co jsem napsal ma hlavu a patu....pisu malinkato v afektu z toho, jak se z bezvadneho webu stava bitevni pole nekolika jedincu...Pojdme radsi hledat krabicky, pojdme se u toho bavit a delejme to radi.... Budme vdecni za to, ze existuje misto, kde se muzeme virtualne setkavat a ze to pro nas nekdo dela... Howgh domluvil jsem :-) PS: ted koukam, ze jsem nechtene vytvoril nove tema - mela to byt reakce do diskuse k financovani - omlouvam se a pokud to pujde, prosim admina, aby to tam presunul, nebo to cele smazal, abych snad zase nevyvolal nejaky flame - ale napsat jsem to uz proste musel :-). Dekuji
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama